Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Mandy jak od maja masz te leki to chyba za długo po otwarciu powinny być w 2 tyg zużyte.Mała! Mi pytaj na blogach i szukaj w internecie napewno ogarniesz leki dużo dziewczyna zostaje nie ma co się załamywać tylko bierz się do działania i ogarniaj leki! Karolcia jak u was rosniecie? Ja mam jutro prenatalne OMG! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo faktycznie te 3 miesiące miną za ok. tydzień (gonal po otwarciu może być użyty do 3 miesięcy), jakoś to wcześniej źle policzyłam, ale po Twoim poście policzyłam jeszcze raz dokładnie, dzięki za czujność! Zatem malamii wycofuję ofertę, muszę te gonale wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie - teraz doczytałam, żeby gonal zużyć do 28 dni po otwarciu. Tak to niejasno na tej ulotce jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi Dziewczyny! MalaMi a dzwoniłaś do czech albo suferowalaś Dr G inne stymulatory? Dziewczyny w Wawie miały inne leki. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki dzoewczyny j7z pytam tez na innych forach....tak pytalach dr G zeby jakies tansze leki dac...to sa tansze ale oni tego nie stosuja bi nie dzialaja tak jak gonal czy menopur...tez zadugeriwala aby w czechach popytac....dacie namiary gdzie kupowaliscie w czechach? Sil odezwij sie jak po wizycie? mam nadzieje ze u Ciebie i wiele lepiej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest ciekawe malamii, że w gyn nie chcą przepisywać innych leków nawet jak się ich prosi, że niby gorzej działają, a dziewczyny z invimedu miały i część jakoś jest w ciąży... Ciekawe, że tylko gonal i menopur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
no tak mi powiedziala:( j7z mowie ze same 2+1 ile kosztuje...ehh niewiem do 29 sierpnia mam czas bo mam wizyte bo bede przed okresem...gdyby mi dali gwarancje ze czyjis zarodek sie przyjmnie to bysmy od razu go wzieli a to tez wcale tak kolorowo nie wyglada:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że nie chcą nic innego dać. Powinni mieć alternatywę dla Klientów. Malami a może w Gyn w Ostawie coś zaproponują, może warto tam się udać na jedną wizytę? Głośno myślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam myślę, że mają jakieś porozumienia z producentami popodpisywane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
tak tylko w gyn mamy 3 podejscia w cenie dwoch...juz i tak bierzemy pozyczke bo nie damy rady inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy może coś w tym być... Przykre, że mają takie podejście. Wydać 3 tys. na 6 dni stymulacji to jest zabójstwo w biały dzień :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia a Twoja Dr sprawdzala w ogole na usg jak wygladaja Twoje bobasy- w sensie kosc nosowa, ogolna wielkosc dzieci- takie dokladne usg? Czy uwazasz, ze wystarczajaco jestes informowana o rozwoju i ze usg na obecnym etapie jest rzetelne i dokladne? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Mi a nie probowalas wizyty w ostrawie? W Czechach są dużo tańsze leki i jeszcze może spróbuj zadzwonić do apteki w Czechach i zapytaj o menopur i gonal czy maja i w jakich cenach MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa jestem w 19 tygodniu chodzę do dr Gajewskiej i jestem zadowolona ☺ Usg prenatalne mialam bardziej szczegolowe ale dr G też zawsze robi pomiary A ty do kogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa jestem w 19 tygodniu chodzę do dr Gajewskiej i jestem zadowolona ☺ Usg prenatalne mialam bardziej szczegolowe ale dr G też zawsze robi pomiary A ty do kogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Malami Ja mam Menopur 75j 6 ampułek przechowywane w lodówce cały czas. Ważne do 2017 co do ceny możemy się dogadać. Jak coś to pisz basia19881@wp.pl tylko prosze w razie napisania maila napisz mi tutaj że mam zobaczyc skrzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki Basik za info:) jak tylko sie upewnie u dr G czy menopur tez na 100% mi da to sie idezwie do Ciebie:) jak narazie mowila o gonalu bo mialam najlepsze komorki...ciezkie to wszystko ...nasza walka juz 1.5 roku trwa:( czasami sie zastanawiam na ile starczy mi sil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami silna kobieta jesteś walcz, bo o takie sprawy trzeba walczyć do upadłego. tu sa namiary na jedną z aptek w czeskim cieszynie,42 558711629 lekarna.ctesin2@rph.agel.cz zadzwoń i zapytaj o ceny tego gonalu...moze warto pojechać te kilkadziesiąt km, a zaoszczędzisz trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała mi jak mi się teraz uda a jestem po crio, to będę miała cały zestaw stymulacji do odsprzedania menopur i gonal Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
A wiec plamien brak:) 10 dzień po transferze 2-3 dniowych zarodków beta 95 12 dzień po transferze beta 194!! Cudzie trwaj...:) Ale strach nie znika czzy wszystko ok jest czy przyrost ok itp itd zwarjowac można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała mi na kiedy potrzebujesz te leki? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała mi na kiedy potrzebujesz te leki? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
A wiec plemienia nie ma:) 10 dzień po transferze 2 -3 dniowych zarodków beta 95! 12 dzień -beta 194!! Cudzie trwaj!! Ale strach caly czas jest ....:( Czy przyrost ok?o wszystko sie boje.. Myslalm ze radość będzie wieksza narazie strach mnie zżera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami w grupie sila, tylko się nie poddawaj :-) Kiki gratulacje :-) piękny przyrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosckiki jakie zarodki miałaś podane? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aurelia jak cos to prosze daj znac:) Catarina dzieki za namiary...narazie nikt mnie nie odbiera ale bede atakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×