Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość gość
Ale wszystkie mają staniki (chociaż spotkałem jedną bez ale one miała piersi jak facet albo nawet mniejsze :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj trochę takie zalozylam na przejażdżkę rowerem, bo akurat nie miałam innych spodenek pod ręką , poza tym na rower a nie do pracy. Ale i tak się czułam trochę niekomfortowo mimo że jestem szczupła i mam ładny wypukły tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest fajnego w tyłku? Każdy ma taki sam! A piersi to co innego zawsze faceci kombinują i zastanawiają się jakiego koloru sutki ma dziewczyna, a żeby zobaczyć to szanse wynoszą chyba 0,001%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby jakie? Zawsze są w różnym odcieniu różu, beżu, cielistosci, a nie zielone czy niebieskie. A że tyłek każda ma taki sam to takiej bzdury tu dawno nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odpowiedzi na wczorajsze komentarze - no wyobraź sobie, że twoja uwaga nie jest mi potrzbna :D Serio, faceci mnie nie interesują, nie chcę ich uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te klotnie i zaklinanie rzeczywistosci drogie panie? Prawda jest prosta: zadna dama z wyczuciem smaku nie ubierze nic co bedzie na ulicy pokazywac jej intymne czesci ciala. To kwestia smaku i elegancji. A kobiety ktore to robia to chca sie poczuc pozadane, ale wystajaca pupa z szortow nie ma nic zwiazanego z dama. I juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem damą i nigdy nie będę bo to dobre dla ludzi którzy coś chcą udowodnić. Kawałek pośladka to nie jest żadna intymna część ciała i nie chcę czuć się "pożądana" dla ludzi którzy mnie nie pociągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dama to kobieta ktora szanuje siebie. I nie ma to nic wspolnego z udawadnianiem nic nikomu, nie tworz faktow pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie chcesz tak robic to nie pokazuj im tego co wzbudza pozadanie hipokrytko. To tak jakbys weszla w pozar krzyczac wokol ze idziesz tam bo chcesz ale nie zyczysz sobie byc poparzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być damą żeby mieć szacunek do siebie. No i nie jestem hipokrytką, ubieram się tak jak lubię i tak jak mi się podoba. Widzę jak wyglądają inne kobiety i jak coś mi się podoba to sama to noszę. Co prawda mnie się ogólnie podobają kobiety więc może to nie dziwne, że podobają mi się też te "wzbudzające pożądanie" ubrania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen amen
młode baby to w 95% krwy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalenie oburzające, ale mam na to doszczętnie wyiyebane. Nie robią na mnie wrażenia, albowiem jestem kobietą a spodenki noszę przed kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIEŚŃ O PÓŁDUPKACH Siedział chłop na słupku, na lewym półdupku, a prawy półd**ek, zwisał mu za słupek. Hej, siup, zmiana! Siedział chłop na słupku na prawym półdupku a lewy półd**ek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest napalonym. niewyżytym prawikiem, to wszędzie widzi gołe półdupki, nawet, jak ich tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półdupki przebojem sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półdupki fundamentem filozofii półdupkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półdupki kandydatem do Unii Europejskiej na miejsce GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półdupki na prezydenta USA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken a ty w jakich szortach się nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys miala szacunek do siebie to nie pokazywalabys tylka wszystkim na ulicy. A ze to robisz to znaczy ze to lubisz wiec wiadomo jakiego typu dziewczyna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiadomo. To tylko fantazja prawiczkow z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja też lubię dopasowane stroje, mini, spodenki bardzo kuse też mam :P Dbam o siebie, mam ładne nogi i tyłek i lubię tak się ubierać. Wystarczy, że w pracy muszę mieć spódniczkę przed kolano i koszulę. Jak przychodzę do domu, to zaraz się przebieram :) A i zaskoczę Was- nie puszczam się, po prostu mam taki styl ubierania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj biedne i glupie te dziewczyny, ja chodzilam w dzinsach i koszulce i mialam powodzenie ze ho ho, a te puste laski musza pokazac pol tylka zeby zwrocic na siebie uwage, prawda taka ze wartosciowa dziewczyna tak sie nie ubierze a wartosciowy chlopak tylko spojrzy ale nigdy z taka sie nie zwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, to teraz wyobraź sobie, że ubieram się tak bo lubię, a nie dlatego, że chcę się komuś podobać. :) Zabawne, że taka niby porządna, a tylko o łapaniu faceta myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być popier/doloną lretynką z mentalnością kurfy żeby pół doopska pokazywać na ulicy... Jakby były "modne" spodenki z dziurą w kroku to też byście w takich chodziły debilko jedna z drugą? Nic dziwnego, ze faceci takie "kobiety" traktują jak dzifki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah, dokładnie, bezmyślnie kopiują dziw/karski styl, tylko dlatego, że taka "moda" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie jak "dzifkę" nie traktuje i nie traktowałby nawet jakbym chodziła nago. Wiesz dlaczego? Bo bym na to nie pozwoliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×