Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marteczka90

Oczyszczenie organizmu ... Detox

Polecane posty

Chciałabym oczyścić swój organizm z toksyn, tak dla zdrowia bo słyszałam że to całkiem dobre robić co jakiś czas ale zupełnie nie mam pojęcia jak. Czy znacie jakieś sposoby ale nie za bardzo kosztowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm sam się oczyszcza. Nie zaniczyszczaj po prostu. Nie.pal, nie pij, nie jedz syfu, nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia35
Polecam siarczan magnezu. dokładnie 2 lyzeczki na szklane wody. Kupisz na e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W detoksie organizmu i pozbyciu się nadmiaru wody, pomoże smaczna grejpfrutowa Big-Active 4xSuperSlim, w której składzie znajdziesz m.in.yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku dalszych wątpliwości - służę pomocą. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprawdziłam tą diete, na poczatku nie chudzłam ale po 2 tyg zaczęłam w 2 msc schudłam 5 kg. jedzenie było bardzo dobre i co dla mnie ważne tanie. Zapłaciłam jakos ponad 4 zł. Warto :) http://www.diety.exhl.pl/l/11/dietaa2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaala9
ja jestem wierna renevskin od kiedy wypróbowywałam go pierwszy raz.Składniki są naturalne więc nie musze martwić się o żadne skutki uboczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warita
Po pierwsze do wszystkiego trzeba podejść z rozsądkiem. Polecam picie wody mineralnej i ziołowo-owocowych herbatek. U mnie bardzo dobrze się sprawdza herbata z Big-Active (4xSuper Slim) piję ją trzy razy dziennie, zaczęłam zaraz po świętach, więc to niespełna tydzień. A już czuję sporą poprawę, mam więcej energii, czuję się lżejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9isabel
W jakiej zazwyczaj jest cenie ta herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogmaw
Ostatnio się przerzuciłam na bardziej naturalne preparaty i bardzo mi pomaga choćby niejonowe srebro koloidalne Pro Aktiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelllito
Marto, pozwolę sobie po imieniu. Chwała tobie za to, że chcesz się skupić na ZDROWYM podejściu. Ileż ja się musiałem nagadać mojej siostrze, która uparcie twierdziła "głodówka to detoks, detoks to głodówka", prawie jak taki jeden pan w sutannie... :) Na początku przeczytaj sobie kilka artykułów z tej strony (gwarantuję, że sposób pisania i przekzywania wiedzy spodoba ci się w takim stopniu, że nie skończysz tylko na ostatnich ;) ) http://oczyszczenie-organizmu.pl a potem powoli spróbuj wdrażać metody, które są tam opisane, żeby przygotować organizm na akcję-reakcję. Widziałem też, że jakiś czas temu planowali sprzedaż autorskich suplementów, co byłoby chyba w ogóle najlepszym rozwiązaniem, ale póki co skup się po prostu na wiedzy i ZDROWYM oczyszczaniu organizmu :) Kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje częste biegunki to od jakiegoś czasu testuję nano złoto koloidalne Pro Aktiv i jakieś rezultaty takiej profilaktyki zaczynam zauważać. Może w końcu coś na dłuższą metę mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Ten produkt trzeba wypróbować osobiście, żeby doświadczyć jego skuteczności. Dr. Parell Cleanse jest dosyć niedrogi, lecz ma szybkie i wysokiej jakości działanie. Dostrzegam ogólną poprawę stanu mojego organizmu, zbędne kilogramy zniknęły, pozbyłam się potencjalnie szkodliwych toksyn. To świetny produkt pomagający organizmowi radzić sobie z problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kiedyś na warsztacie kulinarnym w www.siodmylas.pl. Nauczyli mnie tam krok po kroku jak wykonać taki detoks opierając się o dietę warzywno-owocową. Trzeba wiedzieć jakie składniki wybrać i jak zdrowo przeprowadzić taki detoks aby zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci spirulinę na oczyszczenie albo błonnik pitny ja używałam obu produktów i są świetne ale teraz zamawiam błonnik bo jest w proszku i ta forma mi lepiej odpowiada niż tabletki ,mieszam z wodą albo łaczę z jogurtem naturalnym bo smak jest neutralny,jak dla mnie najlepszy błonnik pitny na rynku,inny od tego sklepowego ,bez chemii -> http://nplink.net/AdCPL42N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepiej śpię odkąd sobie zrobiłam detoks. Wcześniej to budziłam się z ciężkimi sinymi workami pod oczami i potem jeszcze długo dochodziłam do siebie nim weszłam na jakieś obroty i zaczęłam kontaktować. Oczyszczenie organizmu zrobiłam przez Ecodetoxx (tu jest txt o tym środku – http://odkrycia.medicalfakt.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmera

no ja po detoksie to czuję, że żyję 🙂 uwielbiam robić sobie detoks teraz też po nowym roku znów zaczynam. Zawsze na detoks zamawiam sobie soki z nuja.pl i tylko je piję przez kilka dni. Efekt po jest super, zero zmęczenia, czuję się lżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu robilam detox 5600 to moze to komus pomoze :) https://kulnaro.pl/start-detox-5600-czym-jest-jak-dziala-i-dlaczego-warto-je-kupic/

Po takim detoksie lepszy sen i lepsze myślenie na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Thu Jun 30 2016 o 00:21, Marteczka90 napisał:

Chciałabym oczyścić swój organizm z toksyn, tak dla zdrowia bo słyszałam że to całkiem dobre robić co jakiś czas ale zupełnie nie mam pojęcia jak. Czy znacie jakieś sposoby ale nie za bardzo kosztowne?

Marteczka90 Tad600(glutation) podawany może być z witaminami w kroplówce a jeśli nie to zastrzyk w tyłek. Najlepszy sposób żeby oczyścić swoje ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Moim zdaniem jakościowo najlepsze złoto i srebro koloidalne ma Pro Aktiv. Nie jestem ani lekarzem, ani chemikiem, ani farmaceutą także to tylko moje subiektywne odczucia, a nie jakaś prawda objawiona ale po złocie od nich nie miałam żadnych skutków ubocznych, za to z dnia na dzień czułam poprawę jeśli chodzi znikanie bóli w kręgosłupie i stawach, oraz zatrzymanie wypadania włosów. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbnm

Znam historie dwóch osób którym zloto koloidalne pomogło przy zmianach nowotworowych. Ja nie mam aż tak drastycznych doświadczeń, ale mogę powiedzieć że mi złoto tego typu świetnie się przysłużyło przy problemach reumatycznych. Nano złoto, czyli odpowiednio drobne zamawiam na proaktiv.pl. Firma ma bardzo dobre opinie, z tego co się orientuję sprzedają najlepsze pod względem składu złoto na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

start-detox-5600-oferta-specjalna.jpgOsobiście korzystam z plastrów start detox. Nie wiem czy polecam bo dopiero biorę je dwa dni. Dziwne uczucie bo jak śpię to wydaje mi się ,że się bardziej pocę itd. Kupiłam tu: https://startdetox5600.com/
Jak będzie trzeba to napiszę jak się sprawdzają po upływie powiedzmy miesiąca ::)

Pozdrawiam Malwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest co jakiś czas zrobić sobie detoks na sokach wg. zaleceń terapiasokami.pl/detoks-i-odchudzanie, a potem w ogóle wdrożyć soki do swojej diety. Soki aby były pełnowartościowe, to najlepiej wyciskać samemu w wyciskarce, bo w sklepach dobrych i świeżych soków nie ma. Od lat raczę się sokami aby uzupełnić dietę w witaminy. Zdrowie mi się poprawiło, schudłam i wypiękniałam. Oczywiście należy pamiętać o jakimś ruchu czy uprawianiu sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Sporo na temat detoksu: przyczyn, objawu nadmiaru toksyn i rozwiązań znajdziecie na blogu zbijamywage pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rommynee

Grunt by nie przeginać z takim " detoksem" gdyż może się to odbić źle na naszym zdrowiu. Pamiętajmy aby przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami

Regularne oczyszczanie organizmu to super sprawa. Specjaliści faktycznie polecają robić taki detoks od czasu do czasu. Mamy tendencję do przejadania się - to raz, a dwa - jemy bardzo dużo wysokoprzetworzonych produktów, które wpływają na nasze ciało destrukcyjnie. Dlatego dobrze jest zresetować organizm i pozwolić mu na regenerację. Jest mnóstwo sposobów na oczyszczenie organizmu: od postów wodnych, diet warzywno-owocowych, po gotowe farmaceutyki (od tych akurat trzymałabym się z daleka). Wszystko zależy od stanu zdrowia, preferencji, czasu... Chyba najłatwiej jest skorzystać z gotowych, ale zdrowych rozwiązań, typu catering dietetyczny czy detoks sokowy. U mnie ten ostatni był właśnie strzałem w dziesiątkę. 3 dni na sokach i człowiek jest jak nowo narodzony. Sama korzystałam ze Sportfood Soki, bo są łatwo dostępne i mam pewność, że są świeże, a to bardzo ważne, żeby niechcący nie zrobić sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detoxowa

Czułam, że potrzebuję detoxu.. Dziwne samopoczucie, jakieś syfy... no zle sie czułam w swoim ciele, ale bałam się zrobić to na własną rekę... szukałam osoby, która by mi pomogla w tym i znalazłam w internecie dr beate dethloff i jej iGenesis a konkretnie moduł detox. moduł ten określa także potencjał detoksykacyjny to znaczy poziom endogennej ochrony przed toksynami będącymi skutkiem nieprawidłowej diety oraz pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Zrobiłam tez test na nietolerancje i nadwrazliwości posikłkowe! po tym wszytsko okazało sie banalnie proste, wiedziałam co jesc, jak jesc, po prostu jak zyć tego potrzebowałam. Okazało się,sód jest dla mnie zły i detox też był potrzebny! Uff, udało się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×