Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Boze jakie wy jestescie jebniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co poszlo na fejsie. Anonimie napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami cieszę się że wszystko dobrze. Musisz teraz wierzyć że już tak będzie aż do porodu, a nawet i po. I nie stresuj się! Zarówno maleństwo I Ty potrzebujecie spokoju. To razem czekamy na 3 października :-) Kinia nieustannie trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiad nazwanie mnie anonimem jest obraźliwe, a to napisalas. Pamietam, że jestemsss w ciazy dlatego dziwie sie, że czepiasz sie i próbujesz wyprowadzić z równowagi druga ciężarna, trochę empatii. Nie zauwazylas nawet, że odeszlam.szybciej w takim razie, niewazne. Nie widze żadnego pokrywania sie moich postów z gościem. Nie bede juz dyskutować. Czekam tylko na dobre wiesci od Kini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tym forum od września 2013 r., aktywnie od stycznia 2014 r. Było nas dużo.. Dużo historii, dużo łez bólu i szczęścia przelanych... Szkoda, że jest teraz tutaj taki syf... Gość to była to dla mnie zawsze była jadowita istota, nie posiadajaca wlasnego życia.. Teraz jak wpisy wskazują na jedną z nas, mega mnie to rozczarowało.. Aż nie chce się już tutaj zaglądać... Gość od wcześniaka.. Wydaje mi się, że Zuzke z Sylka pomyliłeś.. Gdzieś bije, ale nie wiadomo gdzie... ;) x Felicita - ja miałam łożysko na przedniej ścianie i często ruchów nie czulam u były bardzo delikatne zawsze... x Ania1602 - ciekawa jestem jak sytuacja u Ciebie... x Kkinia - kochana tak strasznie mocno trzymam kciuki... Wierzę w to, że już niedługo ogłosisz namntu cisną nowinę :) x Malamii - nawet nie wiesz jak się cieszę.. To już 11 tydz.. Szybko zleci i reszta ;) x Zaglądam tu jedynie ze względu na parę osób i z myślą, że może będzie ktoś, komu będzie trzeba pomóc - podpowiedzieć, doradzić.. Tekst gościa do Gonii, że myślimy tylko o sobie a nie żeby pomóc przerósł wszystko....... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela a Ty masz w sobie trochę empatii ? Wróć do gimnazjum bo taki poziom intelektualny prezentujesz. Robisz zamieszanie wszędzie gdzie się pojawiasz. Ty i Twoje koleżanki min.aleczka rozwalilyscie fajna,stara grupę na fejsie a teraz robicie to z tym wątkiem na Cafe. Aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Biedrona1979 Hej..co to za wpis o mnie..? Nie zauważyłam go chyba gdzies to przeoczyłam..podpowiedz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela, ustępuje. Bardzo Cię przepraszam. X Dopóki się starałyśmy było tutaj więcej życzliwości i empatii. Odkąd jesteśmy mamami, jedna druga utopiłaby w łyżce wody. To przerażajace zjawisko. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa- zaciskam kciuki i czekam z Tobą:* jak sie czujesz? X Małami- serce rosnie jak czytam takie wieści :) zobaczysz czas szybko zleci...od badan do badan...i zaczniesz pakować torbę do szpitala:) Ciesz sie tym czasem, jest cudowny. I Twoje życie niedługo sie zmieni o 180 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Zosia właśnie siedzę i płacze Sama nie wiem dlaczego.Tak się boje. Oznak ciazowych zero chociaż wiem że różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wielkie ukłony za to co napisałaś :) dlatego napisałam wcześniej,że aż mdło sie robi od fałszywego cukrowania i jestem pełna podziwu,że można być aż tak zakłamanym,ze na fejsie w niektórych tematach było jechane a tutaj och ach i ech.Aleczka to też niezłe mieszadło i nie tylko ona:(----agusia jaka ty jestes jednak pusta:)grupa zostala zlikwidowana a nie padła.Uważasz,że to było ok?!bo prawda jest taka,że gdyby nie wy to by wszystko było ok a tak..no ale chociaż człowiek dowiedział się z kim ma do czynienia i z jakimi fałszywymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia to dzisiaj? 3mam mocno kciuki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kiniaaa kciukasy zaciśnięte. Wszystkie tu czekamy na super wieści. Mam nadzieje ze te łzy to juz ciążowe hormony. Tak czesto sie zdarzało na tym forum. Ania1602 jesteście juz w komplecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ja płakałam od transferu co dwa dni i zawsze miałam powód ;-) czekam z niecierpliwością na wyniki. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - trzymam mocno kciuki.... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Kinia trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Trzymam kciuki i odliczam minutydo 18..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ja tez kciukasy. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia kciuków nie puszczam! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami1989
kinia:(((( nie mozliwe;((( 3maj sie Kochana:**oby laparo pomoglo teraz jak to u mnie bylo! Masz mrozaczki a to najwazniejsze...u mnie zawsze konczylo sie kolejna stymulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Choleraaaa...:(:(:(..Brak słów Ale nie poddawaj sie macie mroziaczki i to jest bardzo ważne..musisz walczyć dalej a my cie w tym wesprzemy z całego serca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×