Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny po baaardzo długim czasie :) Czy jeszcze któraś mnie pamięta? Powinnam zmienić stopkę bo w styczniu urodziła się moja córeczka Zosia :) Z drugiego transferu. Czeka na nas jeszcze jeden ostatni zarodek po którego wrócimy aleto za kilka lat. Miałam transfer 3 zarodków i wszystkie się zapłodniły. Póki co Franek rok i 5 miesięcy oraz 2 miesięczna Zosia absorbują cały mój czas. Gdyby 2 lata temu ktoś mi powiedział że tak będzie wyglądało moje życie to bym nie uwierzyła :) Także Dziewczyny głowa do góry!!! Trzymam kciuki za każdą z Was. Widzę tu znajome nicki wciąż. xxx a_gusia czy jesteś tu jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita witaj ciebie też pamiętam!!! No to rodzinka już prawie w komplecie. Martuska ty dziś nie miałaś czasem testowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Właśnie odebrałam wynik. 7dpt -125,62 miu/ml Napisałam do doktorka kazał mi zrobić jutro morfologię, aptt, tsh, inr, ft4 i powtórka bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Milita! Bardzo się ciesze ze się odezwałaś :) gratuluję córeczki! Ja urodziłam w grudniu synka Kubusia ;) rośnie jak na drożdżach. Mamy jeszcze dwa zarodki, po które też na pewno wrócimy i mam nadzieje ze z takim rezultatem jak u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmartuska gratuluję! Piękna beta! Trzymam kciuki za piękny przyrost i spokojne 8m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hanka
Martuska ilu dniowy miałaś zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Yupi, martuska gratuluję Ci kochana, piękny wynik, życzę spokojnych 9 Mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje a_gusia!!! Cieszę się Twoim szczęściem i trzymam kciuki za kolejne próby w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Gość hanka - 5 dniowe Dziewczyny jeszcze to do mnie nie dotarło, albo dotarło ... Sama nie wiem. Miliony myśli krąży mi po głowie Kkiniaa- trzymam mocno i za Ciebie kciuki!! Ktoś już tu pisał, że na tym forum szczęścia chodzą parami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuskaa1985 trzymam dalej kciuki...:)))))) jeszcze nie gratuluje ale wynik...super...aby tak dalej pozdrawiam>:::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Milita gratuluję córki. X Martuska trzymam kciuki za przyrost, bardzo wysoka beta, ja 7 dpt miałam 62. X Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka21
Milita i ja Ciebie pamiętam:-) wspaniale się czy takie wiadomości jak Twoja. Dają nadzieję staraczkom:-) Martusia ogromne gratulacje! Piękna beta- jesteś w ciąży! Dbaj o Was. I nudnej ciąży życzę :-) Kinia teraz czas na Ciebie :-* kiedy testujeszukamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmartuskaa1985 - gratuluję pięknej bety. To było pewne. Objawy miałaś ciążowe. Niech beta pięknie rośnie. x Milita - witaj. Gratuluję synka i córki. Wspaniale się wszystko poukładało. Pamiętam, jak wszystkie walczyłyśmy o dzidzie, a teraz już je mamy. x a_gusia88 - gratuluję Kubusia. Niech rośnie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja będę testowac prawdopodobnie za tydzień w środę, sama nie wiem. Strasznie się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kkiniaa84 Strach ma zawsze wielkie oczy..;) Wierze w to ze sie udało:)))) Czekamy na pozytywne wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Byłam, powtórzyłam betę, wynika z dziś to 221,85. Pozostałe wyniki na moje oko też ok. Czekam na informacje od doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmartuska gratuluję pięknego przyrostu :) daj znać po rozmowie z doktorem. Kkahha współczuję przeżyć, najważniejsze że doszłas do siebie i potrafisz teraz cieszyć się z macierzyństwa. Dziwny jest umysł ludzki, ale mam dwie koleżanki które miały taki problem jak Ty i przyznały się dopiero po czasie, bo większość ludzi nie jest w stanie tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Lekarz napisał, że dotychczasowe leki bez zmian, dołożył mi letrox 50j. Wizyte mam za 2 tygodnie. Kkiniaa tak bardzo Ci kibicuję żeby u Ciebie beta też ładnie rosła. A tym czasem ide wyciskać czosnek i sok z cytryny bo przeziębienie mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* gośćmartuskaa1985 gratulacje :) * gość wczoraj jeśli to do mnie, to bardzo Ci dziękuję :) i również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 - trzymamy kciuki za dobre wieści. x gośćmartuskaa1985 - najlepiej betę robić co drugi dzień. Prawidłowy przyrost to >= 66% co 48h. Wtedy super widać, jak beta przyrasta. x a_gusia88 - koleżanki musiały mieć ogromną siłę w sobie,że nie przyznały się. U mnie depresja była widoczna. Siostry i rodzina zauważyli, że jest coś nie tak. Kuzynka-położna powiedziała mojej rodzinie,że mają mi pomóc, bo może dojść do tego,że oddam/porzucę dziecko. x Ania1602 - na jakim etapie jesteś ? Stopka aktualna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Kkahha powtórzyłam bete ma drugi dzień bo tak mi lekarz kazał. Ile razy wy testowałyscie? Dwa dziewczyny co na mega przeziębienie? Tak żeby nie przedobrzyc a żeby przeszło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmartuska faktycznie przeważnie powtarza się bhcg po 48h, ale skoro Tobie lekarz kazał po 24 to ok. Ja robiłam bhcg 3,6,10 dpt, potem w dzień wizyty potwierdzające ciążę i przed wizytą serduszkowa, ale tak mi lekarz zalecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
23 marca mam wizytę. A jak tam Twoje samopoczucie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
23 marca mam wizytę. Jak tam Twoje samopoczucie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska ja nie czuje kompletnie nic więc zbytnio się nie łudze :-/ Jestem tylko od paru dni jak bomba która zaraz wybuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×