Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Ciężarówki... ja to wogóle jeczcze nic nie kupuje a to już 20tc-mąż mòwi że to za wcześnie. W środe mam prenatralne ti jak się dowiemy na sto procent to będe powoli kupować. Dziewczyny jeśli chodzi o kosmetyki z ziaji to zanim kupicie to na prawde warto poczytać stronke SROKA O gdzie ta dziewczyna odradza niektóre produkty z ziaji bo zawierają dużo parabenów a ja zanim to wyczytałam o ziaji to wmasowałam dwie butle przeciw rozstępom a ona ten produkt odradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak a który to już tydzień? nie ma co świrować, ja powoli się przygotowuje nie szaleję po sklepach ale na spokojnie uszyłam kocyki, planuję jeszcze zrobić ozdoby i nad łóżeczko, mam już kołyskę, którą zrobił mój dziadek trzeba ją pomalować, wiadomo ze sie trochę boję ale każda kobieta w ciąży pewnie ma jakieś obawy. Staram sie cieszyć tym błogosławionym stanem, tak długo na to czekałam jak ja jestem szczęśliwa i zrelaksowana to moje dziecko też a przecież o to chodzi. Dodatkowo nie wyobrażam sobie, latania i kupowania wszystkiego w 8 miesiącu ciąży, juz teraz sie zdążają gorsze dni, a ja nie będę biegać po sklepach w czasie świątecznej gorączki zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina świetny pomysł miałaś z tymi materiałami moja mama ma maszynę to też mi uszyje a ile potrzebowalaś materiału na kocyk i poduszkę? Ja już przytylam 7 kg..... W piątek mam wizyte u dr G a na początku wrzesnia prenatalne ☺ Smutasku będę w Czestochowie w piątek to dowiem się o cenę tego wózka u producenta, a sprawdzalas ile w sklepie ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia zależy jaki chcesz ten kocyk, ja na początek zrobiłam taki mały 60x100 cm ,kupiłam po jednym metrze,(fabryczna szerokość 160 cm)materiałów minky i bawełny to mi starczyło na kocyk i podusie. wszystko zależy od tego jaki rozmiar chcesz zrobić. karolcia który to tydzień? ja na razie przytyłam 1,5 kg jestem obecnie w 23t 2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina... przytyłaś tylko 1,5 kg ? To chyba nie mam co się martwić bo ja też tyle a jestem w 20tc. A ogólnie to się tym martwie bo to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...w smyku ten wózek kosztuje trochę ponad 1900 ale tej końcówki nie pamiętam. Tylko to jest cena bez fotelików samochodowych. Jak się dowiesz daj znać. I po badaniach oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja dzwoniłam dziś do Bociana w Katowicach w sprawie tych bezpłatnych konsultacji. Jestem wpisana na piątek jako ostatnia ale nie dam rady jednak pojechać :/ musiałaby stażystkę zostawić samą. Na sobote brak miejsc. Jakoś ostatnio nic mi się nie układa w tym kierunku... Znów mam brak @ szlag mnie trafia bo już 3ci miesiąc z rzędu mam dłuższe cykle. Wątpię by brak @ spowodowany był ciążą. Jeśli do piątku nie przyjdzie to zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 a może jednak to ciąża? A na którą masz tę wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, wizytę mam na 17.40 w piątek. Pracę do 18tej i dojazd do Katowic ok. 1,15 h. Musiałabym skończyć o 16.30. Akurat kierowniczka jest na wczasach ehh... Co do braku @ to chciałabym by stał się cud ale już miesiąc temu też się łudziłam... Do tego wyczułam jakiś dziwny guzek na piersi. Mam już skierowanie na USG. Muszę zapisać się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieciekawie aguuula2525. Chciałam ci zaproponować zamianę, ale ja mam jeszcze wcześniej, to to nie ma sensu jak jeszcze półtorej godziny jedziesz do katowic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło z Twojej strony :) No trudno, umówię się na prywatną konsultację na wrzesień. Nic nie zrobię. Myślę że jak zapytam ile kosztuje tuje to nie spadnę z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, :) dzis taka piękna pogoda to chce sie wstać z łóżka dorociak jak sie ogółnie czujesz? allessa co u ciebie odezwij się linka, małami ruszacie we wrześniu...? joafer, co z tobą kochana, jak u ciebie będziecie jeszcze walczyć czy robisz przerwę? hope zaglądasz tu czasem? proszę o wszystkie do raportu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam transfer. Właśnie jestem po wizycie u dr M, endo- 10mm w 10dc, dr mówił, ze bdb. Dr M tez mówił, ze wolałby żebym leżała po transferze. W pracy mi łeb urwia, ale będę leżeć. Za dużo do stracenia mam. Dziecko najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia to super,ze to juz:** ile zarodkow bierzesz? praca jest tylko praca....dziecko najwazniejsze...ja tez podczas stymulacji chce isc na l4..wiec pewnie bedzie wielka obraza.. Catarina ja czekam na @ i rozpoczynam stymulacje...za tydzien mam wizyte co do rozpisania lekow... aguula 3mam kciuki za tescik:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia jak po pozytywnej becie.przyniesiesz L4 ciążowe to dopiero będą zdziwieni :-) Mandy, Tasia. Kiki jak sie czujecie? Nie wiem czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia jak po pozytywnej becie przyniesiesz L4 ciążowe to dopiero będą zdziwieni.:-) Dziewczyny macie poranne mdlosci wieczorem? Wymiotujecie? Bo mnie ostatnio po umyciu zębów kilka razy zdarzyło się wymiotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dopiero w poniedziałek, bo mam 5 dniowe zarodki. Bierzemy teraz jeden zarodek i jeszcze 2 nam zostaną. Super by było, jakby z tych 3 zarodków bylo 3 dzieci. I uważam, ze komu jak komu, ale nam sie aż należy juz ta 3 :p U mnie w pracy szef wie, ze sie staramy o dziecko, bo jestem po 1 ciąży biochemicznej, gdzie byłam na L4 ciążowym, ale nikt nie wie jak sie staramy. Mogą sie tylko domyślać, bo L4 z kliniki zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi ja nawet noe wyobrażam sobie nie być na L4 podczas stymulacji. Miałam okropne migreny, a chodzić umiałam tylko powoli. Byłam prawie miesiąc na L4 wtedy. Dużo zależy od pracy, ale po co sie męczyć, jak można odpoczywać. Migreny przespałam i było dobrze. W pracy i tak bym była niewydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia super :) masz identycznie jak ja :) Ja sie czuje dobrze, czasem brzuch zaboli i ostatnio piersi dają o sobie znać :) w poniedziałek idziemy na pierwsze usg, juz sie doczekać nie mogę:) od kiedy dostaliście ciążowe l4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
tasia...l-4 ciążowe dostałam od 2 pozytywnej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dostałam jeszcze normalne, myślicie ze jak bedzie teraz wszystko ok na usg to bedzie juz ciążowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubine u mnie też mycie zębów w 1 i 2 trymestrze to byla katanga ... Za każdym razem odruch wymiotny. Ja dziś miałam wizytę kontrolna u lekarza. 31tc leci ,bobas ma juz 2,1kg .wszytsko w porządku . Gdyby można bylo tylko ta zgagę wyeliminować. Powoli szykuje rzeczy dla bobasa. Ale bez szalu .staram sie nie popaść w manie zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia to mam nadzieję ze Ci się uda ; ) a czemu bierzesz 1 eskimoska?..ja 1.09 mam histero.z strechingiem i zaczynamy walke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela to już 31tc.? O matko jak to zlecialo..:) czyli jeszcze troszkę i przytulisz swoje maleństwo ;)super..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×