Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sie dzieje???na ulicach co druga laska ma spodenki odsłaniające póldupki!!!

Polecane posty

Gość gość
facet , będzie zawsze facetem , zawsze będzie sie wykręcał , ze nie patrzył jej tyłek , tylko spoglądał na zegarek nie wierzcie tym kłamcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu, zakładasz, że woli dresa, a moze woli normalnego faceta który nie ma kobiety za nienormalną bo nosi krótkie spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet , będzie zawsze facetem , zawsze będzie sie wykręcał , ze nie patrzył na jej tyłek , tylko spoglądał na zegarek nie wierzcie tym kłamcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówimy o krótkich spodenkach tylko o szortach zakrywających tylko połowę pośladków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facet , będzie zawsze facetem , zawsze będzie sie wykręcał , ze nie patrzył jej tyłek , tylko spoglądał na zegarek nie wierzcie tym kłamcom x Uważam, że skoro jakaś idiotka idzie przez miasto z gołym tyłkiem to niech chłop się napatrzy ile wlezie, tyle jego. To nie on powinien się wstydzić, że ma oczy bo jak to mówią on wstyd ma zakryty:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? W życiu nie widziałeś/aś tyłka, że odczuwasz zgorszenie/obrzydzenie na ten widok? I nie ma nic złego w podziwianiu ludzkiego ciała (chyba, że ktoś jest natarczywy i osoba na którą patrzy zaczyna czuć się niekomfortowo), tylko po co być hipokrytą i ją krytykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś hipokrytką, oczekujesz tylko podziwu i pochlebnych komentarzy, a prawda jest taka, że nie każdy ma ochotę oglądać twój goły tyłek. Pomyśl o dzieciach w spacerowych wózkach jaki muszą mieć wspaniały widok narcystyczna egoistko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekuję żadnych komentarzy - znowu projekcja? Moim zdaniem ludzie w ogóle nie powinni komentować innych. Dzieci w wózkach pewnie mają zdrowsze podejście niż niektórzy dorośli - dla nich to tylko kawałek ciała, tymczasem niby dojrzała osoba czuje się zgorszona połową pośladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dojrzała osoba powinna pogłaskać ciebie po główce i poprosić "następnym razem wystaw więcej":D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kompletnie mnie zignorować? Tego nie potrafisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są pewne normy, jeśli ubierasz sie z pół gołą dupą to licz sie z tym że ktoś pomyśli że jesteś łatwa skoro pokazujesz światu to co powinno pokazywać sie w domu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszysz sie gdy faceci gapia sie na twoj tylek? Przeciez spojrza sie na wiekszosc tylkow dzieeczyn(mowie o tych przecietnych i ladniejszych) Wiec nie jestes wyjatkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Albo kompletnie mnie zignorować? Tego nie potrafisz? smiech.gif x Ty nadaj myślisz, że piszesz tutaj z jedną osobą? Żałosna jesteś. Nic dziwnego, że tyłek wystawiasz inteligencją raczej nie zaimponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy się zmieniają, kiedyś nie można było pokazać kolan. Niespecjalnie obchodzi mnie na co patrzą faceci. Nie jestem raczej aż takim ideałem urody żeby się przyglądali i nie próbuję nim być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po prostu odpowiadam bezpośrednio na posty. Tej osoby zapytałam czy nie potrafi po prostu zignorować, ale jak chcesz odpowiedzieć za nią to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że jak ktoś patrzy to podziwia? To było coś co go zniechęciło. Jej tyłek widzą wszyscy, a to już nie jest fajne. Ta dziewczyna była ładna, ale jest wiele przeciętnych i brzydkich lasek, które chodzą w takich szortach. Jeśli facet może przebierać to nie wybierze kogoś kto chodzi ubrany jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzisz z załozenia, że ona coś straciła. Tymczasem jej się wcale nie musiał podobać taki facet, może sama miała bardziej liberalne podejście i w ogóle nie chciałaby rozmawiać z kimś kto tak chamsko ocenia obce kobiety? Po raz kolejny - nie jest ważne czy ktoś podziwia czy nie, mówisz o czyimś tyłku. Naprawdę wierzysz, że ktoś idąc ulicą zastanawia się czy jej/jego pośladki są w centrum zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość widząc dziewczynę z tyłkiem na wierzchu pomyśli, że jest łatwa. Jeśli dziewczyna to wie i nadal chodzi tak ubrana to jest głupia, albo łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jej niezależy na tym co ta "większość" myśli, zwłaszcza jak wie, że się mylą.Nie każdy żyje opinią innych, a biorąc pod uwagę, że teraz dużo kobiet jest tak ubranych to ludzie też powinni się zastanowić czy nie przesadzają z tą oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dobrze, odpowiedzcie mi na jedno pytanie: co z tego, że jakiś przypadkowy facet którego nie znam, nigdy nie poznam, z którym nie chcę nawet rozmawiać pomyśli o mnie, że jestem łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja robię tak , że udaje , że nie patrze , żeby nie było ze osoby trzecie mnie podejrzewały , ze jestem prymitywem Ale jak widze dupe na wierzchuu to zawsze gapie się kątem oka .. Nie mogę sie powstrzymać i w dodatku jak panna stoi , a ja ją mijam , to zwalniam kroku zeby móc sie dużej nacieszyć tym widokiem . Jak idzie to wiadomo ,.. Sledze ją dłuzszy czas.. Zeby zapisać w pamięci jej tyłek .. Potem musze nadrabiać drogę [tzn kilkaset metrów ] Zależy jak zajebisty tyłek ma Za długo nie mogę ją sledzić , bo to moze zwrócić uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za taką to pewnie cały czas chodzą sznurki facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale pierwsze co robie to sprawdzam jaki ma tyłek , jak przeciętny , to szkoda mi czasu i nie idę za nią .. Jak średni to też zlewam Ale jak widze , coś wartego uwagi , to wtedy wiadomo zbaczam z wytyczonej trasy i ją sledze , bo nie mogę sie powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie: tragedia. W nastepnym sezonie modne bedzie wychodzenie bez dolu, tylko top i stringi? Ktos oszalal. Zawieść gołod**e panny do Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo większość dziewczyn chce być sama do końca życia, albo być materacem dla jakiegoś oblecha. Skoro nie zależy Ci na facetach to po co odsłaniasz pośladki? :D Bo gorąco? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama bym ubrala krotkie spodenki gdyby moje nogi mi na to pozwolily :D pamietam czasy kiedy bylam 5 lat mlodsza i z radoscia odslanialam swoje walory :D niestety wiek robi swoje i z cellulitem ciezko wygrac:/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, bo gorąco. Większość tych kobiet już jest w związkach i chyba lepiej być w związku z kimś kto nie wyzywa cię od szmat bo masz krótkie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×