Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Kkinia - tak byliśmy nad Balos ;) ale Elafonisi bardziej mnie urzekło ;) A wizytę mam w 9 dc, czyli w środę za tydzień. x Eliza - pamiętamy Cię :) Gratulacje i spokojnej ciąży życzę :) x Małamii - ojej.. jakoś byłam przekonana, że to Twoja 5 procedura, a nie 6.. Tak czy inaczej tym razem musi się udać :* Po prostu musi!!! A macie jakieś Śnieżynki? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Golf- gratuluje!! :) X Eliza- ogromne gratulacje! Tez mialam podchodzic do ivf w tej klinice i u tego dr :) Mysle, ze po czesci to jego zasluga, ze na wizyte startowa juz tam nie dojechałam, bo zaszlam w ciaze naturalnie :) Czytając Twoja historie serce zabiło mi dwa razy mocniej! X Kiniaa, Malamii- ja caly czas o Was mysle i za kazdym razem kiedy wracam na forum czytam z nadzieja, ze oglosilysxie najcudowniejsze wiesci!! Nieustannie trzymam kciuki :* X Biedrona- kochana rowniez trzymam kciuki!! X Martuśka- strasznie mi przykro :( Na szczescie jestes silna kobieta i wierze,ze niedlugo urodzisz upragnione malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami 6 procedura ?????Szok Kochana ależ ty jesteś silna kobita!!!! Twoja siła nie ma granic!!!!!! Biedronko ja niestety nie byłam na elafonisi ale o różowym piaseczku słyszałam . Miśka d fajnie że o nas pamiętasz, kciuki są nam teraz mocno potrzebne, buziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - w jakiej dawce przyjmujesz estrofem 2x1, czy 3x1? Ja zdurniałam, bo w zaleceniach po kontroli mam 2x1, a na estrofemie (w sensie na opakowaniu) mam przepisane z recepty mam 3x1.. Kurde... Wzięłam dziś 2x1.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Morela jeszcze nie poszlam.na bete....tchorz ze mnie ale boje sie po tylu porazkach ostateczny termin to sobota... Dam Wam znac napewno...nie nastawiam sie ani na tak ani na nie....nie mam zadnych przeczuc...licze jedynie, ze ten 7 transfer byl szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Biedronko przejmowałam 3*1 ale po kontroli lekarz powiedział że endo mogłoby jeszcze podrosnac i biorę 4*1 , lepiej wziąć więcej niż mniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - dzięki za odp.. Pisałam do lekarza i mam brać 2x1.. ;) Zobaczymy za tydzień jak podrośnie endo. x Małamii - cały czas z Tobą, a kciuki mi już odpadają od tego trzymania ;) Też liczę, że ten 7 transfer był dla Ciebie w końcu szczęśliwy! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, moze ktoraś z Was jeszcze mnie pamieta... widze, że niektore z Was juz po raz drugi zostaja mamuskami,są nawet naturalne cudy - SUPER. Staraczki - Pamietajcie dziewczyny,ze jest o co walczyc :) zycze Wam duzo sil w dazeniu do swoich marzeń! moje dwa sczescia nie daja chwili wytchnienia, w ciezkich dniach przypominam sobie jak dlugo sie staraliśmy o te nasze dzieciaczki,to dodaje sil. Synus juz ma prawie 2,5latka od wrzesnia idzie do przedszkola,a corcia 10 m-cy. DOkuczają sobie wzajemnie,ale są tez oczywiscie dni, że ladnie się ze sobą bawią. Jest wiele smiesznych sytuacji jak starszy brac poucza mlodsza siostre co wolno jej a czego nie ;) pozdawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dawno nic nie pisałam ale stale podczytuje:) i mooocno kibicuje każdej z Was. X Kinia i Małami - jesteście mega silne babki! Dacie rade, Wasza wytrwałość bedzie wynagrodzona. Małami - nie poddawaj sie, mów do kropka jak najwiecej i mysl pozytywnie ! Kiniaa- wierze że bedziesz mamą i to już niedługo. X Biedronka- Kochana życzę Ci rodzeństwa dla Filipka, tak jak sobie zaplanowałaś. X Martuśka- przykro mi bardzo, ale najważniejsze że masz plan. Działaj dopóki starczy sił! X Golf i Zuzka- gratulacje!!!! Ciesze sie że znów nosicie największe skarby pod serduchem. Spokojnych ciąż ! X Eliza- pamietam Cie:*, gratuluje i życzę spokojnej ciąży. Niedługo pewnie poznasz płeć dzieciątka :) Twoja historia to kolejny dowód by sie nie poddawać, szukać, zmieniać lekarzy. Czasem może trzeba też zaufać sobie bardziej niż im. Pamietam jak w tym samym czasie starałyśmy sie, ja wtedy podchodziłam do 2 procedury. A teraz mój skarb za kilka dni skończy 7 m-cy, rosnie zdrowy i silny chłopiec, jest naszą wielką pociechą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Dziewczyny dzięki za miłe słowa ;) Chciałam Wam jeszcze powiedzieć że nie miałam żadnych ale to żadnych objawów... W 10dpt zrobiłam test ale z przekonaniem że to kolejna porażka... A tu zaskoczenie 2 kreski... Potem zrobiłam jeszcze jeden i nastepnego dnia kolejny i to samo 2 kreski... Potem beta w 13 dpt 750... Szok....A teraz patrzę na ugs jak nasz skarb rośnie, ostatnio machał nóżkami :) xxxx Małami trzymam kciuki. Musi być dobrze. Tak wiele przeszłaś, że zasługujecie na szczęście... xxxx Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Oczywiście usg a nie ugs...słownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylkaa - fajnie, że się odezwałaś :) Faktycznie ten czas ucieka jak szalony.. x Zocha - dzięki :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Martuska, ja miałam robione badania immunologiczne, tzn. Subpopulacja limfocytow - mam za wysokie komórki NK dlatego dostałam encorton w dawce 20 mg. Drugie badanie cytokiny ( chyba dobrze napisałam), ponadto antykoagulant tocznia, homocysteina, Wit B12, białko S, przeciwciała przeciw kardiolipinie, przeciwciała przeciw glikoprotrinie. Ponadto badanie genetyczne - zamówiłam w cenie promocyjnej ok 330 zł badanie wysyłkowe z Katowic, materiał do badań to wymaz z policzka, pobierasz sama i wysyłasz kurierem tego samego dnia. Tam jest cały pakiet w kierunku trombofilii m.in. Gen mhtr, pai, protrombiny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dziewczyny, czy leki do in vitro są nadal refundowane? Macie może link do refundowanych leków? Niestety mogę znaleźć żadnych aktualnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytryna dzięki, że napisałaś. Ja mam wizytę 17 lipca u profesora w łodzi. Jedziemy razem z przyjaciółmi, z którymi razem się leczymy. Żartujemy że w pakiecie razniej nam. Zobaczymy co to będzie. Jeśli chodzi o leki to nadal są refundowane. Jeśli się nie mylę to do 40 roku życia i do 3 pełnych procedur. Poprawcie mnie dziewczyny jeśli pisze bzdury?! Martuskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Martuska, cieszę się, że mogłam pomoc :-) jeśli chodzi o badanie subpopulacji to najlepiej wykonać w lab przyklinicznym, bo musi być wykonane tego samego dnia, inaczej wynik będzie niewiarygodny. Nie polecam lab synevo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Co do refundacji leków, to jaki jest procent refundacji? Na jaką kwotę się przygotować idąc do apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytryna ja większość leków kupowalam w klinice . Trochę z wygody i lenistwa. Nie chciało mi się jeździć i szukać po aptekach. Dwa że u mnie w miejscowości nie dostane większości leków. Za to moja koleżanka z która się leczę jest z poznania i leki kupuje przez internet w aptece doz tam wychodzi ją dużo taniej i odbiera je w aptece stacjonarnej. Chyba że potrzebuje na już to kupuje w aptece akademickiej czy jakoś tak. Ja w klinice np. Za prolutex 200 placilam a ona w aptece doz 160. Także jest różnica Martuskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami byłaś na becie???? Ja po podgladzie, endo wzrosło o 0,1 mm, czyli 8,1 dr przepisała jeszcze dodatkowo plastry na endo, wizyta teraz we wtorek i to już będzie koniec poglądów . Dziś mam 21 dc we wtorek będzie to już 25 dc więc transfer wypadnie ok 28-29 dc, p******e to wszystko, wkurza mnie to już. Wiem że dr chce zwiększyć szanse i walczy by endo doszło do 9 ale już mnie to męczyć zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Dziewczyny ceny leków refundowanych są wszędzie takie same z tego co się orientuję. Ja tez zawsze kupowałam w aptece przy klinice, bo mieli wszystkie leki, a u mnie to nawet estrofem na zamówienie :) u mnie leki do stymulacji plus progesteron, estrofem i inne wychodziło łącznie ok. 800zl jeżeli dobrze pamiętam, ale nigdy nie kupowałam wszystkiego na raz, bo lekarze zapisują leki do kolejnej wizyty, gdyż nigdy nie wiadomo ile jeszcze dawek trzeba będzie wziąć. Kinia jak przy takich dawkach estrofemu to faktycznie troszkę małe endometrium, oby plasterki pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia jutro ide...:% dzisiaj mam termin @ wiec zobaczymy a Ty teraz masz cykl sztuczny tak ? jesscze tak pozno crio nie mialam...plasterki Ci pomoga ja raz je mialam to endo mialam 12mm.. 3mam kciuki chociaz to czekanie najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska do prof.Malinowskiego jedziesz? Ja nie bylam ,bylam u Wilczynskiego. Nic mi nie wyszlo. Podobno dobry jest ,jak w Lodzi to Pasnik . Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak jestem na sztucznym, to nie będzie crio tylko transfer swiezakow o ile cos wyjdzie bo mamy 8 oocytow, liczę chociaz na dwa kropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
a fakt swiezy to pewnie inaczej...:) napewno sie ladnie zaplodnia..a bedziecie brac w ktorej dobie zarodeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×