Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Stysienka po aplikacji tych leków nie trzeba leżeć, fakt że czasami coś wypływa, ale wkladka higieniczna daje rade. Ja aplikowania sobie na raz po 4 tabletki i normalnie pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Dziś wbił mi się kleszcz w brzuch...masakra..:( szybko mój mi go całego wyciągnął , był świeży i malutki. Czym to dobrze zdezynfekować..??? Piszcie piszcie...co tu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go zaniosła do sanepidu żeby przebadali czy nie ma on boreliozy. Mój tata też bardzo szybko zauważył na udaje kleszcza (nawet nie był jeszcze opity) i go wyrzucił. Potem zaczął się mu robić rumień w miejscu gdzie go miał. Ale jak to facet nic sobie z tego nie robił. Dopiero jak rumień ogarnął prawie całe udo poszedł do lekarza. Okazało się że ma boreliozę. Brał zastrzyki, leki, wizyty u lekarza. Teraz jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dezynfekcja nic nie da, jak był zarażony czymś to już to lata u Ciebie bacznie siebie obserwuj czy nie robi się rumień, czasem bez rumienia jest borelioza czy coś innego, a czasem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita Trzymam kciuki za udany transfer..;) Odezwij sie jak.bedziesz juz po..:)) Nika Odezwij sie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jest tu ktoś komu 3 procedury im vitro się nie udały? Co robić w takiej sytuacji dalej. Ile kosztuje całą procedura prywatnie i jaka klinikę polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dla wszystkich waszych dzieciatek (a jest ich tu dużo) wszystkiego najlepszego, ucalujcie je od wirtualnej cioci kloci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia widze kochana że kalendarz jest na bierząco uzupełniany..:))) fajnie ..no wkońcu troche nas jest..:) wieczorem szykuje sie do wyjazdu do pl na badania i 14.06 wizyta usg do badań prenatalnych..mam nadzieję że wszystko będzie ok..:))) Jak tam u ciebie jak przygotowania...? Musisz koniecznie do nas dołączyć czego z całego serca ci życzę i czekam.:) Martuśka ...najszczęśliwsza na świecie..;)..Felicita też odlicza już dni do testowanka także .. Trzymam kciukaski..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do życzeń cioci kloci..;))) wycałujcie swoje maleństwa tak mocno mocno...:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Witaj....każdy chwali swoje..wiadomo Ja polecam Kraków Artvimed Dr.Chrostowski...dla mnie super specjalista i perfekcjonista w swojej dziedzinie i najważniejsze nie ciągnie z Twojego portfela ile masz tylko tyle ile naprawdę potrzeba! POLECAM..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po akupunkturze , dr zleciła 10 zabiegów . Biedronko też z góry miałaś narzucone ile ma być??? Najlepiej co 2 góra 3 dni ale biorąc pod uwagę moja pracę jest to niewykonalne. Jak po pierwszym razie czułam się normalnie. Tzn na koniec seansu zrobiła mi się strasznie ciężka głowa i tak sobie myślałam że igły próbują wyprzeć z mojej głowy stany depresyjne, złość i nerwy... Jutro scratching i mam nadzieję że dowiem się coś więcej na temat przygotowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.31 - jest tu nas trochę po nieudanych trzech próbach IVF... Jest różnie.. Zależy od siły i kasy.. Nie ma się co oszukiwać... Jedna z nas miała pięć procedur.. Cztery na swoich komórkach, piąta udana na komórkach dawczyni. Wiele dziewczyn rozważało adopcję zarodka. Małamii nasza dzielna weteranka jest po 4 nieudanych próbach.. O ile czegoś nie knocę i podchodzi do piątej procedury.. Wszystko zależy od Waszych możliwości i Twoich sił.. Ja ze swojego punktu widzenia podeszłabym max do 4 procedur i rozważała potem dawstwo albo adopcję zarodka... Ale wiadomo to jest taka dywagacja, bo przecież nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji i być może podeszłabym i do 5 i 6 procedury.. Trzymam mocno kciuki!!! Naprawdę najważniejsza jest wiara, że w końcu się uda... Po trzech nieudanych próbach IVF jest też u nas na forum cud naturalny.. Także naprawdę musisz być dobrej myśli. Tak naprawdę nieważna jest klinika... Ważny jest lekarz, na którego trafisz.. Aby nie podchodził schematycznie, a brał pod uwagę problem jednostki. Ja leczyłam się w Invimedzie i Invikcie.. Dużo dziewczyn poleca jednak Novum. Dla mnie dobra klinika to taka, która wykonuje zabieg pick-up nie zważając na dni wolne i która pracuje 7 dni w tygodniu, a takie to tylko Białystok. Powodzenia!!! x Kkinia - mi moja akupunkturzystka nie zleciła spotkań co 2-3 dni tylko raz w tygodniu.. Wiesz jak to jest.. Zależy na kogo trafisz.. Już nie pamiętam jak to było dokładnie, wiem, że brała pod uwagę dzień cyklu i wtedy kazała się umawiać. Dobierała też igły itd. Mam nadzieję, że trafiłaś na dobrą babkę.. Bo naciągaczy jest sporo. Poczytaj opinie o niej. Mocno trzymam kciuki.. A ta akupunktura to wiesz... Nie wiem czy działa.. Ale mi zadziałała na łeb.. I może to był klucz do sukcesu ;) x Martuśka - kciuki w górze... Gonia - powodzenia na prenatalnych.. Małamii - myślę o Tobie często... Nieustannie trzymam kciuki! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna04
Dziewczyny, jestem po transferze. W 10dniu moja beta wyniosła 38, w 12 dniu 77- lekarz odpisał,ze wynik w normie ale dolnej granicy...napiszcie proszę jak to jest?? Przyrost niby 100% ale wartości dosyć niskie. Czy mimo wszystko jest szansa na szczęśliwy rozwój ciąży? Jak to było u Was? Czy któraś z Was miała niskie wartości a mimo wszystko się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Witajcie kolezank..:) Kinia...ja tez chodzilam raz w tygodniu tak jak ci eczesniej opisywalam gdyz lekarz mi powiedział ze bez sensu jest robienie czesciej gdyz organizm tez musi pomału zareagowac na igły i ogolnie zabieg,gdyz mnie nagrzewał jeszcze taką moksą wyglada to jak rozgrzane cygaro i machał tym nad moimi jajnikami az sie nagrzeje to miejsce..takze mysle ze i tobie raz w tygodniu spokojnie wystarczy..:) U mnie kochane wszystko ok jestem w pl zmeczona nocną nieprzespaną podróżą ale daje rade...;) Wieczorkiem spotkanie na miescie z moimi dziewczynami i oczywiscie padlo pytanie a tobie mleczko czy cole zamówić..;)))..wredoty;) Dzis tylko badania wyniki za tydzien ale odbiore przed sama wizytą czyli 14.06 oby wszystko bylo ok...;))) A teraz mała drzemka bo.moja bubolka nie przyzwyczajona do pokonywania takich kilometrow chodzenia;) Pozdrawiam was serdecznie...,:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Niepewna04 Witaj..:) Moja beta w 10 dpt...101 Głowa do gory i bez paniki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna bądź dobrej myśli. Na nasz forum był przykład basik30 gdzie beta rosła różnie, spójrz na pierwsza stronę forum basik30 urodziła zdrowe dzieciątko. Głowa do gory Biedronko czytałam o niej sporo dobre opinie ma. Jeśli mi to pomoże na głowę to będzie już 80%% sukcesu Ja po scrrthinu . No więc ruszamy jak przyjdzie okres. Malami będziemy szły razem musimy zamknąć to forum, buziak często myślę o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noepewna04 zależy ilu dniowy zarodek miałaś podany. Jak 5-cio dniowy to faktycznie wynik trochę niski, ale najważniejsze są przyrosty. Ja bym sprawdziła po kolejnych 2 dniach. U nas na forum już chyba były wszystkie możliwe przypadki. Trzeba wierzyć, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna04
Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna04
Urywa mi posty :-/ zarodek miałam podany w 4 dobie. Na pewno jutro powtórzę betę? Jaki powinien być przyrost co dwa dni? 100% czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak agusia napisała - minimum 66 procent .trzymam kciuki za prawidłowy przyrost Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna04
Moja dzisiejsza beta 114- 14dzien po transferze, 10 dzień po transferze było 37. To chyba bez rewelacji??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Niepewna jezeli dobrze liczę to przyrost jest prawidlowy narazie, co 48h musi przyrosnac conajmniej o 66%. Konsultujesz sie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna04
Morela tak jestem w stałym kontakcie ze swoim lekarzem ale jeszcze nie odpisał na dzisiejszy wynik. Wierze, muszę wierzyć, ze się uda ale tyle porażek za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja miałam wczoraj transfer i teraz z moim skarbenkiem mamy 10 dni zwolnienia, więc odpoczywam, relaksuje się oglądam kabarety by się pośmiać i nastawiam pozytywnie. Zauważyłam że cała sytuacja związana z transferem działa na mnie bardzo emocjonalnie i łatwo u mnie o płacz. Dziś się rozryczalam na widok filmiku z orkiestra (chyba uchodzi że mnie stres) Wczoraj na transferze byłam z tesciami, oni bardzo się cieszą i wspierają mnie gdy mój M w delegacjach . Pytali mnie czy już wiadomo co się urodzi hihi. Za to moi rodzice pytali czy mogliśmy wybrać płeć. Poprawiają mi tym humor. Ah ta kosmiczna technologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dziewczyny, czy któraś z Was miała mutacje genu PAI-1 4G układ homozygotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepewna - masz rację wiara czyni cuda... Trzymam kciuki żeby przyrost był prawidłowy.. Dziewczyny dobrze piszą.. Szansa jest, więc jesteś w grze.. x Stysienka - super, że masz takie wsparcie ze strony rodziców i teściów! Trzymam mocno kciuki za dobre wieści!!! x Cytryna - raczej nie przypominam sobie by któraś z nas miała niestety.. x Biedron1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia. - to super, że ma dobre opinie.. Trzymam zatem mocno kciuki za owocne skutki tej akupunktury ;) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×