Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dery

Miłość trzeba w nią wierzyć!!!

Polecane posty

Gość dery

Wiele lat byłam samotna nie wierzyłam że jeszcze kiedyś spotkam kogoś kto mnie pokocha przytuli czekałam choć już nie wierzyłam i stało się nie warto nigdy tracić nadziej nigdy nie wiadomo kiedy nas spotka szczęście:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc nie istnieje, milosc to tylko slowo nie majace odzwierciedlenia w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 5 lat w związku i myślałam że to była miłość, potem spotykałam fajnych kolesi ale nic nie czułam. Rok temu odbiło mi totalnie na punkcie jednego mężczyzny, niesamowite uczucie, które wręcz burzy wszystko dookoła. Jest euforia, tęsknota, ból, myślenie ciągle o tej osobie. Nie jesteśmy razem, chociaż jesteśmy ze sobą blisko. Nigdy nie sądziłam, że coś mną tak zawładnie. Staram się być dobrej myśli, ale czuję, że jeśli ta miłość nie będzie spełniona, to mnie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc istnieje, ale kafeteria zniszczy prawie kazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masuję on twoje stopy po dniu w balerinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba czekać lata by spotkać odpowiednią osobę mam nadzieję że mnie się udało a czas pokaże teraz czuję się kochana i kocham facet oddaje mi się w 100 %% jest zawsze kiedy chcę mówi i myśli jak ja, łączy nas wszystko to dopiero 3 miesiące że wiem trzeba czasu ale dla mnie jest ideałem narazie jestem najszczęśliwsza:)Warto było czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu poznałem kobietę i myślałem że to wielka miłość. Kochaliśmy się pierwszy raz 15 godzin. Mówiła że było cudownie ale nie chciała ze mną być. Wykorzystała mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak mowa o miłości to zawsze chodzi o uczucie do faceta/dziewczyny? Co z miłością do rodziny, bliźnich i tej najważniejszej do Boga? Dlaczego szukacie swoich połówek, a nie szukacie Tego, który jest miłością doskonałą? Ten kto uzależnia swoje szczęście od 2 człowieka nigdy nie będzie spełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość do dzieci rodziny czy mężczyzny którego się kocha czy nawet Boga każda jest ważna ale inna ja mam dzieci kocham je ale nie zastąpią kogoś przy moim boku kto mnie kocha wspiera jest partnerem do wszystkiego:)Każda miłość jest potrzebna nam do życia mamy potrzebę być kochanym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - zależy dlaczego nie chciała z Tobą być. Od tego zależy czy Cię wykorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Milosc istnieje, ale kafeteria zniszczy prawie kazda. XXX Dlaczego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość rzadko się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza jest samotność miłość to cudowny stan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet? To powinno być na 1 miejscu. Boga często traktuje się jak dodatek i ustawia na końcu listy. Gdyby Go nie było świat by się nie zawalił, prawda? Na partnera czekacie z utęsknieniem. Często stajecie się ofiarami własnej determinacji. Tkwicie w toksycznych związkach, ale wolicie to niż samotność. Zapominacie o tym co jest w życiu ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauroczenie jest cudownym stanem. Miłość niekoniecznie wiąże się z motylkami w brzuchu itp. Jeśli chcecie być na haju wystarczy skręcić blanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Kochałam Boga od kiedy pamiętam, ale zawsze byłam sama. Modliłam się do Niego o miłość i NIE POMOGŁ MI. Miłość do Boga nie zapełni pustki w zyciu ziemskim niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wierzyć w swoje siły a najważniejsze coś robić szukać szukać nie poddawać się ja tak zrobiłam wyplątałam się z toksycznego związku jestem w trakcie rozwodu który powinnam była załatwić 5 lat temu ale lepiej póżno niż wcale teraz mam skrzydła i wierzę przede wszystkim we własne siły i chęci trzeba walczyć nigdy się nie poddawać :))))kiedyś myślałam że pieniądze wystarczą praca na dwa etaty orka dzieci nie nic nie zastąpi czułości miłości bliskiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama modlitwa nie pomoże trzeba działać!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wypełnia :) Żyję spokojnie, podziwiam przyrodę, rozwijam się. Jeśli trafi się odpowiedni facet to świetnie. Nie mam zamiaru jednak stawiać go na 1 miejscu jak to robi większość kobiet. Jeśli mnie zawiedzie serce mi nie pęknie. Dalej będę cieszyć się życiem i tak, aż do śmierci :P Tutaj jesteśmy tylko na chwilę przecież. Jadąc pociągiem nie myślisz o tym, żeby go przemeblować po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś odpowiedzialna tylko za siebie. Możesz się starać, a i tak związek się rozsypie. Człowiek na wiele spraw nie ma wpływu. Nie ma co popadać w determinację. Jeśli będziecie w związku fajnie, ale jeśli nie też fajnie :P Świat nie kończy się na facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rok temu mówiłam po co mi facet mam wszystko co mi trzeba a tu coś mi się poprzestawiało pragnienie kogoś potrzeba bliskości czy hormony nie wiem nagle tak mi odbiło że nie poznaje siebie tak zmieniłam swoje życie że wszyscy bliscy są w szoku takie zmiany że nigdy nie można być siebie pewnym kiedy się człowiek zakocha szaleje:))dodam że jestem niezależna zawsze twardo stojąca na ziemi a tu zmiękłam całkowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkalam milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to szukaj:))))nie ma co siedzieć w domu trzeba działać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiniobicie to jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jak wino uderza do glow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś tam czeka na was druga połowa i też biadoli jak by kogoś chciała mieć jak źle być samemu nie ma do kogo się przytulić pogadać trzeba dać szanse się odnaleźdż miłości:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam ale nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka siedmiokropka
Jestem za duża by wierzyć w miłość. Wytwór ludzkiej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie kochalas nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×