Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszla mamusia

Kwietniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Czyli rozumiem że lekarz ci zwiększył dawkę? A serduszko już było na tym ostatnim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zwiększył. Nie powiedział nic o serduszka tylko ze na sto procent ciąża żywa. Klara. Za wcześnie na serduszko. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na usg wychodzi 5 tygodni i 3 dni a z miesiączki inaczej to jak to w końcu liczyć. Chcę poczytać o tym co się tam u mnie właśnie z maluszkiem dzieje a nie wiem o ktorym tygodniu czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się na początku terminu z usg. Ciążę żywe stwierdza się dopiero po tym czy jest zarodek z sercem. Nie pisze ci tego żeby Cię straszyć tylko dziwi mnie sformuowanie lekarza . Poczytaj nawet na forum kiedy mówi się o ciąży żywej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się na początku terminu z usg. Ciążę żywe stwierdza się dopiero po tym czy jest zarodek z sercem. Nie pisze ci tego żeby Cię straszyć tylko dziwi mnie sformuowanie lekarza . Poczytaj nawet na forum kiedy mówi się o ciąży żywej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się na początku terminu z usg. Ciążę żywe stwierdza się dopiero po tym czy jest zarodek z sercem. Nie pisze ci tego żeby Cię straszyć tylko dziwi mnie sformuowanie lekarza . Poczytaj nawet na forum kiedy mówi się o ciąży żywej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pustym jaju plodowym też hcg rośnie do około 7 tyg. Wpisz sobie w Google po czym lekarz stwierdza ciążę zywa. Na etapie przyrostu hcg i widocznego pęcherzyka zoltkowego lekarz może stwierdzić ciążę dobrze rokujaca a na podstawie samego hcg i widocznego pęcherzyka ciazowego stwierdza samą obecność ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jak oni mi powiedzieli ze wszystko jest ok. To ja już jakbym ogłuchła na resztę tego co mówili. Bo dwóch lekarzy mnie badało. Tak sobie przypominam teraz przebieg rozmowy i było tak ze jeden do drugiego pytał czy ciąża pulsuje czy jakos tak i ten drugi mówił ze tak. To co to oznacza? Jutro będę miała wypis to sprawdzę co napisali. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypisie powinnaś mieć wielkość pęcherza i zarodka oraz akcje serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypisie napisali FHR (+), CRL 0.25cm Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomkaaa
witam termin mam na 12 kwietnia aktualnie 9 tc czuje sie fatalnie ledwo chodze do pracy , choc czasami nie wiem po co jak stos zaległych papierów lezy a ja nie jestem w stanie funkcjonowac mdłosci całodzienne , odbijanie sie non stop, ssanie w żołądku na niekótre zapachy i smaki reaguje odruchem wymiotnym] jest mi bardzo ciezko do tego siedze 8h a wracajac do domu leze bez przerwy bo jestem tak słaba ze nie mam siły nigdzie wyjsc ciagle narzekam ale inaczje sie nie da bo samopoczucie fatalne licze ze za 2 tyg wszytsko sie zmieni znow bede miała mnostwo energi do pracy, domu, zakupow itp i wkoncu zacznie sie milszy okres dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fhr to tętno a crl wielkość dziecka wszystko ok gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Witam nowe dziewczyny zapraszamy do grupy na fb która nazywa się Mamusie na kwiecień 2017 Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. Jestem po lyzeczkowaniu. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie piszecie nic mamusie? Jestem w 26 tygodniu termin na 16. 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×