Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam gość mi się wydaje ze to Ty masz jakieś problemy i to mega ............Czy ktoś zmusza cię do czytania tych wszystkich wpisów no nie prawda no to ......!Nie podpisze się zademonstruje twój poziom nawet nie masz odwagi się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość strasznie to się czyta znudzona idiotke, która szuka zaczepki w necie... Moja rada- nie czytaj! Penelopka w ogóle sie nie przejmuj. Fajnie, że masz takiego męża, który sie budzi i tuli kiedy przychodzi potrzeba... :) Odpoczywaj Alex Jak tam przeziębienie? Mam nadzieje, że już lepiej. Mnie juz 2 razy dopadło... U nas wszystko ok. Ludzie się pytają czy będę miała bliźniaki, bo mówią, że mam wielki brzuch jak na końcówkę 6... Fakt jest taki, że mam 10 kilo więcej, a przed ciążą już byłam trochę pączkiem (63 kilo przy 1.65), a więc po czeka mnie zrzucanie :) Ale co tam. Mały układa sie najczęściej na środku brzucha i reką mogę wyczuć Jego krągłości... Nie wiem czy to d**eczka czy główka... Rusza się sporo i uwielbiam jak to robi, o ile nie wchodzi za bardzo pod żebra... Nie mogę się Go doczekać! Kkinia i wszystkie staraczki- trzymam kciuki! Nela Gratulacje! Buziaki z deszczowej stolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek zbliża się wielkimi krokami... Zaczynam się bać tego co dr powie. Mam ciągle nadzieję że to pomyłka w obliczaniu i wszystko będzie ok, nie wyobrażam sobie inaczej. Ale strach jest... Tak sobie myślę, że przecież gdyby płód źle się rozwijał to chyba bolałby mnie brzuch? Czy nie? Ja czuję się bardzo dobrze. Mam normalne objawy, bolą mnie piersi, na koniec dnia kręgosłup daje znać i szybko się męczę. Tak z innej beczki. To usg będzie robił dr Owczarek w Gamecie. Czy wiecie coś na jego temat? Jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Szmacianka dzieki za odp w sprawie mleka. Narazie nie zapeszajac udaje mi sie schodzić z mm ale malutka ostatnimi czasy jest jakas strasznie niespokojna. Widac np ze jest bardzo śpiąca (podczas kąpieli prawie zasnęła) a jak próbuje ja uspac to płacze strasznie, a jak juz usnie to trwa to 15 min i nagle sie budzi :( wczorajsze usypianie trwało 3,5h. Mamusie moze jakies złote rady, co moze mojej lali dolegać? Julia Ty podajesz ten delicol i sap simplex przed każdym karmieniem i to dwa na raz? Mam delicol i dałam jej dzis zobaczymy jakie beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Gość szkoda ze jesteś taka płytka, nie czytaj!!! Basik jestem z tobą!!!! Lucky końcówka 6 Mc pięknie, mialabym 3 Mc do porodu :-( Ja jutro wizyta wogole ten mój okres jakiś dziwny nie dość że przyszedł o tydzień za wcześnie to podpaska nie stop czysta, tylko podczas siusiu leci, ale opis, sorry ;-) Ja na urlopie relaks ale nigdzie nie jedziemy bo pewnie za tydzień iui zresztą jeśli w przyszłym Mc ivf to trzeba kasę oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik tak bylo u mnie, przy wszystkich poronieniach gdy ciążę sie źle rozwijały bardzo bolał mnie brzuch. U Ciebie wszystko będzie jak należy:-) chetnie powiedziałabym parę słów temu Twojemu lekarzowi .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia Kochana, staraj się tak o tym nie myśleć... Różne rzeczy się zdarzaja... Popatrz na mnie, też po 4 iui nieudanych z nastawieniem na inf... Mielismy zrobic sobie 2-miesięczną przerwę i w tej przerwie zaszłam naturalnie... A mówili nam, że nie uda się... Cuda się zdarzają. Jesteś mi szczególnie bliższa, Ty, Alex, Małamii, Elfica no i Penelopka, bo razem działałyśmy. Uda się, zobaczysz! Penelopka, co do lęków, to na pewno każda z nas je ma... Każda inaczej, słabiej, mocniej... Myslę, że juz zawsze będziemy je miały... Od prób poprzez ciąże, aż do naszej smierci już chyba...no, bo jak nie karmienie, to ząbkowanie, szczepienia, przeziębienia, choroby, piwersze samodzielne wyjazdy, pierwsze zwiazki, zdrady, złamane serca, potem śluby, albo wnyki :) Same chciałysmy :) Będzie dobrze!!!! Buziakuję mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Basik mamy w tym samym dniu wizytę. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan, ananasowa i inne dziewczyny z Poz lub okolic- możecie polecić jakaś szkole rodzenia? Czy zamierzacie wogole do niej chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy1980-słodki ciężar kopie , prawda? :) U mnie podobnie, już nie muszę ręki przystawiać by poczuć maleństwo, słodka jest sama świadomość że On tam jest:) X Basik- wierzę, ze w czw. ogłosisz dobre wieści, masz właściwe podejście, nie martw sie i mysl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wracam do żywych :-) jeszcze troszke mnie pobolewa gardło, ale płuczę szałwia i jest coraz lepiej :-) Lucy, moj książę układa sie zazwyczaj po lewej stronie i tez sie zastanawiam czy to główka czy pupka. Najbardziej aktywny jest po 22 godz wiec taki nocny Marek z niego :-) tydzien temu miałam polowkowe i ważył juz 700g. Ja mam obecńie 24tc..wiec ja gonie Ciebie a mnie Zosia i Agusia :-p czasem kłuje mnie podbrzusze i to sa te momenty kiedy sie boje ...co do wagi to ja tez robie sie jak paczuszek , piersi mam jak Anna Nicole Smith :-p zastanawiam sie cna D imieniem Borys ?!?? ty juz cos wymyśliłas ? Julcia a Twój książę jak ma na imie, bo chyba przespałam :-p Basia, trzymam mocno kciuki, nie wiem dlatego ale jestem dobrej myśli a i ty ńie trać nadzieji do końca !!! Kinia- myślami cały czas z Tobą !!!! KIciolka, jeśli podczytujesz - mocno Cie ściskam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Alexvandecol kłuło bolało wiadomo trzeba wszystko kontrolować bo po to są wizyty ,ale u mnie było wszystko ok .Dziś pierwszy raz niania wiem ze to ma parę godzin ale strasznie mi przykro ze czekałam na moja księżniczkę 8 lat a teraz tak szybko musze ja zostawić .Niania wydaje się super ,ale teraz taki fajny okres śmiania ,rozmawiania ,fikania,pełzania a mnie to w jakiś sposób ominie pomimo że będę chciała pracować max 4-5 godzin albo aż 4-5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa trzymaj się , po roku tez będzie fajny okres bo zaczną chodzić, potem mówić:-) i tak całe życie :D Dasz rade i co ważne mama i mąż przypilnują nianie. X Ciężarówcie trzymajcie się fajnie Was czytać :-) X Basik czekamy razem na wizytę, będzie dobrze jestem pewna :-) X Alex mnie tez kłuło, ciągnęło i bolało to podbrzusze wciąż..ale jak Cię coś nie pokoi to trzeba to sprawdzić Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Wiesz co Nadzieja masz rację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem na badaniu glukozy, ochyda !!!! Golf - u mnie chyba juz Borysek zostanie , strasznie mi sie podoba to imie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex Julia kiedyś tu pisała ze jej mały to Natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaa09
Julia rozumiem ze podajesz dwa "na raz" tak? Konsultowałas to z lekarzem? Bo tez chciałabym podać ale nie wiem czy moge sama czy isc do pediatry. Położna powiedziała, ze to typowe objawy kolki:( wiec chce malutkiej ulżyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara Tak podaje 2 na raz ale nie konsultowałam z pediatra. Hehe gość widze śledzi wpisy jak brazylijski serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie mam zrobić bete bo ten okres dziwny, iui odwołana do kolejnego okresu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn już czekam na wynik bety bo po wizycie zrobilam, dr mówiła że może to być poronienie, c biochemiczna, pozamaciczna lub ciąża której jeszcze nie widać. Jestem wkur????wiona na maxa Wynik bety poniżej 0,1 więc żadnego poronienia całe szczęście nie było, no ale znowu Mc w plecy bo mam czekać do przyszłej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- oj, niepotrzebny stres i nerwy, cierpliwości, m-c szybko minie. X Alexvan- gonie Cie, gonie :P też muszę isc niedługo na glukozę. Albo w tym tyg albo odłożę to na po powrocie z wypoczynku. X Julia- pokaż swojego "Natanka" :P na wypoczynku ;) odpoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Coś się gościowi pomieszało :) * Kinia szkoda... Nie dziwię się, że jesteś wkurzona. Nie lubimy takich zawirowań... * Nela czekam na wieści z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ktg ... wyszło ok, tylko trzeba było dość mocno szturchać mojego synka, bo spał w najlepsze. Obsuwa była i musiałam czekać ponad 45 min na zapis. Zastanawiam się, po co umawiają na konkretną godzinę jak i tak trzeba czekać? Później ciśnienie i tradycyjnie jak to przy "białym kitlu" 159/95 p95 ... wyjaśniłam, że już tak mam, pielęgniarka wzięła drugi aparat i dosłownie po minucie 129/82 p78 ... i powstaje pytanie: zepsuty aparat??? Reasumując wróciłam z walizką i torbą dla Malucha do domu ... dodam, że od wczoraj mój brzuch dość często "twardnieje" ... skurcze przepowiadające dają czadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Darkness- a dlaczego kazali budzic malego? Troche to dla mnie dziwne, bo zapis ma przedstawic aktualna prace serca... Dr mowil mi, ze moze byc 45minut w ciagu dnia kiedy dziecko jest nieaktywne, ale wtedy trzeba wrocic na ktg np po godzinie. Widze, ze z tym ktg to tez kazdy po swojemu :P X Penelopka- tak, w czwartek bede miala cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Mi tez skurcze dają znak od soboty wieczor,dzisiaj do tego brzuch mnie pobolewa. Po prostu zbliża się godzina zero wielkimi krokami :) Ja jutro jade na mierzenie tetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po wizycie, dzisiejsza beta 5400, progesteron też ok. Pani doktor mówi że wyniki super, widać pecherzyk i malusi zarodeczek. Za tydzień następna wizyta i zobaczymy może już ❤, dziś wychodzi 5 tydzień i 2 dzień. Dziewczyny a jaki mialyscie kształt pęcherzyka bo czytałam w internecie że powinien być okrągły a mój jest taki podłużny. Pytałam się Pani doktor to się tylko uśmiechnęła i powiedziała że jest ok. Oj ten internet to zmora jakas :) Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD - wydaje mi się, że chodziło o ruchy ... babeczka liczyła je później na tym całym wydruku ... chyba 10 musiało być. Mój syn generalnie mało się rusza w ciągu dnia. Ja się nie znam na "polityce" monitorowania tętna ... kazali to robiłam :) o Nela40 - bo ci net odetnę ... nie czytaj ... tam za dużo rzeczy i coś sobie jeszcze wkręcisz - jak chociażby z tym kształtem pęcherzyka. pierwsze słyszę, że musi być idealnie kulisty ... Jesteś w ciąży :D czekamy teraz na serduszko :) Powodzenia o Syllkaa - boje się trochę, ale z drugiej strony doczekać się już nie mogę. Dokucza mi coraz bardziej drętwienie i ból prawej dłoni oraz lekka opuchlizna lewej stopy - jak leżę z nogą w górze wygląda to całkiem nieźle, ale wystarczy nieco pochodzić i masakra. Pierwszego syna urodziłam 5 dni po terminie, mam nadzieję, iż tym razem będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×