Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Darkness to tak jak ja,niby boję się porodu ale chciałabym już urodzić. Już teraz wiem, że ciąża jest donoszona i musi być wszystko dobrze ;) Mi dokuczają skurcze,brzuch mi twardnieje i pobolewa jak na okres a w nocy i rano puchną mi delikatnie stopy i rece, Rece nawet bardziej bo ciezko mi palce rozruszac po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczynki :) Dawno sie nie oddzywalam, jakas nieogarnieta ostatnio jestem. Mlody wymagajacy, wciaz biega i wszedzie go pelno, oczy musze miec w dupce, a ja wciaz senna, wiec ciekawy miks ;) Z dzidziusiem w brzuszku wszystko w porzadku, tylko macica mi za bardzo twardnieje, ale to chyba od dzwigania i biegania za moim malym chlopcem. W ogole nie ogarniam jeszcze tego, ze jestem ponownie w ciazy, smieszne, ale prawdziwe. Za dwa i pol tygodnia bedziemy obchodzic pierwsze urodziny mojego malego mezczyzny, lada chwila skonczy rok, mam wrazenie, ze minelo to w mgnieniu oka. Pozdrawiam serdecznie. Poczytam co tam u Was slychac. Griszankaanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W brzuchu, chyba nie jesteś mala dziewczynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Griszanka jeszcze nie wie jakie bedzie miała dziecko bo to zaledwie roczny maluch ale juz w ciazy z następnym.To jest dopiero hardcore :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Hardcorem jest wypowiadac się w temacie o ktorym się nie ma pojęcia lub miec dzieci i decydowac sie na kolejne a nie miec je za co wyzywic,ubrac czy wykształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicująca staraczkom
Gość 12:22 - a tobie jak zwykle żal du.ę ściska. Griszankaanka jest w drugiej ciąży a tobie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie kazdy "gosc" jest zly. Ja bardzo wam kibicuje, czasem pisze i zawsze was czytam. Basik powodzenia jutro! Griszanka nie przejmuj sie takimi komentarzami. Bardzo ci zazdroszcze. Tez by chciala miec drugie dziecko ale nasze kolejne podejscia nie powiodly sie. Nasze przygoda z in vitro zakonczyla sie. Jednak kazdego dnia dziekuje Bozi ze many naszego szkraba. Dlatego ciesz sie, skacz pod sufit i nie przejmuj sie gadaniem innych! Przygotowyjacym sie do porodu zycze malo bolesynch skurczy ;) Staraczkom wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska to juz jutro!! Jak samopoczucie? Szczęście i strach na przemian ? Bedzie mnóstwo emocji i pięknych wspomnień. Czerp z tego dnia jak najwiecej. Uściski dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Miśka powodzenia. To już dzisiaj!!! Basik trzymam kciuki za wizytę. Ja już nie śpię od 4 rano, bo się denerwuję wizytą. Na szczęście mam o 13.30 a nie wieczorem, bo bym oszalała. Zamówię taksówkę, bo jadę sama, a może być upał. Potem kupię na osiedlu leki o ile mi nie zmieni zobaczymy i coś drobnego do jedzenia. Takie nerwy mam, ale wzięłam relanium więc trochę jestem spokojniejsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Dziewczyny ratunku, co na ból brzuszka u Maleństwa? Dałam wczoraj i dzis delicol, sab simplex i bobotik dopiero za dwa tygodnie, a mój Skarb strasznie sie meczy, nie mogę jej pomoc, najgorsza jest ta bezsilność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na mierzeniu tętna i z córcią wszystko okey,położna mówiła że częste już skurcze,twardnienie i ból brzucha może świadczyć że na dniach urodzę. Mówiła też, że moj nierówny rytm serca powinien skontrolować lekarz przed porodem,bo nie jest pewna czy powinnam rodzić naturalnie. Ja byłam już z tym jakoś 2miesiace temu u kardiologa to mam wypadający płat zastawki mitralnej ale lekarz niby stwierdził, że to nie wyklucza porodu naturalnego,no ale zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska pewnie juz Cię szykują do cc :D to Wasz wielki dzień!! :-) myślami z Wami .. X Annie kochana podawaj Delicol i Ss lub Bobotic wg ulotki. Niestety nic nie zadziała po jednej dawce. Systematyczność tu jest wskazana..kolki nie przejdą, ale się zmniejszą. Cieple okłady na brzuszek, termoforek z pestek wiśni ciepła pieluszka. Masaż nóżkami do brzuszka pomoże uwolnić gazy. X Penelopka powodzenia na wizycie. Usłyszysz same dobre wiadomości :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie- to nie jest dobry pomysł żeby dawać dziecku tyle różnych środków. Zrobisz mu jeszcze większą rewolucję. Na kolki jest za wcześnie, wiec nie faszeruj małej sab simplex etc. Spróbuj pomasować brzuszek, połóż dziecko na swoim ciele skora do skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odp. Gość masz oczywiscie racje - nie mieszam środków, podałam tylko delicol, na pozostałe jest za wcześnie, sa po 4 tyg. Nadzieja masujemy, nosimy, huśtamy wszystko co sie da, zeby Malutkiej ulżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy ale strasznie się boję tego co mogę usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka D mam nadzieję że jesteś już po wszystkim i łzy radości płyną już po policzkach, czekamy na wiesci. Basik o której wizyta? Tak mocno ci kibicuje, tak mocno wierzę że wszystko będzie ok, strach na bank olbrzymi. Wszystkie jesteśmy dziś z tobą. Kochane spójrzcie w kalendarz jeśli kogoś nie ma uwglednionego, prosze napiszcie ny was wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia wizyta dopiero o 17. Za 3 godziny ruszamy bo do Rzgowa mamy 250 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik no i jak?golf x Miska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Basik i jak? 3mam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak późno piszę ale wróciliśmy po 19 musiałam odetchnąć. Wzięłam prysznic i jestem. Dr Owczarek bardzo młody, przystojny i konkretny lekarz. Stwierdził, że 8 tydzień wszystko ok fasolka ma 14mm. Powiedział też że wcześniejsze robienie usg niż 11 tydz jest bez sensu i niekiedy są nie potrzebne nerwy tak jak w naszym przypadku. Ja miałam plamienie po antkach 8 czerwca ale @ 20 maja. Według niego przy takich rozbieżnościach jako termin porodu pod uwagę bierze się obraz usg a nie ostatnią @. Na razie nie ma powodu do zmartwień. Mi i M kamień spadł z serca. Po wyjściu z gabinetu przyznał mi się jak bardzo się bał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy na pierwszym szczepieniu. Nasz glodomor wazy juz 7100 a nawet nie skończył 2 miesięcy. Grubas :) Basik to cudownie! Życzę Ci spokojnej ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- bardzo sie ciesze, spokojnych 9m-cy:) Miska D- wierze, że tulisz już synka do piersi i cieszycie sie z bycia razem we trójkę. A dzisiejszy piknik laktacyjny w naszym szpitalu oglądałaś już po wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
BasikwspanialewiesciWci!!! Wierzyłam, ze wszystko bedzie dobrze!:) #julka ale duży chłopak!!!! Rośnie jak na drożdżach, na pewno Twoje mleko nie jest smietanka 36%?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, chyba nam wszystkim spadł kamień z serca :) X Morelka, świetne z tą śmietanką :D X Ja nie wiem czy mnie nie dopada jakiś kryzys laktacyjny... Malutki często denerwuje się przy piersi, pije, puszcza, łapie i znowu nerw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena u mnie tez tak było. Okazało sie ze muszę go podnosić do odbicia w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×