Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie kobieca klatka piersiowa, a kobiecy biust -widzisz subtelną różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale trzeba być chyba aseksualną lub 100% lesbijką żeby porównywać muskulaturę do dłoni. Faceci chcą spodobać się kobiecie instynktownie prostują się i "wypinają" klatkę do przodu. Więc jak najbardziej jest to część ciała która przyciąga kobiety. Biust natomiast ma jedną funkcję - karmić dzieci, to nie jest w żaden sposób intymna czy seksualna czynność (chyba, ze ktoś jest zboczeńcem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo nie jestem prawiczkiem którzy wariuje na samą myśl o kawałku tkanki tłuszczowej i gruczołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak te najładniejsze i najbardziej apetyczne są pozakrywane, a cellulity rządzą, czasem przemknie tylko jakaś łania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, to nie masz się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest intymna częśc ciała :) Na drodze ewolucji tak się to ukształtowało, że kobiety biustem wabiły. "Piersi u różnych kobiet różnią się wyglądem i rozmiarem. Ta "odmienność" i różność wiąże się z intymnością". A do karmienia dzieci wcale nie trzeba mieć dużych piersi, można mieć maluteńkie, to nie ma znaczenia, a jednak zwykle są one znacznych rozmiarów. Niektóre kobiety nawet powiększają sobie operacyjnie biust. Można to wyjaśnić na gruncie ewolucji właśnie. Hipokrytki z Was, odsłaniacie co się da, ale jak któraś z Was zobaczy matkę karmiącą, to zaraz się gorszycie i wypisujec ie bzdety na kafe. Oj, nikt nigdy Twoich dłoni nie pieścił, nie zachwycał się nimi? Serio? W niektórych kulturach dłonie to intymna częśc ciała. Gdyby rasowa tancerka brzucha pokazała podczas tańca dłonie, to tak jakby nasza tancerka wystąpiła bez majtek. W naszej kulturze biust i puba to u kobiety części intymne, klatka piersiowa u mężczyzny - nie. I właśnie, właśnie, może to dlatego ta odsłonięta męska klatka piersiowa nikogo nie gorszy, a Twój goły tyłek tak ?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osbiście uważam, że jakiekolwiek ubrania odsłaniające pośladki czy zbyt mocno eksponujące biust są nieestetyczne. Przeraża mnie ta moda na odsłanianie całego ciała w imię fałszywego pojęcia co jest seksowne a co nie. Pośladki, piersi- to sa elemnty ciała, które można odsłonić na plazy i w sypialni- po co obcy obleśni faceci mają patrzec na moje pośladki i ślinić się na ich widok? Czy kobiety w dzisiejszych czasach naprawde potrzebują tego typu zainteresowania aby czuć się dobrze? Kiedy dojdziemy do tego momentu, w którym kobiety i faceci zaczną ganiac po mieście bez gaci, bo nie zostanie już nic więcej od odsłonięcia? Szanujmy siebie, swoje ciała, swoją seksualność i odsłaniajmy to co intymne przed tymi, którzy na to zasługują a nie przed całym światem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ako mężczyzna uważam, że takie spodenki są bardzo seksowne i fajne, ale tylko w ściśle określonych okolicznościach, np. randka we swoje, wyjście z plaży na obiadek lub zakupy w przyplażowym sklepiku, na żaglach, gdy płyniesz na łódce w zaprzyjaźnionym gronie, czy w podobnych sytuacjach. Nie nadają się one jednak do codziennego noszenia, gdyż wychodząc w takich spodenkach na ulicę sprowadzasz Siebie do roli "obiektu seksualnego" i tak naprawdę degradujesz się w naszych oczach, gdyż większość z nas patrząc na Ciebie myśli sobie tak: ciekaw jestem, czy żeby zaliczyć tą panienkę trzeba jej postawić kolację, czy wystarczy piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam studia, mam dobrą pracę, w której ubrana jestem w regulaminowy strój, a po pracy zakładam to, co chcę. Czasem są to krótkie szorty czy większy dekolt. Nie puszczam się, nigdy tego nie robiłam i nie mam zamiaru. Podejrzewam, że miałam mniej partnerów niż te panie, którym tak przeszkadzają nasze spodenki ;) Ale jestem kur*ą, tak? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam studia, mam dobrą pracę, w której ubrana jestem w regulaminowy strój, a po pracy zakładam to, co chcę. Czasem są to krótkie szorty czy większy dekolt. Nie puszczam się, nigdy tego nie robiłam i nie mam zamiaru. Podejrzewam, że miałam mniej partnerów niż te panie, którym tak przeszkadzają nasze spodenki ;) Ale jestem kur*ą, tak? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam studia, mam dobrą pracę, w której ubrana jestem w regulaminowy strój, a po pracy zakładam to, co chcę. Czasem są to krótkie szorty czy większy dekolt. Nie puszczam się, nigdy tego nie robiłam i nie mam zamiaru. Podejrzewam, że miałam mniej partnerów niż te panie, którym tak przeszkadzają nasze spodenki ;) Ale jestem kur**, tak? hmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, dla takich jakł oni cały świat jest zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś debilki też czasem takie widuje a ostatnio w sklepie i to była pracownica i ona była na drabinie. Tym bardziej było jej widać ten tyłek, żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyż większość z nas patrząc na Ciebie myśli sobie tak: ciekaw jestem, czy żeby zaliczyć tą panienkę trzeba jej postawić kolację, czy wystarczy piwo... x Szczerze? Goowno mnie obchodzi co sobie myśli pierwszy lepszy gostek mijany na ulicy. Ubieram się tak jak lubię i w czym mi wygodnie. P.S Z Twoim tokiem myślenia i poglądami, to choćbyś mnie chciał zabrać na wycieczkę dookoła świata, to i tak nie zaliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym "facetom" naprawdę się wydaje, że to co oni myślą o danej kobiecie jest ważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereczka123
Jak są królowymi przysiadów, szczuplymi po iqgreenie to ja nie mam nic przeciw, sama jestem i czuję się doskonale i seksownie w takich spodenkach i uwazam, że nie mam się czego wstydzić, niech się wstydzi ten kto widzi... Wakacje rzadzą się własnymi prawami. ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie śmieszył ten temat :D co to są "półdupki"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie polowy malej d**y (dupki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Ale jestem kur*ą, tak?" x Nie musisz nią być żeby na taką wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzenie w takim stroju jest wulgarne. Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz widywać dużo takich pań, że wiesz jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym nic wulgarnego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee no wcale nie jest wulgarne paradowanie z kawałkiem tyłka na wierzchu, wcaaale :D W chodzeniu z 3/4 cycków na wierzchu też pewnie "nie widzisz" nic wulgarnego.... Obiektywnie jest to wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półdupki to to co bladziary mają zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, takie krótkie spodnie i luźny top moim zdaniem wygląda fajnie. Podobnie większy dekolt można zalożyć do długich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nadal nie zmienia tego, że jest tu wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×