Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość zuzka1212
Lucy gratuluję i współczuję, bo wiele niepokoju przed Tobą. Nasz W urodził się w 33tc, więc wiem jaką kropeczką musi być Twój Niunio. Ale nie martw się skoro dostał 8 pkt tzn, że jest bardzo silny. Nasz bąk dostał tylko 5pkt. Miał problemy z oddychaniem ale obyło się bez intubacji. Miał cepap przez dwa dni. Najważniejsze u Was to aby zaczął sam oddychać, jeść i dobił conajmniej do 2kg. Wtedy najczęściej szpitale wypuszczają do domu. Tak jak dziewczyny piszą pij femaltiker - mi on rozkręcił laktację. No i laktator najlepiej elektryczny co 3 godz. Ale to już pewnie robisz w szpitalu. Twoje mleczko dla takiego bączka jest teraz bardzo ważne. Jak tylko będziecie mogli kangurujcie, M też. Niunio zna Wasze głosy - będzie się czuł bezpieczniej. Siły życzę. Jak coś to pytaj. Xxxxx Kinia ja też po 2 obumarłych ciążach, w trzeciej byłam na zestawie acard i fraxyparyna, oraz wiele innych oczywiście. No i pomogło. Xxxxx A mojemu dziecku przestało podobać się jedzonko. Usteczka zaciśnięte na wszystko oprócz cycka. A myślałam, że niedługo będziemy się odstawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona pytałaś o miejsce w Trójmieście. Jeśli chciałabyś być na uboczu a nie w centrum, to jest taka miejscowość obok Gdynii, nad morzem, po sezonie cisza, to REWA, jest tam dużo pensjonatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - Gratulacje!!! Trzymam za Was kciuki, wszystko musi byc dobrze !!!! Troche mnie przestraszylas, chyba musze tez zwolnić tempo. Daj znac co i jak kochana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka z tym nie jedzeniem to może na ząbki:-) Moja je tylko obiadek warzywny, co drugi dzień owocowy mus i będę próbować kaszkę mleczno ryżową dziś bo parę dni temu dawałam malinową i bylo blee Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Żużla u nas był problem z jedzeniem słoiczków a od kiedy mama sama gotuje zupkę i dodaje łyżeczkę kaszki manna to potrafimy nawet 120 zjeść i niestety u nas mleczko idzie już całkiem na drugi plan co mnie nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ewap z tym mlekiem to może chwilowe. Junior posmakował innych rzeczy i też pare dni nie chciał mleka. A ja wtedy kupiłam dwa kartony, bo było w promocji. A teraz wróciło do łask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ja mojej robiłam ziemniaczka z marchewką i brokułem na parze w termomixie potem blendowalam z odrobina oliwy i bleee woli słoiczek..będę robić drugie podejście:-) jak Ty robisz zupkę? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Ja dziś przez mój piepszony okres jestem w rozsypce, wszystko dziś jest bez sensu itd znacie to uczucie, głowę dam sobie uciąć że znowu będzie tak że najlepszy czas na wykonanie iui to będzie niedziela :-/ Myślicie że np na samą iui mogę się zapisać do innej kliniki np do invicty, tylko pewnie bym musiała wziąć wszystkie dokumenty z novum i badania wszystkie, cos mnie kurxxxwa trafi, dość już mam tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- rozumiem Twoje wku...rzenie, Ty chociaż wiesz kiedy bedziesz miała owu( ja przy długich cyklach nigdy nie znałam dnia ani godziny i cały miesiąc w gotowości ;) ), ale mysle ze takie podejście od poczatku cyklu nie jest dobre, nie masz wpływu na swoją naturę ... Nie denerwuj sie bo to nie wpływa dobrze na organizm, często jest tak że los płata figle gdy bardzo czegoś chcemy. Odpuść...a może akurat jajeczko bedzie rosło tak że iui wypadnie w tygodniu. Wiem co sobie pomyślisz... Zaszła i sie mądruje;) ale bardzo dobrze pamietam (i chyba nigdy nie zapomnę) tych wahań, wyliczeń i planowań. Zwariować idzie. W największym strachu ale i zrezygnowaniu podeszłam do tr. który sie udał. Podziwiam Cie za tyle podejsc do iui, tez podchodziłam do iui pomiędzy procedurami ivf byle tylko nie stracić cyklu/ miesiąca ale w żadnym wypadku nerwy nie były dobrym doradcą. Nie wiem czy można zmienic klinikę na iui tak ad hoc. Mam nadzieje, ze Cie nie uraziłam tym postem. Tak jak napisalas niedawno staramy sie doradzać i byc wsparciem tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy tak jak pisałam na fb w szoku byłam jak przeczytałam wiadomość ale najważniejsze ze wszystko jest dobrze. Akurat myślałam o Tobie w sobote bo tez postanowiliśmy jechać nad morze i wyjezdzsmy w tym tugodniu. Gratuluje i życzę dużo zdrowka! To pewnie teraz nastąpi szybka decyzja o imieniu ;) Kinia Invicta tez zamknięta w niedziele wiec tej placówki nie rozważaj. A moze cykl Ci przyspieszy i zrobicie iui juz w piątek? Nie martw sie na zapas. Biedronka sprawdź Mariott Gdynia miał oferty promocyjne za 300zl za pokój. Mieliśmy tam jechać ale w końcu wygrał półwysep helski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia o moze skontaktuj sie z lekarzem i sprobujcie na cyklu stymulowanym. Jak dobierze stymulacje, to moze owu sie przesunie o kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula jak to cykl mi przyspieszy, może dr jakoś to zrobić????Dzięki za info o invicta Zocha82 absolutnie tak nie pomyślę, masz rację w 100, a stres i negatywne nastawienie tu nie pomoże wiem o tym, ale co zrobić, wpadłam w mam nadzieję " chwilowy" dołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia porozmawiaj z lekarzem. Moze coś przystymuluje. Ale ogólnie to owulacja tez moze byc innego dnia a nie koniecznie 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie każdy cykl musi wyglądać tak samo. Nie nastawiaj się od razu negatywnie. Porozmawiaj z dr o swoich obawach. Alternatywą może być IUI u jakiegoś dr w prywatnym gabinecie. Mnie jakoś nie ciągnie do klinik ;) Mój dr jest dostępny w każdy dzień tygodnia, no chyba że idzie na urlop ;) Ale tyle pracuje, że musi czasem odpocząć. Miałam podglądy w niedziele i dr przyjeżdżał specjalnie dla mnie albo dla 2 pacjentek do gabinetu. Miałam wizyty w nocy i w dni, kiedy nie przyjmował i też specjalnie przyjeżdżał. Kiedyś przyjechał specjalnie w sobotę prosto z jakiegoś szkolenia z Łodzi. Zamiast jechać do domu odpocząć to przyjechał do gabinetu, żeby mnie przyjąć. I była to jego inicjatywa, nie moja. Mam ogromny szacunek dla takich ludzi, bo widać że poważnie podchodzą do swojej pracy i jest to powołanie, a nie tylko biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy :-) piękne imię:-) Ania klinika Artemida w Białymstoku czynna jest w każdy dzień w roku, nie ważne czy to weekend czy święta:D te dwie, trzy godziny rano zawsze jest lekarz i czynne labo:-) I tak powinno być wszędzie.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja właśnie cały smak zmienia łyżeczka kaszki wszystko razem gotuje marchew ziemniaczki pietruszka i łyżeczka kaszki pychotka naprawdę smakowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ja dopiero dzis dalam pierwszy raz łyżeczkę manny do mleka :-) może zamiast na parze to ugotuje jej taki zestaw :-) X Lucy wirtualne przytulańce :-) X Kiciolka jak synuś ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy bardzo ladne imie. Dostalaz ode mnie wiadomosc na fb? Znajoma jest w stanie podrzucic Tobie ciuszki dla takiego malenstwa. Czekam na odpowiedz od Ciebie, zeby ewentualnie Was ze soba skontaktowac. Wszystkiego dobrego i duzo zdrowka dla Ciebie i Mateuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Dziewczyny wiem ze głupie pytanie ale jaka wodę używacie do karmienia mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aagape
Ewa ja używam normalnej wody z kranu tylko mam filtr brita. Na noc i w sumie w dzień też,mam wodę w termosie i zawsze jest ciepła,a zimą przegotowananą mam w dzbanku. Pozdrawiamy z nocnego karmienia Aagape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ja mam zawsze przegotowana wode w termosie gorącą i w butelce szklanej przegotowaną zimną i mieszam. A jak gdzies wybywam to biorę termosik z gorącą i takie malutkie buteleczki z wodą źródlaną z Rossmana od pierwszych dni życia :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aagape ja tez przelewam przez dzbanek z filtrem przed wlaniem do czajnika ale dlatego bo u nas jest strasznie twarda, zakamieniona woda i trzeba by czajnik co drugi dzień okamieniać Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka każdy cykl kiedy podchodzę do iui mam stymulowany :-/ Cóż, będzie co ma być szkoda moich nerw- łatwo się mówi Pytanie do tarczycowych koleżanek. Tsh wynik 2,080 przy normach 0,270-4,200 więc jedt ok, przyjmuje rano jedna tabl letrox 50 A ft4 mam trochę powyżej tzn 1,73 przy normach 0,93-1,71 Chyba nie muszę się martwić? Lucy piękne imię, sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia taki wynik tsh nie what dobry. To ze mieści sie w normach to jeszcze nie oznacza sukcesu. Wynik nie jest dobry. Wybierz sie do dobrego endokrynologa to ci wyjaśni dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gościu że potrafisz tylko napisać że nie jest dobry a nie potrafisz wyjaśnić, o wizytę u endokrynologa się nie martw idę w przyszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×