Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Aaaa. ..Kraków widzę w stopce :) Jakie koszty ? Bo z oferty bardzo drogie te ich pakiety :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
peonia a ty te tabletki masz do ssania?bo takie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa..dziekuje :) a ja szukam takich nie do ssania ;p..peonia ile bedziecie płacic za nacięcie otoczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku a od kiedy chodzisz do szkoly rodzenia? Catarina Ty też chodzisz do szkoły? Hope, tez nic o Słoneczku nie wiem od momentu jak napisała że się przeniosła do Warszawy. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sil - oby to było nasze ostatnie podejście - na forum dosłownie garstka nas została tzn dziewczyn po 3 nieudanych procedurach. Cieszę się, ze Ty też postanowilas działać - wybralas Artemide czy zdecydujesz po tej piątkowej konsultacji? Ja jestem aż za spokojna :) może dlatego , ze nie żyję teraz tylko marzeniami o ciąży , pojechałam w góry - zrobiłam z mężem i psem ponad 70 km w 7 dni :) więc jak na mnie bardzo aktywnie :) , na początku września zaczynam też nowa pracę - będzie co ma być- na więcej siły nie znajdę o kasie nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia tak Kraków - Artvimed , pakiety fakt bardzo drogie, ale za to leki w cenie, mała klinika - jak na razie poza wkurzajacymi paniami w rejestracji jestem bardzo zadowolona. Madzia tak jak Ci Sil pisała - nie doszukuj się objawów - jest naprawdę różnie - 3mam bardzo mocno kciuki, a w piątek masz 10 dpt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja ci powiem że sama jeszcze nie wiem co zrobię. Dużo już zrobiłam w stronę tego, by podejść w Artemidzie. Ale na wizytę do dr Mrugacza pójdę. Choć obawiam się jej coraz bardziej, bo jego pacjentki raczej nie są zadowolone z jego zachowania. Opryskliwy chyba jest. Ja sobie obiecałam że nie będę tyle myśleć. I nie myślałam... chyba tylko na urlopie w Cro. Ale już ostatni dzień pobytu był ciężki, a w drodze powrotnej płakałam. Czułam, jakbym do tego koszmaru wracała. Rozumiesz o co mi chodzi? Czasem bym chciała zapomnieć, że chcę dziecko. To niezwykle trudne, zrozumieć dlaczego nam tak trudno począć dziecko. To powinno być w końcu takie naturalne... Po wizycie w Artemidzie byłam zachwycona. Lekarzem przede wszystkim. Ale na innym forum niektóre dziewczyny na niego narzekają. I jak czytam ich opinię to się czuję jakbym innego lekarza poznała... I się obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil doskonale Cię rozumiem - mnie poprzednie procedury - szczególnie ostatnia wykonczyly psychicznie - długo byłam na L4 - nie obyło się też bez wizyt u psychiatry niestety, po porażce majowej chciałam podchodzić od razu w czerwcu jakby poza in vitro swiata nie bylo tylko zycie od stymulacji do bety i tak w kółko , ale musiałam czekać, a teraz zastanawiałam się czy nie odwlec tego jeszcze - bo to powrót do koszmaru jest - robienie sobie znowu nadziei :( ale dałam radę, ogarnęłam się i powiem Ci ze nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam. Nie wiem co będzie teraz , ale wiem jedno - dobry lekarz do którego masz zaufanie daje Ci poczucie spokój i komfort psychiczny - więc nie zastanawialabym się dłużej i nie szukała gdzieś indziej tylko zaczęła w Artemidzie , bo im wiecej szukasz i analizujesz tym gorzej, Tym bardziej ze Twoja praca pozwala Ci na to, a to duży plus, no i jeszcze jest bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opinie o lekarzu mogą być różne tak jak różni są ludzie - najwazniejsza jesteś Ty i podejście lekarza do Ciebie, do Waszego przypadku, a wszystko inne naprawdę nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i my się pewnie zdecydujemy na Arte... Podoba mi się, bo mam z lekarzem kontakt mailowy. Jak chcę coś wiedzieć piszę do niego, a on mi dość szybko odpisuje. Wizyta była rzeczowa, ale i luźna, nie czułam się jakbym była podpięta do urządzenia wywołującego elektrowstrząsy. Ja chodziłam do psychoterapeuty. To mi też dużo pomogło, z różnych przyczyn musiałam przerwać wizyty. Szkoda, bo mi po nich lepiej było. Jutro zaczynam antyki. Miałam zabawną historię w aptece, gdzie mi pani co chwilę tańszy zamiennik proponowała. W końcu kupiłam antyki za 8 zł! A potem pani czyta na recepcie - 10 tabletek. Niewiele brakowało, a podzieliłaby mi cenę na tabletkę i 10 szt sprzedała :D Ale dodała mi jeszcze tekst: to taka antykoncepcja na próbę? Ale się pośmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) no na próbę ale zajścia w ciążę :) to by się kolejna klientka zdziwiła gdyby jej tylko 11 tabletek zostało ;) . Co do Artemidy to sama widzisz jak tam Ci spasowalo, więc po co 10 srok za ogon chwytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope cieszę się ze się odezwałaś :) dobrze tez ze masz takie podejście do tej procedury do której będziesz podchodzić... spokój dużo daje.Zrelaksowana mama, to gotowa na przyjecie dzieciaczka mama. ja też tam mam ze myślę zwłaszcza o tych co się ze mną przeniosły do w-wy. sil, jeśli mogę coś radzić idź za swoją intuicją ona cie nie zawiedzie, opinie w internecie są różne pewnie jakbyś je przeczytała przed wizytą to miałabyś inne nastawienie do lekarza. i to wtedy by mogło zmienić tą wizyte na gorszą. dorociak nie stresuj się, ciesz się dziewczyno już tyle przeszłyśmy teraz już musi być tylko lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope zaciskam kciuki i wierzę że przy takim twoim nastawieniu oraz z takim podejściem lekarza napewno się uda! Życzę Ci tego z całego serca jak i każdej staraczce oczywiście.Peonia my mamy jeszcze 4 śnieżynki po które bardzo chcielibyśmy jeszcze wrócić :) pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil-sb a powiedz mi co ty bierzesz na komoki NK? <> Peonia wyjasnisz mi odnosnie tej mutacji..? bo juz zgupialam na maksa! jak jest problem z wchlaniam to forma metylowa jak najbardziej wskazana a jak nadmiar to nie brac co dziennie tak? <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo zaszalalas z ilością zarodków, ale fajnie jest mieć coś w zanadrzu. Na mnie czeka jeszcze jeden:-) Hope, Sil zgadzam się z Catarina że najważniejszy jest spokój i wiara w to co się robi oraz zaufanie do lekarza,bo te kwestie zależą od Was. Wszystkie parametry można zastąpić lekami, ale niestety nie dobrego nastawienia. Jeśli Wy będziecie szczęśliwe i spokojne o sukces to się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia82 ja przy procedurach zażywałam podwójne dawki intralipidu i encorton. W Artemidzie mi powiedzieli, że niesłusznie. Podobno w ogóle nie można intralipidu z encortonem mieszać. A do tego moje wyniki wcale nie są złe. Tam więc pewnie nic nie będę zażywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Mabo my też mamy jeszcze 4 śnieżynki :) Jak się czujesz??? jak Twoja dieta??? Smutasku zadowolona jesteś ze szkoły rodzenia???? Hope, Peonia Sil Ania trzymam kciuki :) oby to było wasze ostatnie podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ta b12 do ssania jest pyszna. Ja wole tabletki do ssania, bo z połykaniem mam problem. Daje Rade tylko acard połknąć, bo nie wolno ich pogryźć. Chyba wszystkie b12 sa do ssania. Ola, nie wiem jak jest z nadmiarem kwasu foliowego. Ja mam brać ta wersje metylowana na mutacje MTHFR. Kwas foliowy biorę zwykły 5mg, który mi dr Mercik przepisał. Jutro mam immunologa, to zobaczę co mi powie. Nie wiem czy będę nacinać otoczkę, zależy czy bedzie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope i Sil!! Super, ze soe nie poddajecie, ja tam głęboko wierze, ze teraz wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Dorciak...bezpłatna szkoła rodzenia jest od 21 tc ale można już wcześniej zadzwonić i się dogadać. Karolcia...powiem Ci, że dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Na pewno dużo więcej bym kupiła a tak to wiem, że na początku nam to wogole nie jest potrzebne. Dostaliśmy też butelki, smoczki dla dzieciaczkow ja oczywiście x2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Karolcia do diety juz przywyklam nie jest tak źle dajemy rade może to i lepiej bo tak nie przytyje a czuje się bardzo dobrze i jadlabym wszystko hah pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia dziękuję bardzo :)mam nadzieję że tym razem się uda; )a jak się czujesz? Hope trzymam kciuki aby wam się udało. .kto teraz betuje ?. .Peonia ostatnio jak miałaś ciąże biochemiczną to był widoczny pecherzyk?bo nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, właśnie nie było pęcherzyka. W dzien wizyty pęcherzykowej zaczęłam plamić i beta spadała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa:(..no wlasnie nie pamietalam:/..nic się nie martw gyn.nam pomoże tym razem nam się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a wtedy.miałaś świeże zarodki? Bo ja miałam podobną sytuację właśnie ze.świeżymi, że beta rosła a tu nagle po dwóch tygodniach koniec. Zaczęłam krawawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia a co się dzieje? Wylądowałam w szpitalu miesiąc po transferze, a to co opisywalam wcześniej to po dwóch tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×