Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny!!! Życzę wszystkim starającym się wytrwałości i sił w dążeniu do celu, a ciężarnym szczęśliwego rozwiązania... W końcu każdemu się udaje.. Nawet najwytrwalszym weterankom, dlatego Kkinia Tobie też się uda!!! Wypowiedzi gości spowodowały, że znikam z tego forum.. Rzygać mi się chce jak czytam takie bezpodstawne wpisy gości.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może udałoby nam się utrzymać kontakt, ale wiadomo do tanga trzeba dwojga. Jeśli macie ochotę to dajcie znać czy warto i czy chcecie na zosiadkrk@gmail.com Coś nowego, innego, bardziej kameralnie. Tutaj już się nie da. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Biedrona i Zosia Dajcie na luz i olejcie to co pisze gość.! Jak ktoś ma za dużo czasu wolnego i życie do d**y jak i szuka problemu to niech sobie szuka a nas z tąd nie wymiecie...bez przesady..;) Przestańcie się przejmować naprawde szkoda waszych nerwów i czym bardziej pokazujecie to na forum tym bardzie ten ktoś kpi sobie z was. W d***e to miejcie i tyle:)! Musimy byc tu dla Kini i dla innych..wesprzeć inne potrzebujące tak jak i nas wspierano..:))) Pozdrawiam i czekam na wasze wpisy...buźka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami Kochana nie jestem specjalistą ale przeziernosc jest ok..:) Ja tez sie martwilam a tym bardziej ze doktor ktory prowadzi moja ciąże gdy wyniki byly ok zaoroponował aminopunkcje po pierwsze wieksze ryzyko poronienia dla mnie,po drugie nie potrzebna gdy wszystkie wyniki byly ok a po trzecie kasa..chciał zarobić! Troche Felicita mi powiedziala na ten temat co i jak i kontaktowalam sie z doktorem ktory robil nam transfer i sie nie podjelam. A teraz juz mija 26 tc....cieszy sie naszym szczesciem..dzidzius jest zdrowy i wszystko.ok i juz sie nie mozemy doczekac do stycznia kiedy bedzieny wszyscy razem..:):):) Glowa do góry..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Biedrona Ty nie znikaj tylko lepiej mi napisz co.mam w torbie naszykowac wrazie co do szpitala..:);) Niestety jestem tu sama i nie mam kogo tak popytać a z rodziną wiesz jak jest..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Kinia Co u Ciebie:) Czekam na info...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
No on tez stwierdzil ze ok..a ja sie naczytalam na necie i przewaznie dziewczyny maja oonizej 1,5mm....gdzies doczytalam,ze powyzej 3mm to jest ryzyko... Czekam na wynik z krwi..oby bylo wszystkk ok!!ogolnie stwierdzil, ze wszystko ok..kosc nosowa tez byla widoczna... Biedrona, Zosia nie opuszczajcie nas;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami u nas przeziernosc wyszła podobnie. Córka jest zdrowa, oprócz jednej wady w sercu która niczemu nie szkodzi. Ma ja sporo osób i sobie żyją nawet o tym nie wiedząc. Nie martw się na zapas. Pozdrawiam Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiad akurat za tobą to nie będę płakać!!! Co myślisz,że tutaj będziesz udawała jaka to ty jesteś ach i ech? Co znów nie po twojej myśli?!! acha bo ty innym możesz dowalać ale tobie już nie?już wystarczy ,że na innej grupie pokazałaś "klase"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 9:33 a Ty masz klasę? Podejrzewam ze myślisz o sobie w samych superlatywach i dlatego się nie podpisujesz :D Pani idealna .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
gosc nie interesuje nas co wydarzylo sie na innych watkach... Prosze daruj sobie te glupie komentarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arleta nie zamierzam z Tobą dyskutować. Potulnie przyznaję Ci rację we wszystkim. Baw się dobrze sama ze sobą. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartuskaa1985
Małamii super, że lekarz Was uspokoił i że wszystko jest ok. Kkiniaa - a jak się czułaś po laparo? Mam nadzieję, że faktycznie to było przyczyną. Ja do immunologa na szczepienia jadę dopiero 6 listopada. Byliśmy w szoku, że takie są kolejki -nawet prywatnie. Trochę mnie to przybiło bo byłam nastawiona na już, na teraz!! Myśleliśmy, że zaczniemy w październiku i do transferu podejdziemy pod koniec listopada, a tu niestety termin się przesunął. Kkiniaa a może zrobiłabyś sobie badania immunologiczne na NFZ?! Masz jakiegoś ginekologa, do którego chodziłaś wcześniej i wie, że masz problemy i mógłby Ci to wypisać? Jeśli tak to skorzystaj. Jeśli byś chciała napiszę jeszcze raz co ja robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiad jak nie jesteś pewna w 100% to nie wypisuj imion innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
gość dziś Dziewczyno naprawdę skończ z tą dziecinadą.! To co ty miałaś z kims na innych forach to jest twoje i my nie potrzebujemy o tym wiedzieć. Nie pasuje Ci ta osoba to nie pisz do niej i o niej bo to właśnie ty swoim zachowaniem i tym co wypisujesz pokazujesz jaki z Ciebie człowiek.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami Glowa do góry..:):):) Bedzie ok..;) x Martuska Witaj...:) Tak widocznie musi być ze na wszystko dla was przyjdzie czas wiem cos o tym tym bardziej że jechalismy do pl tyle kilometrów zawsze z wielką nadzieją a tu bachhhh... Czasem trzeba było przełożyć,poczekac i niestety wracac i planować następny przyjazd Pomalutku...małą łyżeczką a nie odrrazu chochlą...;) Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii na pewno wszystko bedzie dobrze z wynikami:) tymbardziej jak wszystkie pomiary na usg wyszly dobrze:) Martuska trzymam kciuki by czas szybko Ci zlecial!:) Kinia kiedy podchodzicie do następnej proby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki. Dzien W ktorym byla laparo byl ciezki, kiepsko sie czulam. Dzis dzwonilam do dr z zapytaniem kiedy mozemy startowac , wiec w przyszlym cyklu jedziemy z koksem dalej. Co do usuniecia moich zrostow dr powiedziala ze one wplywu nie mialy na moja plodnosc. Ma przejrzec ponownie moja historie i oddzwonic z Informacje jaki dalszy plan sztuczny czy naturalny cykl itd Czesto mysle o tym ze bedziemy sami, opuscil mnie moj zapal do walki, moj optymizm i wiara. Malami Fannie ze wszystko OK bardzo die ciesze. Martuska to czekanie wykanczajace jest wiem tez mnie to najbardziej wkurza. Kochana wszystkie twoje badania mam skopiowane W telefonie. Myslisz ze ginekolog moze dac skierowanie na te badania ,ja watpie. Mysle ze moze dac skierowanie do immunologa tylko. Przypomnij ile za te badania zaplacilas??? Morelko to juz tuz tuz , mocno cie sciskam I trzymam kciuki Dziewczyny co do wypowiedzi goscia jestem tego samego zdania co gonia, jestescie tu dla staraczek a nie dla goscia wiec jego wypowiedzi ignorujcie nie bedzie mial pozywki przestanie pisac ale oczywiscie to wasz wybor. Dziekuje wam za wszystkie rady ktore od was otrzymalam przez te pond dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Kinia Witaj po wakacjach szpitalnych...;););) Pozytywne wieści od was odrazu poprawiaja mi humor:) Aby teraz do przodu. Moja przyjaciółka dzis tez do mnie dzwonila ze zaczynaja przygotowywania do drugiego transferu..4 bubolki czekają na nich..:) x Morela Trzymaj sie kochana i odrazu piszaju tu wspaniałe niusy jak dojdziesz do siebie a my uczcimy to opijajac...herbatką..;) x A ja kochane jestem juz na wolnym zbijam bąki w domu ale myślami jestem z wami. Duża Buźka dla was i piszcie piszcie co i jak..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia kochana lekarze różne rzeczy mowia. .tak jak i Twoje zrosty nie miały do rzeczy tak i nasza suplementacja. A jednak się udało :-) lekarz nie raz patrzył z przymrużeniem oka co ja tam wygaduje o witaminie D i Ubichinolu a jednak właśnie gdy postawiam na naprawdę zdrowy tryb życia, zwolniłam ze wszystkim co nie było dla mnie dobre, udało mi się zajść w ciążę i ja donosic. Niech Cię dobra energia nie opuszcza.Dziewczynom udaje się po laparo i Tobie też się uda . Jesteśmy z Wami . Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny wlasnie dzwonil do mnie lekarz bo zinterpretowal wynik pappa. Poinformowal nnie , ze wzroslo ryzyko zespolu doena na 1:453 jak wg Was to duzo? uspokoil mnie, ze jezeli by bylo 1:300 to jest duze ryzyko a tak mam sie zastanowic czy zrobic Nifty..bo niektore pary wola wiedziec na 100% Dziewczyny poradzcie co robic? jak to u Was wygladalo...pozostake trisomie ok Niby ok a ja sie martwie;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami Przeczytałam twoja wiadomość i zaraz weszlam na moje wyniki i tam jest opisane Trisomia21 ,ryzyko podstawowe 1:219,ryzyko skorygowane 1:1490 Trisomia18, ryzyko podstawowe 1:539,ryzyko skorygowane 1:10787 Trisomia 13, ryzyko podstawowe 1:1691, ryzyko skorygowane <1:20000 Ja mialam Trisomia21- 0,50 Tez kontaktowalam sie z doktorem z Krakowa ktory robił nam transfery gdyz doktor z mojego.miasta ktory prowadzi nam ciaze zaproponował aminopunkcje na ktora sie nie zgodzilam. PAPP-A 1,690IU/I Porównaj gdyz nie umiem odpowiedziec ci dokladnie na to bo nie znam sie na tych wynikach az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami Wierze ze bedzie wszystko u was dobrze. Jestem myslami z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Musze podjechac do kliniki odebrac wynik pappa bo przez tel dokladnie mi nie powiedzial Gonia a mialas juz 2 prenatalne? i teraz wszystko masz ok? I tak co by bylo zdecydowalam z mezem., ze nie robimy zadnych nifty itp...tyle lat staran wiec wierzymy ,ze maluszek musi byc zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Kkiniaa ja tylko kilka (3) zrobiłam u niego w Łodzi w laboratorium i zapłaciłam 660 zł. Resztę kazał mi pójść do rodzinnego i wziąć skierowanie. Ale u mnie rodzinna nie dała za to ginekolog wypisał bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGonia
Malami Tak miałam drugie badania prenatalne tak zwane usg połówkowe i wszystko.ok. Tak samo podejlismy decyzje przy pierwszych badaniach prenatalnych ze co ma być to będzie bez wzgledu na wszystko nosze malenstwo pod sercem i tak zostanie do końca az urodze. Nie widzieliśmy innej opcji :) Malami nie wbijaj sobie nic w głowę idz spac kochana i jak odbierzesz wyniki to dopiero bedziesz wiedziala coś więcej.Narazie nie wychodz do przodu myślami bo zwariujesz. Czekam na info...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami kochana wiem ze masz nerwy tez bym miala ale wierze z calych sil ze wszystko bedzie dobrze. Kurcze martuska teraz nie mam ani swojego internisty ani gina na nfz, hmm musze cos wykombinowac... Czy te badania co tu wypisywalas to tak mam spisac? Tj 18 badan? A i moja dr kazala zrobic teraz badanie na homocysteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami twój wynik nie jest zły, przecież to oznacza że jedna na czterysta ileś kobiet z taką samą przeszłością poloznicza, wiekiem urodzi dziecko z zd. Ja jestem w 22 tyg. Pappa też wyszedł niezbyt dobrze ale chodziło o trisomia 18 (ryzyko 1:233) i nie robiłam nifty. Żaden lekarz nic na to nie powiedział, wynik miałam opisany jako prawidłowy być może dlatego że z początku była to ciaza bliźniacza i obumarly zarodek mógł namieszać biochemii. Plowkowe wyszło bardzo dobrze. Wierzę że nasza córeczka będzie zdrowa. Całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki dziewczyny gdzies wyczytalam,ze usg jest wazniejsze niz test z krwi. a z usg ryzyko mam 1:1800... za 2h mam pierwsza wizyte i lekarza u ktorego chce prowadzic ciaze.Jedyny w okolicy co zna sie na ivf a to dla mnie bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc buba
Kinia trzymam kciuki aby ta laparoskopia byla rozwiazaniem twoich problemow I kolejne transfer zakonczyl sie pozytywnym testem. Malami uwazam ze naprawde nie masz czym sie przejmowac. Twoj test pappa jest zadawalajacy i nie jestes w grupie wysokiego ryzyka. Jeseli mialabys 1:300 lub mniej to wtedy skierowaliby Cie do dalszej diagnozy co wcale nie oznaczaloby ze dziecko byloby chore. Skoro zdecydowaliscie ze nie robicie testu nifty to oznacza ze nigdy bys nie usunela ciazy nawet gdyby... schowaj wyniki do szuflady i ciesz sie ciaza. Nie ma co na sile wymyslac sobie problemow. Nie wiem czy pamietasz jak kiedys pisalam ale u mojego bubusia przeziernosc byla 3.0 wiec naprawde wiem o czym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×