Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie może programy partnerskie z branży medycznej ?

Polecane posty

Gość gość

Wujek google nie chce powiedzieć a ja mam przeczucie że coś gdzieś tam jest. Podzielcie się Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jakaś sieć ma dostępną fajną kampanię, jednak rzadko i krótko. Odrębnego programu który daje trwale,dobrze zarobić lepiej niż na etatach-nie znaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wujowi Google by to nie umknęło -gdyby coś takiego istniało. Tymczasem są programy ale niestety bardziej dla frajerów-czyli nie płacą oferując coś tam w zamian.Nic wartościowego niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było coś takiego w TT ostatnio chyba przez dwa tygodnie. Można było zarobić ponad sześć stówek od głowy ale nie wiem jakie mieli targety Mi się udało kilka tysiączków chwycić w jeden tylko wieczór kibica-bo wykorzystałam to że ludzie w sieci kibicowali swoim, frekwencja był porażająca, potencjał ogromny. Ale nie ma takich programów długoterminowych i oszukują strasznie ale jak ktoś ci płaci kilkaset zł i nie każe ci w prymitywny sposób coś tam opchnąć komuś-to warto się poświęcić -prawda? Niestety większość to prymitywy-są przekonani że jesteś frajerem i będziesz ich gównem spamował do śmierci nie chcąc niczego w zamian-zresztą jestem przekonana że tak właśnie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ostatnio chciał kupić pamięć zewnętrzną o pojemności min. 1TB Wysłałam mu linki do 15sklepów komputerowych które promuję Odwiedził wszystkie i powiedział krótko: -G****O! Porażka, wyszukiwarki-dno! Nie wiesz ile płacisz za przesyłkę! Nie znajdziesz niczego od razu jak na allegro, tylko musisz przeglądać wszystko, informacje skąpe. Nie da się kupować w takich sklepach. Ceny zawyżone. Po co w takim razie istnieją i kto w nich kupuje? Ja nie wiem! Nie promuję ich wbrew temu że oni są chętni. Ja nie widzę w nich potencjału i podziwiam mojego faceta że tak się poświęcił miał dobre chęci dla marnych 1,5% / 2% Moim zdaniem szkoda czasu. W tym roku kupię meble do nowego domu, wydam na to min. 8 tys zł Sklepy są gotowe oddać mi do 4% ale ceny mają zawyżone o 15/20% więc nie kupię u nich-proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż w necie to specyficzny biznes-tutaj niczego nie ukryjesz! Każdy w sekundę zweryfikuje choćby po zdjęciu ile co jest warte w sieci. W tej chwili internet daje takie możliwości że nic się nie ukryje! Masz wyższą cenę, wypadasz z gry! Wydajesz majątek na reklamę? A ceny masz powiększone o jej koszty? Jesteś głupi! I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program partnerski Cash In Pills oferuje jedne z najwyższych prowizji na rynku i rozbudowany zestaw narzędzi dla każdego webmastera. Dzięki temu cieszy sie niesłabnącym zaintersowaniem . Dziś ty też mozesz zarabiać na jego rosnącej popularności , wystarczy ,ze umieszczając linki referencyjne zachęcisz do rejstracji innego webmastera , a będziesz otrzymywał 5% od jego wszystkich wygenerowanych przez niego sprzedaży. Zapraszamy do promocji Cash In Pills kliknij: http://track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?pid=89&uid=35709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×