Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marteczka90

Oczyszczenie organizmu ... Detox

Polecane posty

Gość mlkm

zapraszam  http://vegehultaj.cupsell.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia

detoksy sokowe to super sprawa,ale warto wyciskac sobie soczki nie tylko w czasie detoksow,ale tez regulrnie pare razy w tygodniu. ja stawiam na zielone soki ze szpinakiem i jarmuzem i powiem wam szczerze, ze nawet je polubilam. jak sie doda do nich jakies jablko czy gruszke, to sa pycha! polecam wszytskim zainwestowac w wyciskarke wolnoobrotowa (ja mam teesa - jest spoko, nie kosztowa majatku,a sprawdza sie) i pijcie soki codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka
Dnia 25.10.2019 o 15:52, Gość mikusia napisał:

detoksy sokowe to super sprawa,ale warto wyciskac sobie soczki nie tylko w czasie detoksow,ale tez regulrnie pare razy w tygodniu. ja stawiam na zielone soki ze szpinakiem i jarmuzem i powiem wam szczerze, ze nawet je polubilam. jak sie doda do nich jakies jablko czy gruszke, to sa pycha! polecam wszytskim zainwestowac w wyciskarke wolnoobrotowa (ja mam teesa - jest spoko, nie kosztowa majatku,a sprawdza sie) i pijcie soki codziennie 🙂

A jaki model tego sprzętu masz? Może jakiegoś linka dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniks

ja detoks robie sokowy. soki Nuja są bardzo do tego smaczne. Ja lubię je kupować, bo prosty skład, mało cukry i sporo dobrych wartości odżywczych. Ja jestem bardzo zadowolona z takich soczków, które mogę mieć zawsze przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczaca

Ja raz do roku robię sobie miesiąc detoksu, wszczepiła to we mnie jedna z lekarek z kliniki Dethloff. W czasie takiej lużnej rozmowy jak byłam u nich na zabiegu estetycznym. Przekonała mnie i postanowiłam iść do nich na kompleksowe przebadania się (Test nutrigenetyczny i badanie lipidomiczne i wiele wiele innych). No wyniki badań jednoznacznie przekonały mnie, że te badanie to był pomysł, wprowadzone plan "naprawczy" i róznica czy to w wyglądzie czy w samopoczuciu ogromny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wierze w to jakie głupoty tu czytam. Detoks? Odstawić węglowodany i cukry? XXI wiek, a ludzie nadal wierzą w detoksy odchudzające, soki zamiast normalnych posiłków, ręce opadają. Przede wszystkim deficyt kaloryczny, innej drogi nie ma! Obliczyć zapotrzebowanie, dołożyć aktywności, zadbać o nawodnienie i regenerację i czekać na efekty. Zaniedbujecie sie LATAMI, a efektów byście chcieli po tygodniu, nawet kosztem zdrowia

Od siebie polecam ten artykuł

https://hilpers.pl/platki-owsiane-pelnoziarniste-najlepszy-wybor-na-sniadanie/

Kilka porad jak zacząć od zdrowych śniadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×