Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszla mamusia

Kwietniówki 2017

Polecane posty

Gość AgaKate
Hej, ja termin na 05/04. Jestem w 7+4, serce bijace widzialam ale nie zrobili zadnych pomiarow, pierwsze badania zrobione jakos 6/08 ale jeszcze nie mialam wizyty u ginekolozki ktora mnie bedzie prowadzic. Ciaza to slodka niespodzianka, nie byla szukana a jestesmy szczesliwi. Jutro wracam do pracy po urlopie a mam prace bardzo stresujaca wiec musze to jeszcze przedyskutowac z ginekolozka. Mieszkam we Wloszech. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mama dwojki dzieci rowniez mam termin na 6kwietnia to moja trzecia ciaza i mam duzy brzuszek zawsze w 4 miesiacu sie pokazywal a teraz tak wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny. AgaKate - długo mieszkasz we Włoszech? To Twoja pierwsza ciąża? gościu- w jakim wieku masz dzieci? Planowaliście kolejne dzieciątko? U mnie też będzie 3 dziecko. Olenkowa - jak się czujesz? ja077 - jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że ominą Cię mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja dzisiejsza beta 239. Czyli dobra. Następna mam zrobić za tydzień. Możecie mi podpowiedzieć ile powinna wynosic w następny poniedziałek (tak mniej wiecej) Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, poniżej normy beta hcg: Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie ciąży: 3. – 4. tydzień od owulacji – 9 – 130 4. – 5. tydzień od owulacji – 75 – 2600 5. – 6. tydzień od owulacji – 850 – 20,800 6. – 7. tydzień od owulacji – 4,000 – 100,200 7. – 12. tydzień od owulacji – 11,500 – 289,000 12. – 16. tydzień od owulacji - 18,300 – 137,000 16. – 29. tydzień od owulacji – 1,400 – 53,000 29. – 41. tydzień od owulacji – 940 – 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Mam prośbę do nowych mamus zarejestrujcie nicki bo ja sie gubię. :-) nie mniej jednak witam Was serdecznie. Pufa dzieki czuje sie rewelacyjne a Ty? Kiedy masz wizytę? Dziewczyny czy któraś z Was rodzila albo ma zamiar rodzic w domu z położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te normy znam tylko ze ja nie potrafię określić dokładnie swego tygodnia ciąży. Według lekarza to jest jakoś 5 tydz. A według mego kalendarza początek trzeciego. Chciałabym policzyć o ile beta ma przyrosnac od dziś z wartości 239 do następnego poniedziałku czyli za 7 dni. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara lekarz okresla tydz wedlug OM czyli 5 się zgadza z twoim wynikiem bety. Jeżeli Tobie wychodzi 3 to zapewne liczysz od owulacji. Czyli w sumie wychodzi na to samo :-) myślę ze nie ma potrzeby sprawdzac dalej bety jeśli ladnie przyrasta a Ty nie masz żadnych niepokojących objawów. Ale jesli już musisz robic to powinno być ok 3360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara- jak zrobisz badanie za tydzień, to są na necie kalkulatory hcg- one pokazują czy przyrost jest ok. Ogólna zasada jest taka, że HCG rośnie x2 co 48h. Czyli u Ciebie za 7 dni powinno wynosić około: 2800. Mnie mdłości już niestety dopadły- są całodzienne z małymi przerwami :/ Jutro wizyta u gina i USG- zobaczymy czy dalej są 2 zarodki i jak się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co jest dobrze. Teraz muszę się wyluzować żeby spokojnie przeżyć kolejny tydzień. Ale stres jest, ale on już pewnie będzie cały czas wizyty do wizyty. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Niestety nadal nie pojawił się zarodek. Mam czekać na poronienie a jak nic nie ruszy to w poniedziałek zabieg:-( Czuję się fatalnie, chociaż wiadomo że dopuszczałam myśl że tak może być. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pufa a który u ciebie tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny zaglądam do was co jakis czas jestem zbyt zajeta zeby pisac , ale dzis w woli chwili jestem w 7tc potwierdzona przez ginekologa od 3 dni mnie muliło w żołądku napoczatku myslałam ze zaczynaja sie mdlosci jak w 1 ciazy ale nie na drugi dzien juz sie zmieniło i to uczucie mocnego ssania w zołądku dosłownie po 30 min od zjedzenia jestem znow głodna ssie okropnie jezeli sie pwostryzmuje i nic nie jem to juz po kolejnych 0 minutach dopada mnie cofka zaczyna mnie mdlic mam ochote zwymiotowac i tak w kołko zjem przestaje nie jem rzuca mna na wymioty sama z siebie nie czuje potrzeby ejdzenia ale organizm sie domaga ze szook w poprzedniej ciazy do 12tc nie mogłam jesc wcale bo wszytsko co ugryzłam zwymiotowałam schudłam 3 kg a ogolnie przytyłam tylko 8kg teraz mam wrazenie ze bede wielkim wielorybem juz mam 2kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałam w karcie ciazy w poprzedniej tyle co teraz wazyłam w 26 tyg ciazy a tu dopiero 7 szczezrze jestem podłamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pufa przecież miałaś 3mm zarodek to co zniknal czy serduszko sie nie pojawilo. A zarodek to nie powiekszyl sie? Bardzo mi przykro ale może idz sie upewnić do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKate
Pufa - to moja pierwsza ciaza, w IT mieszkam od 6 lat. U mnie zero mdlosci, dobrze sie czuje, jedynie co to mnie ciagnie brzuch. W pt ide porozmawiac z moja ginekolozka bo chce mi dac "ciaze zagrozona" do konca ciazy ze wzgledu na stresujaca prace, anteny (pracuje w jednej z najwiekszych firm telekomunikacyjnych) i dojazdy 260km codziennie. Ja sie zastanawiam bo sie czuje dobrze. Boh zdecyduje niedlugo. Wiecie, tu mi beta nie zrobili, to takie wazne? Serce widzialam bijace w zeszly piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenkowa - tak ostatnio był zarodek, już go nie ma, serducha jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o tydzień, jestem dokładnie w 8 tydz. 6 dz. Olenkowa - tak, jeszcze się upewnie u innego lekarza, chociaż zawsze przed zabiegiem też robią usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja po wizycie u swojego gina jestem wściekła. Usg było tak słabe, że tylko potwierdził, że jestem w ciąży, ale ani nie pokazał zarodków ( nic poza pęcherzykiem nie było widać- wszystko rozmazane- widać, że usg się psuło). Stwierdził, że wszystko ok, dał l4 i tyle. A ja już oczywiście masa czarnych myśli w głowie. Ide w sobotę jeszcze raz na usg, ale tam gdzie byłam w tamtym tygodniu. Za nic nie wytrzymam 3 tyg niepewności. Tamten gin prowadził moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona, a teraz mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 077. Czyli w sumie niczego sie nie dowiedzialas. Masakra. AgaKate beta nie jest konieczna. Gość witamy. Wagą sie nie przejmuj po porodzie zgubisz. Skad jestes i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam przyszłe mamusie? Jestem tegoroczną majówką, testowałam rok temu 30 sierpnia . Boże, jak to zleciało szybko . Trzymam za was kciuki dziewczyny, musi być dobrze! Dbajcie o siebie i o maluszki w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamy. Jak u Was jest z objawami? ja jestem 6/7 tydzień i nic mi nie dolega, nawet nie czuję, że jestem w ciąży. Jak byłam w pierwszej ciąży to od razu wiedziałam, że coś się dzieje i mój organizm inaczej funkcjonował. Całe szczęście jutro mam wizytę i będę coś więcej wiedziała i mam nadzieję, że usłyszę bijące serduszko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Hej Jestem Kasia jestem w 9 tygodniu ciąży termin mam na 28 marca ale piszę tu u was bo na marcówkach nikogo nie ma oczywiście jeśli pozwolicie :) Mam w domku synka w Listopadzie kończy 2 latka :) Mam mega nudności całymi dniami raz już wymiotowałam :/ ciągle chce mi się jeść już nawet widać malutki brzuszek :) 18 sierpnia byłam na wizycie i wszystko ok serduszko bije i mam nadzieje ze tak już zostanie mam małą nadżerkę i dostałam tabletki dopochwowe i zakaz sexu :) Klara ja bety nigdy nie robiłam więc nie pomogę :) Olenkowa ja nigdy nie myślałam o porodzie w domu :) a w ogóle można rodzić w domku? :) ja077 szkoda że nic nie zobaczyłaś daj znać jak już będziesz po usg :) Pufa bardzo mi przykro oby lekarz sie pomylił :/ Gość ja też mega dużo jem i tyje i już sie czuje jak słoń :P AgaKate słyszałam że Włochy są piękne :) może lepiej żebyś poszła na zwolnienie strasznie dużo kilometrów masz do pracy :/ Lece do małego :) Miłego Dnia Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Mamamisia ja objawów mam bardzo dużo :P Częste chodzenie do toalety, lodówka się nie zamyka, wieczne nudności ,bolące piersi, zadyszka , ciągle jestem zmęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy juz wiecie ze w ciazy jestescie jak na kwietnia?;/ toc to jeszcze tyle czaaasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo993
Cześć dziewczyny, ale nas się dużo zrobiło. Nie było mnie jakiś czas i oo. Witam nowe osoby :) Pufa - bardzo mi przykro, a miałaś jakieś objawy, które mogłyby zwiastować coś takiego? Oleńkowa - jak u Ciebie ? jak się czujesz i w ogóle ? co do porodu domowe to ja jestem chyba za bardzo przewrażliwiona na takie rzeczy :) mamisia88 - jak u Ciebie ? jak po wizycie? Kasica - ja również jestem marcówką, jestem aktualnie w 9 tyg, a orientacyjny termin porodu to 25 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo993
Ja od dwóch dni mam okropne bóle żołądka ( tak myślę,że to żołądek - od stanika w dół) podbrzusze ok - niby nic nie boli, ale strasznie sie niepokoje - nie wiem czy nie pójść do szpitala i tego sprawdzić.... ? Wczoraj byłam na wizycie , w sumie nic sie nie dowiedziałam, dostałam skierowanie na USG na 30 sierpnia ( wtedy mam nadzieję się dowiem co i jak i trochę uspokoje. U mnie objawy poza mdłościami i częstym chodzeniem do toalety to chyba żadne. co dziwne mimo bólów żołądka mam wilczy apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Witam Cię Karo993 o to mamy jakoś podobnie bo ja na 28 marzec :P Też mam wilczy apetyt to Ty nie masz co wizytę USG? ja teraz wizytę będe mieć 12 września i wtedy będę mieć usg prenatalne ;) a mówiłaś na wizycie że masz bóle żołądka? może coś poradzą ? mamisia88 jak tam wizyta? :) Lecę spać miłej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkowa
Karo a nospe bralas? AgaKate slyszalam o trzesieniu ziemi. Daleko od Ciebie? Witam mamusie. A ja no cóż smieszny dzień mialam dzisiaj. Powiedzialam siostrze o ciąży. No i bylo: A mialas sie cholero upić na urodziny. Ty to zawsze cos wywiniesz :-D. Uznalam że byly to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×