Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Nadziejko też tak M powiedziałam;) Z wizytą będzie problem, bo wszystkie terminy moja dr ma zajęte ale napiszę do niej @ może mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wygląda na to, że nie wiem;) 3 lata robiłam i nie zrobiłam. Teraz nie robiłam i zrobiłam. Jedyny znany mi sposób to IVF;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka super!!! Gratulacje!!! Ile czasu spóźnia Ci sie okres? My staraliśmy sie jakies 2,5roku...ani razu nie udalo mi sie zajść, dopiero IVF podzialalo...a teraz? Nagle zaskoczylo! :) Wczoraj widzialan juz na usg malego czlowieczka:) jestem w 10tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela dziękuję i wzajemnie:) To chyba jednak prawda, że głowa w staraniach ma duże znaczenie. Obstawiam jakiś 6-7 tc. Okres, nie wiem jakieś 2 tyg się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Dziewczyny dziś dostałam takich jakby skurczy macicy. Trochę tak jak na okres. Czy to normalne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska jak masz to weź nospe, a czy te skurcze normalne tego nie wiem, niech mamuśki się wypowiedza! Zuzka piękna beta serdecznie gratuluje, to kiedy wizyta??? Lucky a ty gdzie się podziewasz???? Milita którego stycznia urodzilas?? Brakuje mi w kalendarzu Ania1602 znasz już datę porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska mnie cala ciążę bolał brzuch, raz skurcze,raz ciągnięcie itd..bralam nospe max 3x1 i Aspargin 3x2, jak tylko bole mnie niepokoiły jechałam do lekarza, na początku co tydzień, w 7 Tc byłam tydzien w szpitalu na kroplówkach z magnezu. Jak dzisiaj samopoczucie? Bierzesz magnez i nospe? Progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Tak dziewczyny biorę wszystko plus dużo witamin. Dużo leżę. Mój m spisuje się super. Rano jak wychodzi szykuje mi śniadanie i herbatę. Szykuje mi też owocowe koktajle. Mimo tego że to beztalencie kulinarne z moimi wskazówkami daje radę z obiadami . Oczywiście możemy też liczyć na mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest. Nie wiem jak my sobie poradzimy. Czwarte piętro bez windy. Najbliższa rodzina 100km dalej:( będzie ciężko na początku. Ale najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi mdlosciami przy maluchu to prawda...ja bedac w pierwszej ciąży nic takiego nie mialam, a teraz? Juz kilka razy sie zdarzylo rozpoczynac dzien od wizyty w toalecie...a moj synek przychodzil do mnie i mnie przytulal:p wiec czul, że źle sie czuje:) ale to przejdzie zuzka:) i powiedz mi czemu usg kiedy indziej niz wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 - ale beta !!! super. Skąd się biorą dzieci ??? Oczywiście,że z IVF ;-) Reszta to wpadka :-) Mam dwie koleżanki, które mają dzieci z IVF i każda z nich przed ivf starała się latami. Teraz jedna już urodziła drugiego synka,a druga termin w czerwcu. Obie nie wiedzę skąd się te dzieci wzięły :-) Oby mocno Cię te mdłości nie tarmosiły. x martuskaa1 - brawo dla m. Zuch - chłopak ;-) Skurcze mogą się zdarzyć. Bierz leki , a na pewno będzie wszystko w porządku. 23 już za 2 dni i zobaczysz maleństwo. x golf - oby @ przyszła jak najszybciej. Działaj, bo maluszek czeka. x julia83 - ja karmiłam tylko 3m-ce. Mała sama cyca odrzuciła. Jak wyjeżdżałam na wizyty do lekarza to odciągałam mleko i mała dostawała z butli. Butla jej przypasowała i już cycka nie chciała. Żałuję bardzo, ale nie miałam wpływu na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Dziś od rana strasznie boli mnie brzuch i plamiłam dość obficie. Zadzwoniłam do lekarza i powiedziałam, że się martwię. Kazał wsiadać w auto i przyjechać. Już jestem uszykowana , czekam na m i w drogę. Czuje, że to będzie długi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmartuskaa1 - może długi, ale dobry. Wierz w swoje maleństwo. Powodzenia.Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że stare forumowiczki się odezwały ;) x Zuzka1212 - wielkie gratulacje!!! Na pewno będzie Ci ciężko i w ciąży z małym dzieckiem u boku i jak się urodzi, ale potem ile szczęścia za to :D Faktycznie, tak jak pisze Julka dałyście czadu ;) a tym samym nadzieję innym... Człowiek nie zdaje sobie sprawy ile siedzi w głowie... Ech.. Gdyby to jeszcze takie łatwe było ;) Trzymam kciuki, oby wszystko było ok... x Morelka - trzymam kciuki żebyś tym razem od samego początku cieszyła się macierzyństwem ;) x Golf - Wow!! Super już transfer :) Możesz mi napisać jakie badania musiałaś robić po takiej przerwie.. Z góry wielkie dzięki.. x Małamii, Kkinia - myślę o Was i non stop trzymam kciuki... Wierzę, że w końcu i Wam się uda... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mdłości i wymioty wykluczyły na trzy miesiące z życia, lipiec,sierpień i wrzesień przewegetowałam praktycznie leżąc z zaciągniętymi roletami ..także bardzo Wam współczuję tego stanu przy maluszkach i oby jak najszybciej minęło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty-HCV-Ag HBs AG Anty-HBc Anty-HIV-1,2 VDRL CMV IgG CMV IgM Rubella IgG Rubella IgM Toxo IgG Toxo IgM Ch.Trachomatis PCR Cytologia Czystosc pochwy X ja przedluze o jeden cykl bo ta mala ...nie to ze placze, strasznie sie drze w koncu dalam cyca...juz od dzisiaj mialam brac estrofem. Musze cos pokombinowac chyba mleko modyfikowane kupie . Sprobuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana nic nie mogłam napisać :-/ Martus myślami z tobą, czekamy na wiesci. Dobre wieści!!!! Golf dziewczyno ile ty miałaś transferów, boże twarda sztuka z ciebie. Ile masz mrozakow??? Ania 1602 kiedy wizyta??? Robiłyscie badanie histopatologiczne endometrium??? Malami jak samopoczucie????? Biedronko :-* Basik30 jak tam po porodzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc;)) Zuzka ,Morela ogromne gratulacje;)) powodzonka Wam zycze;)) fajnie taka "wpadke" zaliczyc;)) xxx Tak julka byla w guncentrum ...teraz zmienilam na Provite. aktualnie czekam na laparo i potem zobaczymy co dalej:( ja juz mialam wszystko oprocz tego i niewien nadal co jest powodem se ivf sie nie udaje?;(( naprawde jak na laparo nic nie wyjdzie to pozostaje mi sie z tym pogodzic;( xxx Biedronko dzieki za slowa otuchy;* Kochana jestes:** xxx golf 3mam kciuki ;)) powodzenia Kochana;)) xxx martuska 3mam kciuki bedzie dobrze!! musi byc;)) daj znac po wizycie... xxx Kinia Kochana dzieki jakos sie 3mam...bardzo mi jest ciezko ...poki mam pracy mam o czym innym myslec...ja mialam biopsje endo nic nie wyszlo a mialo pomoc w zagniezdzeniu no ale niestety tez nie pomoglo...a Ty jak tam? kiedy wracasz po mrozaczki? ja bylam pewna ,ze od razu Ci sie uda skoro IUI zaskoczylo...ja niewiem skad sie biora takiego problemy z plodnoscia? dobija mnie to ?ze taka patologia moze moec x dzieci a tu zeby bylo jedno trzeba tyle przetrwac...bolu,smutku,placzu...nie mowiac juz o kasie;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Malami podejrzewam że w przyszłym tyg okolice weekendu będzie transfer jeśli wszystko będzie ok. Właśnie moja dr wspomniała że można zrobić jeszcze to badanie endometrium ale stwierdziłam że teraz zabieramy nasza dwójkę i jeśli się nie uda wtedy zrobię to badanie. Fakt po głowie chodzi mi też ta laparoskopia ale moja dr mnie od tego pomysłu odciąga. Teraz chyba wezmę l4 po transferze, ( nigdy nie brałam) chociaż boje się tego że tylko będę siedziała i dumala. Ehhh będzie co ma być. Która wie, kto na naszym forum miał najwięcej transferów i podejść do ivf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Nie mam dobrych wieści. Ziścił się mój koszmar. Nie wiem, ale powiem Wam, że wczoraj dopadła mnie straszna chandra, i jakieś takie złe przeczucie miałam, że coś złego się wydarzy. Przepłakałam wczoraj prawie całe popołudnie, nie spałam w nocy i rano ból brzucha i krwawienie :( Od lekarza wyszłam jakaś taka dziwnie spokojna.... może to jeszcze ze mnie wyjdzie, nie wiem sama. W weekend jadę na kontrolę i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Martuska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska - strasznie mi przykro... :( x Kkinia - Golf miała sporo transferów, a Malamii i Agusia - miały po 3 procedury... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska przytulam ..czasem się tak zdarza , jak i u mnie ze zarodek byl uszkodzony genetycznie , zle podzieliły sie komórki i nie mógł dalej sie rozwijać..wiec organizm chce go wydalić. Takie tłumaczenie jest dobre, bo logiczne..przy kolejnym transferze może dr.wdroży Acard na lepsze ukrwienie macicy. Trzymaj sie jeszcze będzie dobrze. A może i teraz jeszcze jest szansa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska myślami jestem cały czas z tobą, trzymaj się tam dziewczyno, mocno tule!!!!! Jak dziś ma się sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×