Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Smutasku... fajna jest stronka SROKA O gdzie dziewczyna analizuje skład kosmetyków dla dorosłych, dzieci, ciężarnych. Poleca albo odradza produkt. Dziewczyna jest z wykształcenia chemikiem i dokładnie opisuje skład, który jest podany na opakowaniu. Np poleca dużo produktów rossmanowskich-ja np używam przeciw rozstępom właśnie rossmanowskiego i z firmy dzidziuś. Dużo analizuje właśnie dla niemowląt. Warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii89 w GynC wymaz mnie tyle samo kosztował. Baska1988 a w jakiej cenie ten menopur? Poczytuję teraz forum Artemidy. Wiecie że w Provicie i w Artemidzie ponoć też lekarze przypisują fragmin ze zniżką w trakcie starań? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh, doczytałam - w Arte też bez zniżki przypisują. Ale podobno w Provicie się nie martwili o wskazania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku... dobrze się czuję, brzuszek rośnie a przytyłam może ze 2kg bo ta moja waga różnie pokazuje. Jeszcze się martwie bo wyskoczył mi jakiś podejrzany pieprzyk jakieś 3 m-ce temu. Byłam z tym u dermatologa dostałam jakąś maść z antybiotykiem ale pani dr on się "nie podobał" wiecznie coś... kontola za 2 tyg. Ciężarówki... bierze któraś encorton 10mg bo ja ze względu na dodatnie ana2-pytam bo moja reumatolog mi to przepisała i ona chce już przejść na niższą dawke a moja gin chce nadal tą dawke podtrzymywać a to przecież steryd i po prostu się go boję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w ciąży poratujcie, jak sobie radzicie ze zgagą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jutro się odezwę co do ceny bo muszę odkopać gdzieś mój paragon z tego leku. Smutasku ja do prania używam dla małej proszku i płynu do płukania Lovela, a kąpię ją w płynie do kąpieli hipp szampon też mam z tego. Przez pierwszy miesiąc kapałam ją w emolium bo miała przesuszoną skórę po przenoszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy jakim schorzeniu bierze sie zestaw zelazny? encorton, fragmin i acard? albo czemu sie bierze ten zestaw? czy acard i fragmin nie powoduja wiekszych krwawien w ciazy? lub poronien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny, rano polece do apteki. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
Ja mogę oddać 1 szt gonapeptylu i końcówkę gonalu leZy wszystko w lodowce od maja . Znajoma miała gonal w lodowce 3 miesiące i położna pozwoliła jej wykorzystać go do procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta skąd jesteś? Ja słyszałam, że niektórzy lekarze pozwalają używać, ale ja pytałam 3 i każdy powiedział że max 28 dn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Gość na zgagę faktycznie z apteki można brać rennie. A domowe sposoby to mleko. Migdały. Jogurty naturalne. Kefiry. Ja obecnie 30 tc i zgaga mnie bardzo meczy... Zwłaszcza wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w ten pochmurny i paskudny dzień, smutasku zastanawiałam się skłaniam sie ku kosmetykom z Ziaji bądź tak jak aneta pisała z Rossmanna, nie będę kupować bardzo drogich kosmetyków bo czasami trzeba zobaczyć co dziecku spasuje, ja na razie wpadłam w szał szycia i uszyłam dwa kocyki minky, jeden z ocieplaczem drugi cienki, dla mojego dziecka. Do tego kotka, sowę, i serduszko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...szyjesz też dla innych i sprzedajesz? Dla chłopca kocyk kupiłam ale szukam dla dziewczynki. Ja też raczej kosmetyki z Rossmana kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amatorsko szyję dla bratowych uszyłam, i dla siebie jak zobaczyłam ceny to stwierdziłam ze se uszyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering a skąd masz materiały na te kocyki? Fajne są ale jak tak chciałoby się wszystko kupować to majątek by się wydało. Ale mam siostrę, może ona by coś uszyta mi. A niektóre rzeczy to tak na prawdę na kilka miesiecy będą. Wesołku u nas leci. Dzieciaki dają w kość, czasem mam brzuch tak napięty innym razem luz. Jak czytam Was to aż przerażona jestem, ja nawet o niczym nie myślę aby coś kupowac. Przytyłam ok.5-5,5 kg. Wesołku macie wybrany wózek albo inne rzeczy? Pokażcie coś bo ja to zielona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Olusia dziękuję :-) Sil ciekawa jest propozycja z Artemidy. Brzmi to.wszystko obiecująco. Tak jak mówisz, jeśli macie płacić nie małe pieniądze to lepiej wybrać inną klinikę niż Gyn. Oni zrobili swoje, ale chyba czas na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia innych, skoro praca Ci pozwala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy nie da się gdzieś indziej utworzyć nowego wątku, bo tutaj to już marnie wygląda. 50 stron i juz się zawiesza. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona? Juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina miało być i widzę że nie dodało mi podpisu. Te kilka linijek wyżej to ja dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
No to nie wiem jak uważasz , znajomej powiedzieli ze jak napewno był cały czas w lodowce to moze zużyć resztę . Ale nie namawiam w takim razie 1 szt gonapeptylu bez problemu oddam w środę jestem w gync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela właśnie u mnie też wieczorem koszmarnie a mamy dopiero 15 tc. Mleko pomaga tylko na trochę. Kupiłam dziś rennie więc wypróbujemy ;) Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...to malutko przytylas. Ja będę kupowała wózek z firmy Bebetto. Resztę narazie oglądam. Za duży wybór tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w Lidlu od dzisiaj są takie śliczne ubranka dla dzieciaczków. Do tego kilka rzeczy od wkladek laktacyjnych, po śliniaki jednorazowe. Catarina śliczne te materiały, chciałabym sama zrobić taki kocyk a i mam w planach zrobić poduszki chmurki :) ale boję się że to za wcześnie. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×