Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niewdzięczne synowe....temat dla teściowych co mają niewdzięczne synowe

Polecane posty

Gość gość

Moja synowa jest beznadziejna...od urodzenia dziecka nic nie robi, nie chce wrórić do pracy, za wszystko płaci mój syn. Kiedy przyjeżdżam to zawsze ma pretensje że to za wczesnie, to za późno, że proszę aby jadła zdrowo i jej gotuje. Jest najgorsza na świecie. Żal mi mojego syna i mojego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję takiej teściowej. Pozwól im żyć po swojemu. Syn jest dorosły i sam decyduje czy jest w stanie utrzymać dom. To jego pieniądze nie Twoje, wiedział z kim się żeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie małpy są najgorsze... a spróbuj tylko pouczyć taką , to jeszcze ma pretensje , że teściowa niedobra - bo się wtrąca... wiem cos o tym, u mnie jest podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejna to jesteś ty teściowo.. W ogóle co trzeba mieć w głowie, ile pychy, żeby tak komuś z buciorami w życie włazić i jeszcze się rządzić. W swojej kuchni i na swoim podwórku to możesz wyrażać swoje opinie. Nie jesteś Bogiem aby oceniać swoją synową. No chyba, że uważasz sama siebie za drugą po Bogu. To tym bardziej wyrazy współczucia dla synowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie jestem w stanie wziąć strony takiej teściowej jak autorka. A poza tym myślę wiecie co,. że to prowo :) Moim zdaniem, dziewczyna jest taką właśnie osobą, która z jakichś powodów nie pracuje teraz bo opiekuje się dzieckiem i np.na nianię nie stać, więc siedzi z dzieckiem. Gdzieśtam ma kompleksy z tego powodu, bo teraz jest presja społeczna by pracować. A teściowa pewnie jej dokłada cierpien/ wiec ta dziewczyna zalozyla temat z prespektywy niby tesciowej, by utwierdzic sie w przekonaniu ze tesciowa nie ma racji albo druga opcja, dziewczyna lubi sie upadlać. chce się upodlić czytając wpisy osób popierająych teściową. PROWOKACJA to jest i nie łykajcie jak pelikany. Co autorko, łyso ci, że cie rozgryzłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wlazilabym w jej zycie buciorami tak jak napisalyscie, gdyby nie to ze mieszkaja u mnie w mieszkaniu bo jej rodzice nie pozwolili im zamieszkać w DOMU! Ja im daje jeden pokoj z 2 pokojowego mieszkania, a jej rodzice maja duzy dom a ona jest jedynakiem. Wiec dopoki mieszkaja u mnie to mam prawo miec zdanie o jej zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tepa ,brzydka i stara rura. Zajmuj sie swoim zyciem kretynko. To internet,tez mam prawo Cie ocenić spr******** krowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co wyżęj napisała to widać że jakaś psychiczna :-/ Stara i brzydka to pewnie jest twoja matka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×