Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudiusz

Chciałbym spróbować seksu z inną kobietą

Polecane posty

Gość klaudiusz

Mam 25 lat. Jestem wysportowany i dość przystojny. Broda, czarne włosy 190cm wzrostu. Mam dziewczynę i nie spałem w życiu z inną. Chciałbym dla eksperymentu poddać się tylko wyłącznie jednej zdradzie. Proszę wszystkie zainteresowane Panie o kontakt mailowy. Chciałbym dostać jakieś podstawowe dane i pare zdjęć. Mieszkam w Warszawie i tutaj chciałbym tego spróbować. mój email: klaudiusz@yopmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczek doświadczalny DDD
wysłane, wyślij na maila coś swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam, miałem i też chciałem spróbować z inną, ale ostatecznie uznałem, że nie należy. Ja nie jestem jej pierwszym i jedynym, ale ona jest moją pierwszą i jedyną i wolę żeby tak zostało. Zdrada to nic dobrego, ani z punktu moralnego, ani zdrowotnego. Nie chciałbym złapać jakiegoś tałatajstwa przez taką głupotę, a jeszcze mniej chciałbym to przekazać dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że jeśli chcesz spróbować z inna to ok ale najpierw powiedz to obecnej dziewczynie i z nią zewij bo inaczej edziesz zwykłą szmatą, ja nigdy nie zdradze swojej dziewczyny bo za duzo moge stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudiusz nie jest widać zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wy jesteście takimi szmatami? Chcecie sypiać z innymi kobietami, to bądźcie wolni i co weekend zaliczajcie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką wilgotną Ewcie ;) wiecznie głodną jak chcesz to dam ci nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz
chętnie :) wyślij na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko huje zdradzają. Mój powiedział co pragnie i mamy seks z drugą parą. Ja próbuje z innym chłopak z inną i gdy znów im stane wracają do nas swoich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj ze swoją dziewczyną, moze barkuje ci tylko jakies pozycji, po co od razu zdradzać, tylko nieszczęście może z tego być np. jakaś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×