Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
Darknes a dlaczego nie będziesz się rozpisywać , napisz dlaczego grupa została usunieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahw Boze zapomnialam juz jak wiele znudzonych kretynek czytalo nasza grupe.... Hahaha. Kochany gosciu. Bede sobie wypisywac ile kretynizmow chce a ty czytqj i wypisuj tutaj przemyslenia.... Hahhaha szukaj zaczepki szukaj. Moze znajdziesz kogos pelnego jadu. Powodzenia kretynko znudzona zyciem rzeczywistym. Darkness trzymajcie sie kochani. Moj tez raptem 7 zabkow. Ale uzrec potrafi. Hahaha Kinia tez mysle o Tobie. Alexvandel i reszta dziewczynek. Powodzenia we wszyatkim co robicie. Ja, nizej podpisana lucy1980,matka bezwzglednie najpiekniejszego synka na swiecie. Hahaha, wytykam jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo pełna jadu to była zawsze aleczka i szkoda,że to dziewcze przestało się odzywać bo zawsze miałam ubaw po pachy :) a darkness nie chce napisać bo pewnie przyklaskuje szajce i rzecz jasna,że na swoich nie będzie donosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak brakuje aleczki i tych "mądrości".Właśnie komuś zwracała uwagę,że ktoś nie grzeczny a sama kulturą osobistą nie grzeszyła.Szkoda,że forum ucichło i w sumie w dużej mierze dzieki niej i innym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Aleczka to byl jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie ten swój nos wtykała i ach te jej cenne rady porady myśli...Masakra...aaa i wtórowanie moreli też było cenne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Gościu! Zgłaszam się! Jestem i czytam. A nie udzielam się bo jak widzisz wypowiedź pod wypowiedzią... 1 osoba pisząc 3 lub 4 komentarze w podobnym tonie to tak żałosne, że aż śmieszne :-D gość przyklaskujacy gościowi... nie mogę... :-D XxX Lucy miło, że się odezwałaś. Cieszę się że u Was dobrze :-) i synek zdrowo się chowa, to najważniejsze. Pozdrawiam Cię ciepło. Moją przyjaciółkę Morelę również ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo i od razu śniadanko lepiej smakowało:)Aleczka nic się nie zmieniłaś:)dalej jesteś żałosna i pusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja gościu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka dawaj swoje wypociny bo zbliża sie kolacja a fajnie by było gdyby bardziej samkowała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Aleczka i Darkness! Dziewczynki pozdrawiam Was wszystkie goraco i zycze najlepszego! Nie ma tu nikogo, wiec spadam! Powodznia we wszystkim!!! Buziaki! Lucy1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy jest nas tu więcej, tylko widzisz... Co by się nie napisało to gość ma rozdwojenie jaźni i wypisuje po 10 komentarzy niby że inne osoby piszą :-D odzywaj się co tam u Was, jak Wam się żyje i czy będziecie starali się o rodzeństwo dla synka. XxX MH1 witaj, miło że się odezwałaś. Tak jak pisałam Lucy jest nas tu więcej ale dziewczyny nie piszą, bo czytać później 2 strony głupich komentarzy od gościa to nikomu się nie chce. XxX Kinia jeśli jesteś daj znać co u Ciebie? Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka ale jesteś błyskotliwa:)aż się wzruszyłam i chyba ołtarzyk Ci wystawie moja ukochana boginio:) niektóre z nas przestały tutaj się odzywać min przez ciebie a Ty masz czelność jeszcze być bezczelną.No cóż ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Udało się. Bedzie rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
MH1 cudowne wieści! Gratulacje! Nudnej ciąży życzę. Odzywaj się jak Ci mija ciąża. XxX Kinia... Halo? Halo? XxX Gościu pokazała bym ci, gdzie masz się puknąć, ale śmię twierdzić, że nie masz tej części ciała... No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkness77
MH1 - gratulacje ... życzę ciąży bez żadnych sensacji ... niech będzie na maksa nudna i książkowa :-) o Kkiniaa84 - daj znać co u Ciebie kochana ... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowy rozpłodowe się znalazły. Jak wasz mąż nie umie was wyruchać to macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co Aleczka ,przykro mi to pisac ,ale gość z 18.05.18 ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co aleczka kiedys pisalas jak to zostalas potraktowana przez swego bylego meza i nawet bardzo ci wspolczulam i nienawidze damskich bokserow,ale po twym zachowaniu i to co wypisujesz i jaki jad wylewasz to sobie mysle ze chyba jednak za malo dostalas aby nabrac lekcje pokory.Z perspektywy czasu dochodze do wniosku ze chyba nie dziwie sie bylemu ze cie lal bo majac taka jedze w domu nie wiem czy bym wytrzymala:( dziewczyno zamiast kazac pukac sie innym to wez naprawde najpierw zacznij od siebie.Juz ktoras osoba z kolei napisala ze jestes przyczyna ze i fejs i ten watek przestal istniec i dziewczyny przestaly pisac przez ciebie i jeszcze nie potrafisz tego zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.08 coś w tym jest co napisałaś:( takie osoby jak aleczka to chyba nigdy sie nie zmienią na lepsze i przez swoje życie będą pluły jadem a szkoda.Ta dziewucha sprawiła,że starciłam sympatie do tego forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arleta odpuść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.08 to nie jest wpis arlety jak ktos tu sugeruje a moj i nie podpisze sie bo by dopiero aleczce i innym bylo glupio a ile zdziwienia.Wiele przykrych slow pisanych padlo na ma osobe i niestety albo stety ale dotarlo to do mnie i teraz wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arleta mam nr IP czarnej porzeczki i wiem, które wpisy gości należą do ciebie takze daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84

Kochane dostalam tu mnostwo wsparcia I pomocy dlatego musze wam powiedziec ze po 8 iui I 9 transferach, 5 latach dlugiej bolesnej walk zostalam mama, 21.12 urodzil sie nasz wymarzony synek. Dziekuje wam za wszystko

Martuska mam nadzieje ze u was tez dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×