Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Astreed___

Czy ktoś z Was ma za sobą związek ze starszym facetem lub młodszą kobietą?

Polecane posty

Cześć, przychodzę tu na forum z pewną sprawą. Od wczoraj mam nową pracę i od wczoraj też poznałam Jego. W pracy mamy kilka biur, a w jednym biurze są standardowo po dwa biurka i w tym jednym biurze pracuję z nim. Na początku był zdziwiony, że dzieli z kimś biuro (tak mi się wydaje) i udawał, że mnie nie zauważa. Kompletnie nic do mnie nie mówił. Ja pierwsze co zobaczyłam to to, że jest przystojny. Potem stwierdziłam, że jest strasznie cichy i spokojny. Nie zamieniliśmy ani słowa przez kilka początkowych godzin. Następnie powiedział, że wychodzi, ale że ktoś przyjdzie po materiały i w razie czego zostawił mi swój numer i powiedział jak ma na imię. Stwierdziłam, że ok. Jest przystojny, ale co z tego, skoro nie chce ze mną rozmawiać, a uwierzcie, że potrafię zagadać wiele osób. Tak się stało, że jednak naprawdę musiałam do niego zadzwonić. Mówię hej, tu (moje imię) a on na to "no hej, przecież wiem". Tylko skąd miał wiedzieć, skoro nie miał mojego numeru? No dobra, ale odpuściłam przecież, załatwiłam sprawę i tyle. Dzisiaj zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Dowiedziałam się czym się interesuje zawodowo, on się zapytał jakiej słucham muzyki, bardzo dużo się śmialiśmy z byle czego właściwie, a przy tym wszystkim nadal był taki przystojny. Rozmawialiśmy też o moim "dorobku zawodowym". Powiedział, że otwiera nową firmę we wrześniu i że zaproponuje mi wtedy pracę u niego. Powiedziałam mu, że do września nie będzie o mnie pamiętał. Dodam, że w tej pracy co jestem obecnie, to jestem na zastępstwie do prawie końca lipca, więc trochę mało czasu aby mnie aż tak zapamiętał. Jest przystojny, ma pociągający głos i mówi o wszystkim z taką pasją. Pierwszy raz mam tak, że podoba mi się facet z pracy. Pierwszy raz mam też tak, że podoba mi się facet starszy o 17 lat. Jak myślicie... Co dalej? Czy powinnam coś zrobić? Głupie pytanie. Chodzi mi o to czy w jakimś stopniu zasugerować całkiem przypadkiem, że może mi się podobać czy po prostu siedzieć cicho i tyle, chociaż to byłoby cięższe. Czy ktoś z Was ma za sobą związek ze starszym facetem/młodszą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z młodszym facetem ale on jest tylko 10 lat młodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to zagladaj na moj blog: www,zakazanamilosc2014,blogspot,com Tam opisuje i bede opisywac wlasnie swoj przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam partnerke mlodsza o 15 lat najwazniejsza jest milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×