Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto cechy najbardziej pożądanego mężczyzny

Polecane posty

 

xD

Przecież dla większości kobiet ten punkt jest jedynym wymaganiem, reszta jest zbędna.

Przestaniesz w końcu czy faktycznie lubisz wbijać szpilę za swoje niepowodzenia? Serio jesteś uczepliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przestaniesz w końcu czy faktycznie lubisz wbijać szpilę za swoje niepowodzenia? Serio jesteś uczepliwy.

Przestanę z największą przyjemnością, jak tylko pojawi się choć jedna dziewczyna, która udowodni (w praktyce!), że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przestanę z największą przyjemnością, jak tylko pojawi się choć jedna dziewczyna, która udowodni (w praktyce!), że się mylę.

tobie nie można udowodnić, że się mylisz bo musiałbyś przyznać jaką jesteś beznadziejną osobą gdybyś przyznał sam przed sobą, że wymyślasz głupoty byle tylko zwalić swoją samotność na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tobie nie można udowodnić, że się mylisz bo musiałbyś przyznać jaką jesteś beznadziejną osobą gdybyś przyznał sam przed sobą, że wymyślasz głupoty byle tylko zwalić swoją samotność na innych

Można. Wystarczy, że jedna dziewczyna nie odrzuci mnie z powodu wyglądu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można. Wystarczy, że jedna dziewczyna nie odrzuci mnie z powodu wyglądu i już.

większość pewnie odrzuca cię za osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja bym chyba wolała zostać sama do końca życia niz być z kimś tak beznadziejnym i zaburzonym.

Twój błąd.

 

On jest wspaniały i cudowny ale to źle kobiety nie dają mu szansy.

Ideałem nie jestem, ale reszta się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

większość pewnie odrzuca cię za osobowość

Nie, bo nie mają okazji tej osobowości poznać i nie są tym zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, bo nie mają okazji tej osobowości poznać i nie są tym zainteresowane.

ich szczęście, nigdy chyba nie spotkałam tak roszczeniowej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ich szczęście, nigdy chyba nie spotkałam tak roszczeniowej osoby

Ja roszczeniowy? Z wami naprawdę jest coś nie tak.

 

Przecież każdy tutaj ci pisze że masz coś z głową ale ty tego nie widzisz. Autystyk na bank.

A ja ci mówię po raz kolejny, że te wpisy nie świadczą o tym jaki jestem, bo w realu jestem inny. I przestań wszystkim wmawiać autyzm.

 

Bo niestety dla ciebie poyeba idzie wyczuć od razu.

Gdyby tak było, to kobiety nie wiązałyby się z bad boyami, którzy uciekają po tym, jak kobieta urodzi dziecko ani z przemocowcami, którzy je biją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś roszczeniowy, wychodzisz z założenia, że należy ci się uwaga, związek i cholera wie co jeszcze. Fakt, że nie dostajesz tego co ci się "należy" zwalasz na powierzchowność kobiet - to z nami jest coś nie tak, bo żadna nie chce takiego nieobytego, zdziwaczałego, marudnego gościa który tylko łazi i szuka uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś roszczeniowy, wychodzisz z założenia, że należy ci się uwaga, związek i cholera wie co jeszcze.

Nie jestem roszczeniowy, nie uważam że cokolwiek mi się należy (niby gdzie coś takiego napisałem?), w odróżnieniu od większości kobiet, które uważają, że należy im się ideał, choć same mają niewiele do zaoferowania.

 

Fakt, że nie dostajesz tego co ci się "należy" zwalasz na powierzchowność kobiet

Niczego nie zwalam, tylko stwierdzam fakt.

 

to z nami jest coś nie tak, bo żadna nie chce takiego nieobytego, zdziwaczałego, marudnego gościa który tylko łazi i szuka uwagi. 

Żadne z tych określeń nie odnosi się do mnie.

 

Ja mówię o innym rodzaju poyebie.

Poyeb to poyeb, nie ma znaczenia, jaki rodzaj, więc się nie wykręcaj.

 

Sam fakt że trzeba ci wszystko wykładać jak krowie świadczy ze jesteś otepialy umysłowo.

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×