Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Annie gratulacje!! Dziś już pewnie lepiej i możesz w miarę normalnie funkcjonować. Przynajmniej tak widziałam po dziewczynach w szpitalu. u nas coraz lepiej z każdym dniem. Uczymy się siebie nawzajem. Alcia w nocy budzi się z 3 razy wiec mamusia w miarę wyspana. dziewczyny karmiące piersią poradźcie. Jak do stawiam mała do jednej piersi czuje mega ból nie tyle w samym sutka co władnie w piersi, to taki rwacy ból pd góry piersi do sutka. Trwa około minute i ustępuje. Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik gratulacje! ! ! I trzymam kciuki dalej w oczekiwaniu na serduszko :-) Zocha powoli zaczynamy jakiś tam rytm mieć. Aczkolwiek na razie wszystko robimy intuicyjnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka, ja też czasami czuję taki ból, ale to trwa chwilkę i chyba się przyzwyczaiłam. Początki kp są trudne, potem człowiek się po prostu przyzwyczaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka - nie jestem doświadczona w tym temacie jak nasze karmiące, ale mi laktacyjna mówiła w szpitalu, że jak czuję jakieś zgrubienia bolące, to mogę rozmasowywać od góry piersi w dół do sutka, wzdłuż kanalika. x Dziewczyny napisały wszystko już odnośnie opryszczki w ciąży. Ja ją miałam aż trzy razy w ciąży i tak jak Julka jak tylko czuję, że zaczyna swędzieć to smaruję, żeby nie dopuścić aby się świństwo rozwinęło. W ciąży nie chorowałam w ogóle, ale jak trafił mały na patologię noworodka, to pytali z parę razy czy chorowałam w ciąży, jak powiedziałam, że miałam tylko opryszczkę, to usłyszałam "tylko!!!" i wiem, że robili mu z tego powodu dużo dodatkowych badań, mimo iż wirusa opryszczki miałam już przed ciążą. Nie wiem co to za badania były niestety, ale wszystko wyszło ok na szczęście. x Kciuki jak zwykle mocno zaciskam za starające się dziewczęta i wszystkie ciężarówki, a mamusiom i pociechom dużo zdrówka... My odliczamy do urlopu.. Jeszcze tylko tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka my tez za tydzien na urlop! Juz nie moge sie doczekać! Kurczę ja w ogole nikomu nie mówiłam o tej opryszczce. Moze powiem pediatrze przy następnej wizycie. Teraz ja ogarniam chrzciny, zaproszenia, tort itd. Aleczka tego sie nie da rozmasowac, po prostu jest to takie ciągniecie bo mleko spływa pod ciśnieniem. Najlepsze jest to ze ja to czuje w obu piersiach jednocześnie hihi a nawet bardziej w tej której mały akurat nie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy te bole brzucha są mega stresujące, współczuję! Miałam to samo..bierzesz nospe i magnez ? Pokaz na fb brzusio :-) X Biedrona i Julka udanych urlopów:D czekamy na relację;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka jesli w piersi to takie rwące klucie to tez miałam, podobno normalne.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam opryszczkę w ciąży w nosie do tego byłam przeziębiona i brałam antybiotyk, tez sie martwiłam ale lekarz mówił ze jesli nie pierwszy raz ta opryszczka to nie zagraża płodowi. A na opryszczkę pomogl zwykły Sudocrem. Dwa dni i wysuszona:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem kobietki :) Dziś 35t 6d ... Wróciłam niedawno z wyprawy do lasu ... ponad 3h chodzenia i efekt ... 88 podgrzybków, 1 pieprznik jadalny i 1 piękny prawdziwek :D Zmęczona, ale mega dotleniona :) Pozdrawiam ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Darkness podziwiam taka wyprawę! Biedroneczko a jak u Was te skurcze brzuszka? Podajesz cały czas ten Latopic? Szukałam tego w necie, to jest ten proszek który sie rozpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka tak zrobiłam, pomasowalam upuscilam ręcznie troszkę mleka i o niebo lepiej więc chyba jakis zastój mi się zrobił. Dziękuję za wszystkie rady. Wczoraj była położna u nas i Alka ładnie przybiera na wadze na wyjściu ze szpitala miala 3060g a wczoraj 3320 :-) mleczko mamy jej służy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka w naszej grupie jest post z poradami dot.zastojów. :D X Darkness super spacer :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - współczuję przebojów z brzuszkiem :( oby się nie powtórzyły... x Aleczka - dokładnie u mnie było tak samo, robiły się grudki masowałam w stronę sutka i mleko sikało, i od razu mega ulga ;) takiego ciśnienia, o którym pisze Julia to ja nie miałam, ale za to życzę Tobie :D x Julia - tak ten Latopic podaję w saszetkach. Kuracja przynosi efekt po 3 miesiącach podobno. Ja podaję go od 6 tyg, czyli niecałe 3 tyg, wtedy mi go poleciła położna. Z brzuchem nie mamy już problemów. Od czasu do czasu pokwęka, jak pojawi się jakiś skurcz, ale to dość rzadko i nie po każdym jedzeniu na szczęście. W nocy już się nie męczy, mimo że nie zawsze odbije. Położna pojawiła się w odpowiednim momencie, bo te skurcze u nas to był ewidentnie efekt nietolerancji na białko. Do tej pory kupy robi żółto-zielone. Póki nie mega zielone nic z tym nie robię. Mały ma tylko apetyt za czterech i mi się nie najada, musimy iść z tym do lekarza, bo awantury przeokropne, chociaż w nocy budzi się tylko raz, więc nie narzekam ;) My też jesteśmy w wirze przygotowań chrzcin :D mimo, że robimy je dopiero w październiku, z racji urlopów zaproszonych gości, choć u nas tylko ok 20 osób. x Nadzieja - dzięki ;) x Ja może mam głupie pytanie ;) bo nikt do tej pory o to nie pytał... Ale po karmieniu, które krótko trwało jedną pierś mam zdecydowanie większą od drugiej. Nie miałam takiej różnicy przed ciążą. Mam problem ze stanikiem. Miseczka C na jedną pierś za mały, a D z kolei za duży na drugą... Masakra. Lepiej zdecydowanie wypada miseczka C, bo nie jest aż tak bardzo za mały, ale powoduje jakiś tam dyskomfort. Czy da się coś jeszcze w tym kierunku zrobić??? Heeelp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
hej, przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale miałam małe zamieszanie.. Mała rośnie , ma 1,5kg, jest *****iwa i pokazała nam się jako usmiechnięta panna, wg lekarza "pogodne dziecko". Wymiarowo wszystko ok, narzady itd również. Jedyne na co lekarz zwrócił uwagę to to, że w moczowodach zauwazył płyn, ale nerki są ok. mamy wiec to skontrolwoac za trzy tyg, a pozniej po porodzie. wg niego jest to czynnosciowe i mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie się to potwierdzi. Nie mozna tego dojrzec na zwykłym usg. Jesli nerki będą w porzadku, to znaczy, ze było to chwilowe, jeśli nie, to przynajmniej znamy przyczynę i bedziemy znow się ogladac u dr Szymanskiego (ZOcha, Miska, Wy też u niego z prenatalnymi, tak?). wizytę mam teraz 11.08. No i Mała ustawiona jest posladkowo, więc raczej czeka nas cesarka... wazne, by było bezpiecznie. mam kontrolować wagę i przydałoby się przytyć. trwa 31tc, a poki co trochę ponad 5kg na plusie. Trzymam za Was kciuki staraczki i brzuchatki:) a mamusiom dziekuję za rózne info, niebawem będę mogła je zastsowac! zdrówka dla Waszych MAluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowe, ja tez chodzę do Dr SZ , jest naprawde świetny!!! 5 kg plus to bardzo malutko, ja mam prawie 8 na plusie, nie jem dużo , ale mam straszne problemy z przemiana materii. We wtorek jadę teraz na kontrole i jak zawsze mam nadzieje m ze wszysko w porządku. Ostatnio tez podolewajcie mnie brzuch, a czytając Lucy troche sie zmartwilam, dbaj tam o was . Zocha , Agusia jak tam u Was dziewczyny ? Chyba założę konto na fb, bo myśle ,ze teraz bardziej sie wszystkie tam udzielanie kochane , tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- ja tez prenatalne robilam u dr Sz i polecam z calego serca! :) Dobrze, ze dr czujny, na pewno bedzie wszystko ok na kolejnej wizycie :) Jesli chodzi o dodatkowe kg to ja caly czas powtarzam, zeby sie tym nie martwic :) Dziecko pieknie rosnie, wiec mamusia powinna sie cieszyc, ze nie bedzie musiala pozniej z ich nadmiarem walczyc ;) Ja tyj***ardzo skokowo- przez kilka tyg w ogole, po czym nagle az za duzo i tak na zmiane :/ Zauwazylam pewna zaleznosc w tym temacie ;) lepiej do mamusi nie jezdzic hihi ;) Jutro pierwsze spotkanie z polozna (wczesniej mialysmy tylko kontakt tel). Macie pomysly o co pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex nie bardzo tam dziewczyny rozmowne jesli chodzi o fb ;-) X Miska ja na pierwszym spotkaniu rozmawialam o cc .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - no to pozostaje tu :-p Powiedzcie mi kochane moje, jak ma - 7,5 i noszę soczewki to raczej tylko cc wchodzi w gre ? Nie rozmawiałam jeszcze z lekarzem na ten temat, chyba nie wie ze jestem krecik :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex broń boże nie zniechęcam Cię, to tak z przymrużeniem oka, sama zobacz i oceń ;-) 2:30 mała wyspana od 20 minut gaworzy sobie radośnie w łóżeczku ;-) włączyłam szum i łapie kilkusekundowe zawiechy, może cos z tego będzie :D X Ewap co u Was, jak wynik na bolerioze ? Ja musze powtórzyć za kilka dni bo mam pod dolną granice niestety.. Jak z rozszerzaniem diety ? U nas Luiza przestała pic rumianek, a wody tez tylko 20 ml dziennie..daje co drugi dzień herbatkę z melisy z dodatkiem soku jabłkowego po 4 miesiącu z Rosmanna. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
nadzieja jeśli chodzi o borelioze mam badania w środę .a od tygodnia siedzę i płaczę bo wracam do pracy na 4 godziny ale musze od czwartku przychodzi niania dziewczyna która była na moje miejsce oznajmiła ze jest w ciazy i od końca sierpnia idzie na zwolnienie a dwa tygodnie wcześniej rozmawiałam i blagalam ze wiem ze ma plany drugiego dzidziusia ale niech mi da czas do grudnia żebym pobyla z niunia a zapomniałam zaznaczyć że to jest moja siostra i dlatego miałam śmiałość z nią o tym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
To miało być z dużych liter z kropkami przecinkami a wyszedł ten tekst dziwnie ,ale wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A pić dalej Tosia nie chce i my jednak powoli rozszerzamy dietę .Czy ta herbatka jest granulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
My dziś nie spaliśmy od 1 do 5 rano a teraz śpi nawet się nie porusza i tak już druga noc ,ale ja już się przyzwyczaiłam do tych nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To herbatka w szklanej butelce juz gotowa. Trzeba zużyć w ciągu trzech dni od otwarcia. A z ta praca to nie ciekawie..nie możecie zatrudnić kogoś z zewnątrz za Ciebie do marca ? Zamiast płacić niani i sie stresować, zatrudnić technika po szkole ..np Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa od poduszki ortopedycznej. Juz po paru dniach spania w nocy na niej, widzę ze główka nie postępuje w ta plaskata stronę tylko powolutku zaczyna się zaokrąglać. Nawet pediatra zauważyła. Tylko ze kręcąc na niej głową zagina uszy..i za chwile one będąc odstawać! Teraz wstaje w nocy żeby uszy jej poprawiać..masakra;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap to masz fajna siostrę chociaż z drugiej strony co ja obchodzą twoje plany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×