Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na ile lat wyglądać i ile macie w rzeczywistosci

Polecane posty

Gość gość
też miałam taką koleżankę na studiach, miała chyba z 26 lat a wyglądała na dziecko, bo taka niska i w ogóle dziwną miała urodę, ale to raczej nie komplement w jej przypadku młodo wyglądać. Jak ja zobaczyłam pierwszy raz to się zastanawiałam czy to chłopak czy dziewczyna i ile to ma lat, bo takie to niskie i dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda osoba jaka mnie poznaje mysli,ze mam 20 lat.Max dostaje 22 i to w makijażu.Mam 33 lata.I niech zazdrosniki skoncza pierniczyc,ze sie wydaje.Ja rozumiem,ze jak ktos sam twiedzi,ze wyglada mlodziej,natomiast inaczej jest kiedy całe otoczenie zaniża znacznie Twój rzeczywisty wiek.Nie moja wina,ze tak wygladam,to geny.Kazdy wie,ze szyja i dłonie tez zdradzaja wiek :D Ale moja szyjka i łapki a zarazem cale ciało sie jeszcze nie starzeje.Mam jędrniejsza skóre niz moje 20 letnie kolezanki,nie mam zadnych zmarszczek,a np moje 23 letnia kumpela ma okropne kurze łapki i wielka zmarszczke na czole.Niektórzy faktycznie bardzo wolno sie starzeja.Własnie takich ludzi komórki sie bada,by odszukac antidotum na ten nieodwracalny proces i go zwolnić.I zdrowe zywienie nie ma tu nic do rzeczy,ani tryb zycia.Bzdura.GENY.Nie odzywiam sie zdrowo.Fakt mieso jem raz na miesiac,bo nie lubie.Ale nie odmawiam sobie pełnotłustych serów,pieczywa,czasem zjem fast fooda.Jem słodycze przynajmiej az w tygodniu.Nie popylam na siłowni,wole spacery.Kremy do twarzy uzywam dla nastolatek :D i 20 :D Bo nie ma sensu tych przeznaczonych w moim wieku.Nie chodze do kosmetyczki,nie mam zadnych problemów z cerą.Jak zacznie mi sie cos dziadz,odkryje jakies zmarszczki itp to pewnie zaczne :D Alkohol tez pije,głownie wina.Wszystko jest dla ludzi.W sumie czasem sobie zartuje,ze to wino mnie tak konserwuje hah Pije raz w tygodniu.Suplementy jedyne jakie spozywam to witamina b complex i wit c.Zdaje sobie sprawe,ze wiecznie nie bede młoda,ze moze np nagle sie gwałtownie postarzeje,ale na ten czas ....mało która kobieta moze byc tak "zakonserwowana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam podobnie i jak sama zauwazylas to jest do czasu , ja tez myslalam ze jestem super , kolezanki starzaly sie sukcesywnie powoli a ja nic! i nagle tak okolo 39-41 lat poszszszszszszlo , dogonilam wszystkie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, którzy faktycznie młodo wyglądają i późno się starzeją ale większość zwłaszcza kobiet tylko to sobie wmawia. Wiem po przykładzie mojej mamy. Mój tata ma taką urodę, że rzeczywiście w wieku prawie 60 lat wygląda na max 40 ale moja mama ma 58 i naprawdę na tyle wygląda. Tylko, że nie potrafi tego zaakceptować. Ma na tym punkcie obsesję. Czasem jest mi po prostu wstyd. Przy każdej okazji pyta się ludzi na ile lat wygląda (wiadomo, że każdy przy takim pytaniu zaniża, żeby przypadkiem nie urazić kogoś). Raz jak byłyśmy w sklepie zaczepiła innego klienta i mu się spytała zacytuję: "czy ja wyglądam jak jej matka? bardziej jak siostra prawda?". Nawet nie wiecie jakie to było żenujące. Facet patrzył się na nas jak na idiotki. Do tego ciągłe komentarze w stylu "my z tatusiem zawsze młodo wyglądaliśmy jak na swoje lata", "tobie to zawsze koleżanki zazdrościły, że masz takich młodych rodziców". Myślę, że większość z tych tu piszących zwyczajnie sobie wmawia jak to niby młodo wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niecałe 16 lat a wszyscy uważają mnie za studentkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×