Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najbrzydsze imię dla dziewczynki w Polsce Mia

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio się z tym spotykam niestety także w najbliższej rodzinie, bo niedawno moja siostra urodziła córeczkę i dali jej na imię Mia Anna. Próbowałam jakoś to zdrobnić zwracając się do siostrzenicy i wyszło mi Mijka- mój mąż parsknął śmiechem i sytuacja była niezręczna. Jemu przyszło do głowy Mia żmija. Nie widzę nic śmiesznego w nabijaniu się z niewinnego maleństwa i siostrzenicę bardzo kocham, a dzieci znajomych czy dalszej rodziny darzę ogromną sympatią, ale jakoś trudno zaakceptować mi tak dziwne, ośmieszające i niestety tandetne imię. Ostatnio takie skojarzenia miałam z Allanem, ale Mia przebija już chyba wszystko. Mam wśród znajomych Jessickę, koleżanka z pracy ma córkę Wanessę i słyszałam o Brajanie, ale to jakoś wyjątkowo mnie razi. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że jesteś bardzo ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak leprze niż Amelia i Nikola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lepRZe heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Denis. TO dopiero obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze od Anielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeslli juz mowa o ośmieszaniu - osmiesza sie autorka , wymyslajac idiotyczne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak na imię i wszystkim sie podoba :) tzn rodzinie i znajomym, zreszta teraz jest juz popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szczerze powidziawszy wali mnie to, ze komuś moze sie nie podobać, nie sadze ze za ileś tam lat nasza mała bedzie miała z tego powodu jakies przykrości, równie dobrze ktoś moze spac sie z imienia Zdzisiek, bo przecież tez tak rodzicie nazywają. Komuś przydałaby sie tutaj maść na ból d**y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.05 a co maja mowic, chyba nie wyśmieją i nie powiedzą ze brzydkie przy tobie lub corce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz, ze powiedzieliby. Szczególnie znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam gorsze w mojej dalszej rodzinie Mikela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia to sliczne imie, no i po co zdrabniac tak krotkie juz imie? imie jest ladne same w sobie wiec po co milkowac, mijakowac,mijanulkowac...itd jak to duzo ludzi ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja cie przebije,dziś w tramwaju słyszałam" Mariona nie machaj nozkami bo kopniesz panią" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 50 lat temu jedynie rdzennie polskie imiona nie razily a czasy sie zmieniaja.u mni na studiach byla starszawa doktor imieniem Patrycja.imie zupelnie niepasujace do starej baby, jak sie urodzila z pewnoscia imie to bylo rownie szokujace jak te "patologiczne", ktore za kilkadziesiat lat beda na rowni z Kasiami j Jasiami ale ze Denis to obciach-fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się akurat podoba. Tak samo jak Zoja , Lea czy Noemi ale... Do dziecka pięknie. A potem jak to brzmi? Babcia Mia? Babcia Noemi? No i zdrobnieniem gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w skandynawii wiec mnie akurat imie Mia albo Mikaela nie rusza , zwykle popularne oklepane imiona tak jak Vivecka Petra i Elsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim kraju mieszkasz?bo u mnie zdarzaja sie np Pipsa, Pippa czy Titta, w uszach obcokrajowca brzmia masakrycznie a im sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Szwecji od 20 lat i tutaj tez ludzie wymyslaja dziwadla np moja znajoma ma corki Sunny i Mimi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsza jest Amelia. Nazwać dziecko Amelia to tak jakby nazwać dziecko Opryszczka albo Biegunka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×