Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Tasia, to obie mamy wielki dzien w poniedziałek. Ja tez L4 ciążowe dostałam juz od 2 pozytywnej bety. Czasem trzeba przypilnować panie, które wypisują L4. Powinnaś mieć juz 100% płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dzięki, tez mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Histero i scratchingiem nic sie nie przejmuj, wszystko pod narkoza i nic nie boli. Wiec luzik. Najważniejsze, zeby pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye mnie ciągle mdli, głowa mnie boli, słabo mi, ale nie wymiotuję. Ja to się z tych objawów cieszę, jak dwa dni czułam się lepiej, to z duszą na ramieniu szłam na wizytę, bałam się, że stało się coś niedobrego, ale na szczęście wszystko OK... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a Ty jesteś stymulowana estrofemem do crio? I tak ładnie ci endo urosło. U mnie nawet w 15 dc miałam 7,5 Max. A dzisiaj mam 10dc naturalnym i endo 4,5 :( niby zdarzało mi sie kiedyś ze przez te kilka dni mi podroslo nawet do 10mm, ale to już trzeci cykl i chciałabym zeby był w końcu udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia trzymam kciuki napewno twój kropek tym razem z tobą zostanie już na zawsze mocno trzymam kciuki! Madziu kiedy betujesz? co u ciebie? Ewela super jeszcze troszkę i dzidzius będzie z tobą! Ja dziś zamknelam program 2+1 jupii!!!Allessa co u Ciebie jak Juniorek? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w pt...ale nie mam żadnych objawów nawet brzuch juz mnie nie gniecie nie boli nie ciągnie nic a nic...cycki zero.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Madzia ja tez juz pózniej nie miałam żadnych objawów nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela nie strasz mnie, myślałam że.przejdzie mi to po pierwszym trymestrze :-) Mandy mam podobnie, dzień bez objawów to już myślenie co jest grane. A tu.wizyta.dopiero 2 września :-) Madzia u mnie też.było bez objawów, czułam się fantastycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 1 transferze miałam objawy przy drugim miałam mega objawy i nic z tego..a tym razem przez może pierwsze 3-4 dni takie bardzoo bardzooo delikatne ciągnięcie brzucha a teraz NIC A NIC..to teraz to na bank nic z tego :""( przecież przy zagnieżdżane boli brzuch są plamienia bola piersi itp.a tu cisza.. juz słyszę w słuchawce "przykro mi ale ta beta jest ujemna...." :"""(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia objawy bywają przeróżne. Nie zawsze widać krwawienie implementacyjne. Nie zawsze boli, tym bardziej jak np. zażywa się magnez czy nospę. A piersi? Ból jest wynikiem zażywania progresteronu, ale jak już go zażywasz przy kolejnych podejściach, to wcale się tak mocno nie reaguje. Mnie bolały piersi tylko po 1 transferze. Przy 2,3,4 nic. Dopatrywanie się objawów często bywa bardzo zwodnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku - Wesołku :) u mnie też pojawily się pajączki a pod kolanami brzydkie żylaki a raczej uwidocznily się bardziej, bo akurat pod kolanami to je miałam tylko nie tak widoczne jak teraz. I właśnie jak sobie z tym radzisz? Catarina u nas no cóż, raz dobrze raz gorzej. Brzuch raz twardy raz miękki, a wizyta dopiero w piątek. Juz schizuję, czy u moich aniołków wszystko dobrze. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, ja mam zawsze super endo i wszystko super och ach. A tak długo staramy sie juz o dzidziusia. Tak jak zawsze dbam o zdrowa dietę, tak w tym cyklu nic a nic, byliśmy na urlopie, pózniej na weselu, do tego uprawiałam mega dużo sportu, wiec tez mnie te endo miło zaskoczyło. Stymuluje sie esrofemem i encortonem. Teraz mi wyszła ta mutacja MTHFR, to biorę cała garść leków: femibion natal, wit D, wit b12, b6, kwas foliowy 5mg, acard. Czasem mi aż niedobrze od tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, biorę jednego eskimoska, bo myślałam, ze będę do pracy chodzić i sie stresować. Nie wiem czy jeszcze nie zmienić na 2, ale jak ma sie udać to i z 1 sie uda. Cały czas o tym teraz myśle. Tym bardziej, ze chciałabym mieć bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Catarina dzięki za pamięć :) czytam Was codziennie - jak zawsze :) Tak się cieszę, ze piszecie już o kocykach i wózkach - byle wiecej takich pozytywnych wiadomości - super, ze wreszcie możesz się cieszyć z bycia w ciąży :) U mnie ok - jestem w połowie stymulacji Pergoveris i Menopur - długi protokół - zamiast Gonapeptylu miałam tylko 1 zastrzyk Diphereline domiesniowo, jestem tez po scrachingu i próbnym transferze ze względu na moją wąską szyjke - i powiem Wam dziewczyny , ze w szoku byłam jak łatwo i szybko lekarz to zrobił - piszę to szczególnie do dziewczyn które jak ja miały problemy z transferem . I o dziwo nie musiałam mieć pełnego pęcherza, nie uciskał mi brzucha , nie sprawil bólu - bez poròwnania do moich wcześniejszych doświadczeń. Próbny tranafer zrobil nawet bez usg - na koniec go podpial i wydrukowal mi zdjecie pokazujac , ze idealnie umieścił cewke - czysty profesjonalizm. A sam lekarz to dla mnie bajka :) taki spokój odczuwam jak nigdy i naprawdę nie analizuję jak wczesniej, nie myślę jak będzie - nie muszę o nic pytać , bo sam lekarz o wszystkim mi mówi. PEONIA powodzenia na transferze, Madzia kiedy betujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo, to juz można powiedzieć, ze wygrałaś walkę z niepłodnością. Masz jeszcze jakieś mrozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze chyba jest to zamartwianie sie, czy u dzieci wszystko dobrze. Dociak, nie stresuj sie tak, bo dzieci to czuja. Trzeba być cały czas dobrej myśli. Juz masz tyle za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a podalabys mi jeszcze raz stronke tej apteki co kupowalas tą wit. B12?są jakieś wskazania żeby ja brać?kto Ci będzie robił transfer? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope kochana, myślałam tyle razy o Tobie i tak się cieszę że trafiliście dobrze i że jesteś zadowolona. Oby teraz wszystko się udało będę trzymała mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodało mi podpisu :( dorciak To forum zaczyna mnie wkurzać- zacina się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...ja biorę Maxi 3 Vena jest to odpowiednik Cyclo 3 Fort oraz dzisiaj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że powinnam to jeszcze smarować żelem heparynowym więc muszę go kupić. Mi już się duży zrobił a był przed ciążą malutki zobaczymy czy będzie się powiększał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Holistic b12, obojętnie z której strony kupisz. Jest metylowany. Wskaźnikiem do brania b12 jest mutacja MTHFR. Jeszcze nie wiem kto mi bedzie robił transfer. W sobotę albo w niedziele bedzie embriolog dzwonił, wtedy dowiem sie o której godzinie. Od jutra mam utrogestan, a pózniej jeszcze fragmin dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do ilu dni przed transferem trzeba podać ile zarodków chcemy? Dr M nie pytał, sama mu powiedzialam, ze weźmiemy jednego, to wpisał w kartotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoper trzymam kciuki. Oby tym razem się udało. Zazdroszczę ci tego spokoju, mi tego wciąż brakuje... Dobrze że znalazłaś klinikę i lekarza, któremu w pełni ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorotko :* Ja też szczególnie o Was - Warszawiankach często myślę i bardzo się cieszę z Waszego szczęścia. Nie wiem nic o Sloneczku - ona ostatnia się przeniosła do Wawy po JOAFER. Słoneczko napisz czy zostało z Tobą szczęście, JOAFER czy Ty już doszlas do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope a co to za klinika? Betuje w piątek ;O i takie mam wrażenie ze to się nigdy nie uda :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa. ..Kraków widzę w stopce :) Jakie koszty ? Bo z oferty bardzo drogie te ich pakiety :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×