Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedak123

Brak pieniędzy po rozwodzie

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego ktos stale obraza te kobietę,której zreszta nie zna kur/ewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedak123
"Ostatnia moja rada: zażądaj spłaty!! Otrzymaniem spłaty będziesz się martwił później!!!! Jak będziesz miał wyrok sądu - to trzymasz ją za gardło do końca życia. Jeśli nie chcesz, albo szkoda c***arę groszy na wpis sądowy - ona ciebie wykończy." Zrobię jak piszesz, zobaczę co przyszłość przyniesie. Czy wcześniej mi nie przeszkadzało, że żona nie pracowała? Raczej nie, bo dzieci były maleńkie i rzeczywiście potrzebowały opieki matki. Rozumiałem to, ale teraz? Córki mają po kilkanaście lat każda... Tak, przegrałem życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedak123
"Ostatnia moja rada: zażądaj spłaty!! Otrzymaniem spłaty będziesz się martwił później!!!! Jak będziesz miał wyrok sądu - to trzymasz ją za gardło do końca życia. Jeśli nie chcesz, albo szkoda c***arę groszy na wpis sądowy - ona ciebie wykończy." Zrobię jak piszesz, zobaczę co przyszłość przyniesie. Czy wcześniej mi nie przeszkadzało, że żona nie pracowała? Raczej nie, bo dzieci były maleńkie i rzeczywiście potrzebowały opieki matki. Rozumiałem to, ale teraz? Córki mają po kilkanaście lat każda... Tak, przegrałem życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'22,bo takie jest prawo!!!!!!!!dorosly odpowiada za nieletniego.Koniec.Kropka. Za granica trzeba miec opiekuna wykwalifikowanego,na chwile nie mozna zostawic dziecka bez opieki,bo ci zaraz dzieciaka zabiorą. U nas to samo.Spytaj,jak nie wiesz,Rzecznika Praw Dziecka a nie pierdaczysz 3 po 3,para 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam, że najpierw natychmiast podział majątku. Później pomyślisz, czy wynajmiesz, czy jakiś inny pomysł zaświta. Masz trudną sytuację, ale mam wrażenie, że uważasz sytuację za nieodwracalną i bez wyjścia a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Def.: Kur/wa= osoba czerpiąca korzyści materialne z faktu przynależności do określonej płci. Czy zostało to wyjaśnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale jesli ona nigdy nie pracowala to teraz nie ma szans na znalezienie pracy. Ale to nie usprawiedliwia faktu,ze autorze przegapiles sprawy rodzinno-zawodowe kiedys i teraz masz co masz. Rozsądna kobieta już dawno pracowalaby na swoją kiedys emeryturę,o tym mysli się zawczasu. Powalone to. Zeby nie bylo,że jeszcze bedziesz blil lase na alimenty dla niej,bo..jej sie standard zycia pogorszyl hehe.Ne chce krakac. Wal do prawnika,niech ktos to prawnie poprowadzi,bo to chore do czego sam sie przyczynileś autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego ktos stale obraza te kobietę,której zreszta nie zna kur/ewką? xxx bo dla Polka tak samo jak dla Araba - każda kobieta to szmata, dzi/wka, złodziejka i ku/rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'34,skoro ona ku/rwa,to on k*****arz,bo ją "uzywał"do tych platnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Def.: Kur/wa= osoba czerpiąca korzyści materialne z faktu przynależności do określonej płci. Czy zostało to wyjaśnione? xxx czyli każda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> chcesz powiedzieć że rodzice nie mogą iść do pracy, bo nie wolno im zostawić w domu nastoletnich dzieci na kilka godzin? I że jak pójdą do pracy - to im dzieci zabiorą? Instalacja c***er... sie popsuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czyli każda kobieta " To są twoje, osobiste wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cię żonka urządziła....te Polki to są straszne ku/rwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To posłuchaj co śpiewa o Słowiankach Cleo: ", Nie lubimy robić, Lubimy sie płodzić...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,ale slowa napisal facet!! I za to prostactwo zrobil sie znany Donatan.Jak zenujace disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W świetle postu i wielu w nim wypowiedzi - to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedziałam że jakaś Cleo jest wyrocznią moralności w Polsce nie interesuje mnie co ona lubi! ale z twojego żałosnego wywodu wynika,że wszystkie kobiety które kiedykolwiek musiały skorzystać z finansowej pomocy męża (ciąża, małe dziecko, choroba, utrata pracy) to kur/wy pokazałam te wpisy mojemu mężowi - powiedział, że jakby cię spotkał na ulicy to już ryja całego nie masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIezbyt dobrze funkcjonowala twoja rodzina,bo skoro godziles sie,zeby zona nie pracowala a ona to wykorzystala,to teraz ty placisz cene wysoka a kiedyś ona,bo niby skąd będzie nędzna,ale jednak emeryturka? Trzeba myslec przyszłościowo.Sorki,nieambitna kobieta ta twoja eks. Ok,rozumiem,chciales,zeby dzieci mialy matczyną opiekę. Ale przedszkolaki,3-latki tam sa zapisywane,potem świetlice szkolne,bo rodzice oboje pracują. Czyli swododnie 10.lat juz mogla pracować. Nie wspomnę o jakichs ambicjach zawodowych oraz o tym,by byc niezal;ezną od mężczyzny jednostką. Oparles na niej wszystko...jak zasiałeś,tak dzis zbierasz plon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'59,na szczescie anonimowe kafe to nie real !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż bije ludzi na ulicy za poglądy? Ciekawe..., ciekawe... Był w zomo? Czy to taki bardziej cywilny bandzior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ty masz to nie są poglądy!!! to chore wredne szowinistyczne urojenia j/e/b/n/i/ę/t/e/go impotenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łatwo wysłać babę do pracy po takim siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś załóż się mężowi ze ktoś z Tobą na kafe się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Bo na podstawie tej "Def.: Kur/wa= osoba czerpiąca korzyści materialne z faktu przynależności do określonej płci." wyciągnęłaś wnioski z dopy wzięte. A słyszałaś może o t.zw. qrwie męskiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś załóż się mężowi ze ktoś z Tobą na kafe się nie zgadza? xxx a teraz napisz to jeszcze raz tylko po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha autorze, jesteś ugotowany, tak Ci powiem. Oczywiście należy zrobić podział majątku-sądowny. Sąd podzieli dom po połowie. I teraz albo spłata małżonki (nie ma z czego, więc odpada, nawet jeśli była dostanie wyrok, to komornik nie będzie miał z czego ściągnąć, z alimentów i 500 + nie może. Więc sprzedaż - idealna opcja byłaby, jeśli była zgodzi się na sprzedaż. Ale pewnie się nie zgodzi, bo jak się domyślam, po spłacie kredytu i podziału kasy nie wystarczy jej na dwupokojowe mieszkanie. Ty swojej połowy sprzedać nie możesz, bo kto kupi połowę domu, jeśli tam mieszka kobieta z dziećmi, zresztą była pewnie nawet potencjalnego kupca nie wpuści. Jeśli komornik będzie chciał zlicytować dom, to też nie taka prosta sprawa, bo matki z dziećmi na ulicę nie wyrzuci, gmina musi zapewnić mieszkanie socjalne, a jak wiadomo gminy takich mieszkań nie mają, więc może to potrwać z 10 lat. Natomiast bank będzie cały czas chciał swoją kasę i ściągnie z tego, kto pracuje, czyli z Ciebie. Jeśli nie będziesz płacił, to komornik zabierze ci połowę wypłaty, czyli zostanie ci 2050, z tego musisz zapłacić alimenty (jeśli nie zapłacisz, to wtedy komornik będzie mógł ściągać dług alimentacyjny, a to już inne procedury i nie połowa wypłaty, tylko prawie cała. Załóżmy, że zapłacisz alimenty, zostanie Ci 950 zł na życie. Jednak dług będzie się powiększał, dojdą odsetki i koszty egzekucji, do końca życia się nie wypłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie spotkałem na ulicy twojego męża - więc nie jestem j/e/b/n/i/ę/t/y. Nie widziałem też nigdy ciebie - więc nie jestem impotentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny człowieczek chory z nienawiści do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> po podziale majątku i wytoczeniu powództwa regresyjnego - to ona staje się jego dłużniczką. A to radykalnie zmienia jego pozycję przetargową. Poza tym ona kiedyś dostanie jakąś rentę, spadek, alimenty od dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> ty spójrz w lustro. Założę się że masz małe ślepka i wąskie usta. I nie mówisz tylko syczysz. Nabierz trochę dystansa. Powsinoga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×