Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość gość
Wywalanie tyłka na ulicy świadczy o jakichś kompleksach, zupełnie nie rozumiem czym kieruje się dziewczyna idąc ulicą z doopoą na wierzchu. A upał to wymówka godna prymitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
najlepszy tyłek ma podobno posłanka Henryka Krzywonos .. Rozgrzeje każdego impotenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka moda. Mlode laski mysla ze im wiecej odslonia tym sa bardziej sexi. Jak ja mialam 20 lat to wszystkie chodzily w baaardzo niskich biodrowkach (najlepiej jak jeszcze bylo widac stringi) i caly brzuch na wierzchu. Teraz na szczescie jest modny wysoki stan i nawet jak krotka bluzke zaloze to nie wyglada to wulgarnie. I odpowiedzcie sobie co bardziej sexi - naga laska czy laska w bieliznie. To samo do ubioru mozna byc sexowna i nie wygladac jak spod latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzisz z plikiem pieniędzy na wierzchu? Nie bo nie chcesz kusić złodzieja. Gdybyś nie chciała być pożywką dla oblechów to nie nosiłabyś za krótkich szortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
I odpowiedzcie sobie co bardziej sexi - naga laska czy laska w bieliznie. odpowiedz jest banalnie prosta . Im mniej ubrań na sobie, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
gość dziś te są najlepsze i prawdopodobnie jest to MISIO1 raczej 0/10 takie coś to zwykły odszczepieniec , takich jest jeden na 50 tysięcy wolę sie zajmować ludzmi przeciętnymi , a nie odszczepieńcami bo liczy się większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik bo Ty wyobraźni nie masz :D Zresztą obcy facet nie powinien widzieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie , bo jak żyje nigdy nie widziałem takiego na ulicy , a żyje ponad 30 lat wiec odszczepieniec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta dalej swoje...skoro lubisz, skoro lubisz...to nie ja pisałam, że lubię. Po prostu jakbym mogła to chodziłabym latem nago, a uwagi takich niewychowanych grubrów jak twój kolega przyciągać nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czasami widze takie bezwstydne lampucery, w życiu bym nie wyszła tak na ulice nie wiem co chcą pokazać te które sie tak ubierają :D niektóre baby to najchętniej w samych majtkach wyskoczyłyby do ludzi a jeszcze inne już z gołymi d****i chodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burak to osoba, która mówi prawdę? :D Jak nazwiesz chłopa, który pod klatką pije i bluzga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomym twojgo kolegi bo ta ta sama kategoria...i to słownictwo - "lampucera". I to są kobiety które twierdzą, że mają się za wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomym twojgo kolegi bo ta ta sama kategoria...i to słownictwo - "lampucera". I to są kobiety które twierdzą, że mają się za wartościowe. x bardziej wartościowe są kobiety które chodzą z gołą du/pą po ulicy przyciągając spojrzenia wartosciowych facetów którzy walą sobie w myślach pod ich pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąć - tak. W końcu nie są odpowiedzialne za to kto na nie patrzył, a przypominam ci, że twój bardzo dobrze wychowany kolega sam spojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski same z siebie robią wory na spermę hahaha :D nic tylko korzystać, klepać po d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w odpowiedzi zostać klepniętym w twarz, myślisz, że ktoś się tak ubiera dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąć - tak. W końcu nie są odpowiedzialne za to kto na nie patrzył, a przypominam ci, że twój bardzo dobrze wychowany kolega sam spojrzał x może komuś patrzeć nie dasz? po to każdy ma oczy, nawet przypadkowo spojrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w odpowiedzi zostać klepniętym w twarz, myślisz, że ktoś się tak ubiera dla ciebie? x wątpie czy dla siebie sie tak ubierają, mi aż tak gorąco nie jest i zakładam spodenki za pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej patrzył na tyle długo żeby nie tylko ocenić jej urodę, ale i stan "głowy" :) Zwykły hipokryta, sam patrzył się na ten tyłek, a potem udawał lepszego. Równie dobrze dziewczyna mogła być lesbijką i w ogóle nie być zainteresowana jego gapieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej patrzył na tyle długo żeby nie tylko ocenić jej urodę, ale i stan "głowy" usmiech.gif Zwykły hipokryta, sam patrzył się na ten tyłek, a potem udawał lepszego. Równie dobrze dziewczyna mogła być lesbijką i w ogóle nie być zainteresowana jego gapieniem się. x czytasz siebie co piszesz? miał wydłubać sobie oczy? zobaczył i skomentował odpowiednio normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci z pełną szczerością powiedzieć, że ja się ubieram tak dla siebie i jakbym mogła chodziłabym w górze od bikini i takich krótkich szortach non-stop :) Może to rodzaj projekcji? Skoro sama myślisz dużo o tym co myślą o tobie mężczyźni i czy się im podobasz to pewnie zakładasz, że każda kobieta tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skomentował jej urodę czyli musiał się jej przyjrzeć, a skomentował wcale nieodpowiednio. Kulturalna osoba nie skomentowałaby w ogóle, zwłaszcza, że ocenił zawartość jej głowy na podstawie tego co miała na pośladkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze to stwierdzenie, że "szkoda". Kogo/czego szkoda? Jego? Jej? Mało, że prostak i hipokryta to jeszcze narcyz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tak ją skomentował , żeby dodać ci wiary w siebie , podnieśc cie na duchu , a tak naprawdę jakby mógł to by ją zerżnął , tylko wiedział , że nie ma na to szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbyś nazwała osobe co chodzi nago po ulicy? zdrowa psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostac w twarz za klepniecie? przeciez jak kobieta ubiera gleboki dekolt to po to zeby faveci sie patrzyli. a jak patrza to udaja damy, i mowia z oburzeniem: gdzie sie patrzysz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwiesz go znajomym mojego kolegi? :D Skoro nie widzisz różnicy pomiędzy pijakiem, a kimś kogo nie kręcą laski powszechnie uznawane za łatwe ;) "Lampucera" to był tekst jakiegoś kolesia z tego forum. Ktoś inny napisał, że tak ubierają się "d****i". Według Ciebie problem ma osoba, która widzi, a nie ktoś kto chce przebić tirówki swoim wyglądem. Masz rację...coś ze mną nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×