Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość malamii89
kiki gratuluje przyrostu:) Aurelia ok 10 wrzesnia powinnam zaczac stymulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę wiedziała czy potrzebuje tych leków juz pod koniec sierpnia, na wszystko mam paragon leki były na zniżkę, siedzą w lodówce :) mam głęboką nadzieję że ich nie będę potrzebować :) Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Kiki gratuluję przyrostu:)..Malami musimy walczyć ja też już czasem mam dosyć są zloty i upadki..Ale dopuki możemy walczmy..wiem że są to ogromne koszta bo sama podchodzę prywatnie i wiem że jak się nie uda to dla nas już będzie koniec bo nas już nie będzie stać..też myślałam że się w jakimś stopniu uporalam ale jakiś czas temu brat przyjechał ze swoją pół roczna córką i..musiałam wyjść jak najszybciej od rodziców a w aucie poplakalan się..nie wiem jak będę żyła bez dziecka ; (u nas walka trwa 4lata..jak narazie jeszcze mam nadzieję ..mam nadzieję ze teraz się uda..ze nam wszystkim się uda. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile czekaliscie na wynik P/C.p.kardiolipinie w kl.IgG i IgM , i MTMFR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aniu na to pierwsze badanie do 8 dni a na mutacje do 14 dni:) jutro mam wizyte w bedzinie ciekawe co dalej mi da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckiki
Madziu nie wiem niestety jakiej klasy zarodki bo jakoś nie było to dla mnie ważne bo cały czas mówili że całe 10 zarodków są ksiazkowe ładne .w efekcie 6 jest zamrożonych 2 podali a 2 niestety nie cały rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska1988 jak coś, to ja będę też potrzebować menopuru. I gonalu zresztą również. Jeszcze na 100% nie zdecydowaliśmy, ale wczoraj byliśmy i w Bocianie (nie podobało mi się) i w Artemidzie (bardzo mi się podobało) i jak podejmiemy decyzję to od przyszłego tygodnia będę brać przez 10 dni antyki i początek września zaczynamy z gonapeptylem, a potem stymulacja gonalem i menopurem. Więc jak któraś ma leki, nie otwarte, to ja chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem wam napiszę jak dokładnie było na wizytach, wróciliśmy po północy z Białegostoku, rano praca, dopiero wróciłam do domu z niej a nie zrobiłam wszystkiego i teraz muszę jeszcze popracować. Tylko widziałam że o lekach piszecie a ja jak coś też będę potrzebować więc chętnie będę okupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku niestety nie..; (..moi rodzice nawet się już nie pytają o nic..radzimy sobie sami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak smutasku zostały nam tylko 2 z jednej strony chciałabym mieć podane 2jednocześnie bo są większe szanse..boję się ze ten znowu się nie przyjmie..znowu się załamie. .1.09 mam histero z strechingiem i zaczynamy już walke...boję się .. .Ale cały czas żyje nadzieją. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kiedyś w końcu musi zaświecić słońce... Mnie wczoraj dr Zbroch natchnął nadzieją. Powiedział, że w trakcie całych naszych starań brakło nam jedynie szczęścia chyba. Bo zrobiliśmy bardzo dużo... I że trzeba próbować dalej i wierzyć, że się uda. A, dziewczyny, wiecie że w Katowicach otworzono filię Bociana i 26-27.08 dr Mrugacz przyjmuje na darmowe konsultacje. Trwają zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil cieszę się ze walczycie dalej..ze inny lekarz dał wam nową nadzieję..życie jest takie niesprawiedliwe..:/ dopuki moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopuki możemy trzeba walczyć chodź czasem jest to niezależne od nas ..bo człowiek chciałby zrobić jeszcze więcej ale nie jest milionerem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraNowka
Czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa,wczoraj weszlam na wasze forum szukajac opini o Gyncentrum, a dzis juz zarejestrowana do dr Cz. Przyznam ,ze mam stracha jak to bedzie ,czy sie uda i czy wytrwamy. Mam juz 39 lat i ogolnie gdyby nie wiek nie byloby zle ale... jakos ciagle nie zachodzilam i dop po badanich nasienia mojego wyszla cala prawda,malo plemnikow .Niezla zalamka trwajaca prawie rok i zaczynamy znowu ,teraz juz w klinice . mam nadzieje ,ze jakos to bedzie. A wszystkim mamo bijacych serduszek i tym ktorym, ktorych serdudzka zabija dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaraNowka witaj, nie poddawaj sie :) my byliśmy w takiej samej sytuacji, mój M miał 0 plemników. Minęły 3 lata a ja jestem właśnie po 3 pozytywnej becie :) trzeba miec nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zapisana do dr. Mrugacza :D super...wiele o nim czytałam, podobno pomagał nawet beznadziejnym przypadka. Wizyta u niego normalnie kosztuje 400 zł WIELKIE dzięki Sil za informacje :* Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny my wczoraj po prenatalnym wszystko jest dobrze maleństwa rosną pięknie wymiary rozmiary i przeziernosci super jeszcze dziś czekamy na wyniki pappa ale pani dr mnie uspakajala ze są bardzo dobre wyniki wiec pappa napewno będzie dobry. Jestem troszkę zawiedziona dzieci mają 6 cm i 5,5 cm a niestety nie udało się zobaczyć kto w brzuszku mieszka powiedziała ze za wcześnie.Kiedy wam powiedzieli płeć dziecka? Karolcia wesołku Aneta Allessa ???pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Madziu :) Myślę że forum jest po to byśmy sobie takie info podsyłały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo 6 cm to troche za wczesnie by okreslic plec ;) Ja sie dowiedzialam na polowkowych. Maluchy mialy po 400g. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo...płeć poznałam na tych 1 prenatalnych, teraz na tych drugich została potwierdzona. Byłaś u dr R? Może nie było widać i pani dr nie chciała Cię wprowadzić w błąd. Za kilka tyg możesz zapytać lekarza prowadzącego może coś dojrzy :-) ważne, że z dzieciaczkami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo najważniejsze że dzieciaczki są zdrowe : ) Ja na 1 prenatalnych byłam chyba w 13 tygodniu niby parka ale nie na 100% Jestem w 19 tygodniu i tak naprawdę dalej do końca nie wiemy kto w brzuszku mieszka :) Za 2 tygodnie mam 2 prenatalne mam nadzieję że już się dowiemy.... Także musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo najważniejsze że dzieciaczki zdrowe :-) Sil a musicie jakieś badania dodatkowe zrobić? Bo szczęściu czasem trzeba pomagać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
MaBo...nam na pierwszych prentralnych nie powiedzieli co będziemy mieli a to było w 11tc- że niby za wcześnie jeszcze. Po tygodniu czyli w 12tc miałam wizyte u mojej gin i trudno też jej było cokolwiek stwierdzić ale coś mówiła o dziewuchach. Po czym wizyte kolejną miałam w 16 tc i powiedziała, że widzi siusiaki. Drugie prenatealne mam w środe więc teraz na pewno usłysze na 100%. Moja gin się pomyliła u mojej koleżanki-niby widziała u niej siusiaka a na prentralnych usłyszała że dziewucha- ponoć często lekarze mylą siusiaki z pępowiną. Czy któraś zna dr Zielińskiego z sonomedico w Tychach???? Macie jakąś opinie o dr??? Bo u niego mam wizyte na prenatralne bo dr Cholewa jest na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta jeśli to ten dr. Zieliński co przyjmuje w Orbimedzie w Tychach to chwalą go sobie dziewczyny. Też miałam mieć u niego prenatalne ale godziny nie pasowały i idę do dr. Belowskiej w Orbimedzie. Ja mam 2 września :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye lekarz powiedział nam, że badań mamy aż za dużo. Że cała immunologia to nauka bardzo płynna i oni nawet nie zalecają tych badań. Wg niego jednak wszystko co miałam zrobione jest bez zarzutu. Odświeżyć muszę sobie TSH i AMH bo wyniki mają ponad rok a je musi mieć aktualne. Oni w klinice nie stosują heparyny, ale powiedział że jak u mnie nigdy nie dochodzi do zagnieżdżenia to może lepiej ją stosować. Ale tak - nie zapisują jej. Zalecają za to zwykle progresteron i doustnie i dopochwowo bo kobiety różnie reagują i niektóre nie wchłaniają takiego albo takiego. Dziś dostałam też wykaz cen. Procedura kosztuje 3950 w cenie są wizyty, punkcja, transfer. Jeśli potrzebne jest AH i embrioglue to to też jest w cenie. Przy czym klej stosują tylko przy blastocystach. Nie wiem czemu... Scratching endometrium kosztuje wraz z wizytą 250 zł. Pan dr mi napisał, że mrożenie jest darmowe a kriotransfer kosztuje 1000 zł. Pakiet badań hormonów w trakcie stymulacji ok 150 zł. Ceny mają być podniesione na jesień, ale to nic pewnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno najważniejsze że dzieciaczki są zdrowe to prawda.a badania miałam w provicie bo w gyn u dr rozmus juz nie było szans ale jestem zadowolona fajna pani dr wszystko tłumaczyła i pokazywała pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×