Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość Gość buba
Malami mi pomagala coca cola/Pepsi pita malymi lyczkami. Oczywiscie w coli jest kofeina ale mozna kupic tez bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czasie mdłości też apetytu nie miałam, szczególnie rano i wieczorem. Miałam tylko kilka produktów, które mi wchodziły jako tako. Nie mogłam patrzeć na wędliny, bo wszystko mi się zaraz unosiło. Dobrze, że obiad zjadałam ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami spruboj zimna wodę z mięta i cytryna,mi na trochę przynosiła ulgę. Poza tym nic nie pomagało. . Kupiłam nawet opaski uciskowe na nadgarstki i nic. Przejdzie po 3-4 miesiącu. Kinia idziesz do przodu jak burza :) wciąż trzymam kciuki. Zuzka,Kiciolka i ZosiaD imiona wybrane ? Ania jak samopoczucie? Jeszcze kilka dni i przywitasz miłość swojego życia :) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Witajcie Wczoraj USG połówkowe wszystko ok dzidzia rosnie a dzis rano skurcz w lewej łydce ból w podbrzuszu okropny i szpital, W szpitalu zbadali wszystko ok prawdopodobnie moze byc wyrostek lub zakrzepica sie pomału zbliża.Wzielam Nospe,Apap ból jest ale nie az tak silny jak nad ranem. Czy któraś z was miała podobną sytuacje...jak wyrostek boli w ciąży dokładnie miejsce..? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Czy miałyscie skurcze w nogach w ciąży? Czy byly inne zwiazane ze skurczami dolegliwości? Prosze dajcie znać..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia jeśli zakrzepica to chyba powinnaś dostac zastrzyki z clexane. A na skurcze duże dawki magnezu i nospy.Nic nie dostalas? Zdrowia! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Nadzieja Kazali wziasc Nospe,Apap gdyby co a magnez mam od 3 miesiaca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Gonia ja mam skurcze w lydkach i stopach, ale glownie noca. I nic.innego mnie przy tym nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia u mnie skurcze w łydkach niedawno się pojawiły. Gin kazała magnez łykać dwa razy dziennie. Xxxx Nadziejko imię wstępnie wybrane. Ale nie będę go tutaj zdradzać;) A jak Twoja księżniczka? Oddałaś ją do żłobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko u nas też już imię wybrane, zupełnie inne niż zawsze myślałam. Za pierwszym razem przy synu mąż wybierał, teraz też ;) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Dzieki dziewczyny troche mi lzej bo juz sie naprawde wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa- nikt nic mi nie doradził więc biorę wit. c, rutinoscorbin, magnez, herbatka z czystka, miód, imbir, cytryna. Nic więcej. A Ty coś innego bierzesz? Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie widać aktywne stare forumowiczki ;) :D x Golf - jak się czujesz? x Ania - ja już życzę szczęśliwego rozwiązania.. Ten najcudowniejszy dzień już tak blisko :) x Kkinia, Martuśka - trzymam za Was kciuki dziewczyny.. x Gonia - bierz maksymalne dawki magneB6.. x Małami - cieszę się, że Cię mdli ;) A tak poważnie to zalej dwie łyżki majeranku gorącą wodą (szklankę) mi pomagało, mimo że jest na zgagę.. Imbir i migdały też przynosiły nieco ulgę.. Tak jak woda z cytryną i miętą.. Przetrzymasz wszystko ;) x Kciolka - gratuluję córeczki :) x ZosiaD - super, że mdłości odeszły teraz możesz trochę odetchnąć przynajmniej :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka moja ksiezniczka to niezły łobuz; -) do żłobka nie chodzi, bo musiałabym mieć kogoś do prowadzania. Zmieniamy się z mężem, a do niej przychodzi niania dwa razy w tygodniu mniej więcej. ZosiaD w razie co wiesz gdzie mnie znaleźć; -) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka moja ksiezniczka to niezły łobuz; -) do żłobka nie chodzi, bo musiałabym mieć kogoś do prowadzania. Zmieniamy się z mężem, a do niej przychodzi niania dwa razy w tygodniu mniej więcej. ZosiaD ciekawa jestem jakie ;) w razie co wiesz gdzie mnie znaleźć; -) A napiszcie jaki był wybór; -) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Martusia ja herbatki z cytryną, goździkami, cynamonem i sokiem malinowym. Ciepło się ubieram i unikam kontaktów z chorymi. Tak jak biedra napisała sezon infekcji zbliża się wielkimi krokami, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko wypisałam się ze wszystkich fb i forów... i nie żałuję ;) Zastanawialiśmy się między Hanią i Ewą. Mąż wybrał zupełnie inne. Też klasyczne, ale nie chce chyba póki co tutaj o tym pisać. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciołka - nawet nie wiesz jak się cieszę z informacji o twojej ciąży ... niech Kruszynka rośnie zdrowo ... nie martw się na zapas ... proszę przywołuje tylko dobre myśli ... samych radości dla Was. o Małamii - dbaj o Was ... nudnej ciąży bez nudności życzę :) o Kkiniaa84 - bardzo chciałabym aby teraz transfer się udał ... jesteś bardzo silną kobietą ... trzymam kciuki :) o A moje drugie Szczęście skończyło już roczek ... jeszcze sam nie chodzi, ale z dnia na dzień zdobywa kolejne umiejętności. Jego uśmiech rozświetla mi każdy dzień. Dziękuję Bogu że pozwolił mi drugi raz przeżywać uroki macierzyństwa ... warto walczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jedyna aż mdło sie robi jak się czyta jak jedna drugiej podlizuje sie tutaj a na innych forach to jedna drugiej ładnie tyłek rąbie.Ech szkoda...Czarna Porzeczka czy już doczekaliście sie tego magicznego telefonu?mocno Wam kibicuje bo sami z mężem adoptowaliśmy dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia kciuki za wizyte:* pewnie juz wstepnie poznasz date crio;* xxx Ania jak sie czujesz? to juz za tydzien zobaczysz ksiezniczke:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morela a co może nie prawda ? wszystkie jesteście fałszywe a na dodatek wam nie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do żadnego forum innego nie należę i nie obgaduje więc wybacz, ale to chyba Ty tak robisz skoro piszesz takie rzeczy;) podpisz sie to moze wtedy pogadamy:) Kiciolka gratuluje córeczki! Kinia nieustannie trzymam.kciuki! Malami jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela15 - nie warto dyskutować z gościem ... moim zdaniem te dwie wypowiedzi są autorstwa właśnie Czarnej Porzeczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela glupia cwela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Eliza Co u ciebie? Jak sie czujesz? Morela Mam nadzieje ze u ciebie tez wszystko ok...:) Termin juz coraz bliżej..tuz tuż..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia u mnie wszystko dobrze:) do terminu coraz bliżej:) juz sie bardziej turlam niż chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×