Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość gość
a co nas obchodzą słowa twojego kolegi. no cóż, zapewne rodzice nie wypuścili by tak ubrane dziewczyny poza dom, ale to pewnie studentki przyjezdne, starych nie ma to hulaj dusza, sponsoring itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę skłamał , by podnieśc cie na duchu . .Faceci często tak robią , by dziewczyna nie stała się zazdrosna , jak wgapiają się w cyce innych , żebyś nie robiła mu potem wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jeden facet...albo kobieta, albo nikt. Nie schlebiaj sobie i nie masz prawa dotknąć drugiego człowieka bez pozwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet slini się na jakąś d**e , przy swojej dziewczynie Ale powie , ze wygląda jak lampucera dla zmyłki , by jego dziewczyna nie dała mu w pysk za gapienie się na inne duupy .. kumasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tirówki tak się nie ubierają nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiaj sobie, że jak pokażesz pół d**y i ktoś to zauważy to uzna, że jesteś atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to można odwracać kota ogonem, skoro już wyszłaś półnaga na ulicę, powinnaś liczyć się ze wszystkimi komentarzami{pochlebnymi i negatywnymi}. Powinnaś wiedzieć, że nie każdy lubi oglądać gołe tyłki, są do tego przeznaczone miejsca, np. plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sobie tu tego nie wmawia, to ty próbujesz wmówić coś innym. Mnie bycie atrakcyjną dla facetów nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie co robią inni, to był wybór tego kolegi przyglądać się tej kobiecie i ją komentować. Nie wiem gdzie się trzeba wychować żeby myśleć, że masz prawo klepnąć obcą osobę czy komentować na głos jej wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nikt sobie tu tego nie wmawia, to ty próbujesz wmówić coś innym. Mnie bycie atrakcyjną dla facetów nie interesuje x Dobry żart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden żart, aż tak ciężko ci w to uwierzyć? Nic dziwnego, że kolega próbował ci podbić samoocenę skoro jest aż tak niska, że nie wierzysz, że ktos może nie szukać poklasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo przyjdzie moda na pokazanie pół cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? To tylko ciało, każdy ma takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co dyskutować z idiotką, winny jest ten co ma oczy i sie patrzy i jeszcze ma jakąś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Żaden żart, aż tak ciężko ci w to uwierzyć? Nic dziwnego, że kolega próbował ci podbić samoocenę skoro jest aż tak niska, że nie wierzysz, że ktos może nie szukać poklasku. X Nie jestem osobą od kolegi, lepiej popracuj nad poziomem IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winny głupoty i chamstwa, ale czytając twoje posty rozumiem dlaczego dogadujesz się z takim czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przcież wiadomo , że jak cyce panna wyrzuci na wierzch to każdy normalny , zdrowy facet sie obejrzy co wtedy pomyśli ..? I tak jej nie przelecę nad czym ubolewam , ale ładne widoki dla oka , fajna duppeczka.. Kurcze , jakby nie było obok mojej dziewczyny , to pewnie rzuciłbym jej jakiś komplement a co powie swojej dziewczynie dla zmyłki - tutaj lampucera z cyckami na wierzchu widzisz , jesteś lepsza od niej. .Mam nadzieje , że nie dostane w domu wp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:35 to mój kumpel. Gdyby nie to, że chodzi z dupą na wierzchu to pewnie by zagadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? To tylko ciało, każdy ma takie samo. x to wyjdz na ulice na golasa bo to tylko ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo inteligentny tekst osobo nie od kolegi - pogadajcie sobie z koleżanką od kolegi - prezentujecie ten sam poziom. Ta od kumpla - to dobrze, że miała "dupę na wierzchu", jej szczęście, że nie zagadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie ryzyko mandatu nie miałabym z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Winny głupoty i chamstwa, ale czytając twoje posty rozumiem dlaczego dogadujesz się z takim czlowiekiem. x jakbyś nie zauwazyła to wiecej osób odpowiada na twoje głupie posty a nie tylko dziewczyna od kolegi:D pewnie chamem jest ten co patrzy powinien zamknąć oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, osoba która patrzy na coś co jej się niby nie podoba, krytykuje i dalej patrzy jest zdecydowanie chamem i ma coś nie tak z głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo inteligentny tekst osobo nie od kolegi - pogadajcie sobie z koleżanką od kolegi - prezentujecie ten sam poziom. x Bardzo mnie to cieszy, jak widać z tobą nie ma o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie - nie. Bo nauczono mnie nie komentować ludzi na ulicy i nie zakładać negatywnych faktów kogoś nieznając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz ile patrzył na jej du/pe? może chwile zerknął i skomentował, nie każdy lubie dziewczyny które ubierają sie jak szmaty ale skoro sama piszesz że wyszłabyś nago na ulice to sama musisz mieć dopiero z głową nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw piszesz ze lubisz gdy faceci sie slinia na twoj widok a potem nagle nie zalezy ci na byciu atrakcyjna dla innych, zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 10 razy napiszę, że pisała to inna osoba to może zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ściemniał, bo wiedział , że co innego się myśli , a co innego mówi koleżance , by wypaść w jak najlepszym swietle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli woli dresa od normalnego, przystojnego faceta, który szanuje kobiety to tak. Nie czujesz, że się pogrążasz i ośmieszasz? Ona tego co powiedział nie słyszała. Zresztą większość się nie szczypie i mówi gorsze rzeczy. X Do dziewczyny myślącej, że każdy leci na panny skąpo ubrane: Załóż jeansy i zwykłą koszulkę. Jeśli nadal będą się za Tobą oglądali to pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×