Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Ile L4 max można dostać po Crio? Dostanę 14 dni? Będę brała L4 w najgorszym momencie w mojej pracy, to muszę być dłużej "chora" niż kilka dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłaciłam 2 dni temu za 4 opakowania utrogestanu 112zl. W jednym opakowaniu jest 30 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, ja jestem cała podjarana tym poniedziałkiem, nie mogę sie doczekać. Jutro czeka mnie ciężka rozmowa z szefem, muszę mu powiedzieć, ze idę na L4, zeby znalazł jakieś zastępstwo za mnie, bo akurat jest to jeden z najbardziej pracowitych tygodni w roku u mnie. Miałabym kupę stresu jakbym chodziła do pracy i praca od rana do nocy. Ale nie chciałam przesuwać crio, bo nigdy nie bedzie odpowiedniego momentu. W najgorszym wypadku stracę prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 1 opakowanie lutinusa i 4 utrogestan jak zapytałam co i jak brać dr P kazała brać albo jedno albo drugie nie pozwoliła brać różnych powodu nie wyjaśniła wiec brałam od początku utrogestan MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jak sie dowiedziałam ze jednak endo urosło i w końcu po 2 straconych cyklach będzie transfer to poczułam niesamowitą ulgę. Nie ukrywam ze tez czekam z niecierpliwoscią. Teraz wszystko jest u mnie wyprowadzone na prostą i mam ogromne nadzieje na powodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu musisz czekać na pęcherzyk. Beta rośnie, to najważniejsze. Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek dopiero odebrałam wyniki, lekarza mam w poniedziałek. Jak wpisałam do kalkulatora to wyszedł przyrost o 58,2% wiec chyba nie za dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek tak ja kupowałam. Fragmin po zniżce. Za ok 10 zl . Mi lekarz prowadzący przepisał bez problemu . Powiedziałam ze mam zalecenie brać po in vitro i do 20 tc bralam. Tak to fakt kasiurek czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to fakt kasiurek czas szybko leci ale na kazda z was czeka gdzies maly aniolek ... Dorciak ja zamierzam rodzic w Kato u bonifratow. Tam niestety nie można wejść na oddział i porodowke. Ale na ich stronie jest bardzo dokładny wirtualny spacer gdzie możesz sobie pooglądać wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, fajnie by było jakbyśmy obie miały w poniedziałek transfer. Razem raźniej. Jak mi juz endo urosło do 10mm w 10dc to ile bedzie miała w dniu transferu? Dr M mówił, ze od 7mm robią crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia nie patrz juz na te kalkulatory. Ponoć beta juz pózniej tak regularnie nie przyrasta. Czekamy na pęcherzyk. Jak bedzie wszystko na swoim miejscu to będziemy gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr P nie chciała mnie za bardzo dopuścic jak miałam 7mm, wiadomo ze liczy sie ogólny obraz macicy. Nie wiem czy urośnie, w każdym razie bierzesz progesteron, który chyba tak jakby przygotowuje endo do przyjęcia zarodka. Nie przejmuj sie. Dam znac jutro kiedy mam transfer. Tez bym chciała w pon :) masz być rano w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powodzenia na transferach! Sil, no te koszty są ogromne ale muszę z M coś w końcu postanowić.... Ja dziś widziałam wyniki badan które zleciła mi Immunolog. Więc MTHFR nie mam, reszta też ok. Przeciwciała p. kardiolipinie które miałam dodatnie też spadły. Jestem przypadkiem beznadziejnym! Ciągle brak przyczyny niepowodzeń. Wizyta za 2 tyg. Nie wiem czy coś mi zleci jeszcze. Jutro jadę do dr Mrugacza na konsultację. Ps. Sil daj znać jak wrażenia po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś do sprzedania 1 lub 2 op utrogestanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyli jednak mozna pierw brac lutinus zeby skonczyc do konca opakowanie zeby nie stracic leku a potem przejsc na utrogestan..? nie bedzie tutaj problemu ani nie spadnie poziom progesteronu? <> Tasia trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Hey Wojowniczki! Dawno mnie tu nie bylo, choć czytam Was regularnie. Gratuluję wszystko ktorym się udało - to ogromny miód na serce. Ja czekam na wyniki MTHFR choc już biorę profilaktycznie Actifolin- metylowaną wersję. Został nam jeden zarodek, którego chcemy zabrać w listopadzie. Screching zrobią mi w pracy, także 500 zl w kieszeni :) a mam pytanie- ile kosztuje klej oraz nacięcie otoczki w Gyn skoro juz skończył sie program? Czy nadal jest refundowany jako część projektu? I kogo polecacie w Gyn? Do 3 procedur przygotowywał mnie dr M. ale chcę nowego spojrzenia....Sil tulę mocno! Małami myślami jestem bardzo często przy Tobie. Lalika co u Ciebie? Joafer kochana moja ❤ dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik fajnie ze się odezwałaś! Nacie kosztuje 350 zł jak i klej prywatne czy w programie 2+1.Olusia ja pisałam ze mi dr P nie pozwoliła brać najpierw jedno później drugie kazała się zdecydować albo utrogestan albo lutinus! Madziu kciuki zaciśnięte mocno proszę napisz nam piękny wypasiony numerek bety! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo a Ty chodzisz do dr Pol czy dr Pie ? A był ktoś na wizycie u dr Gaj- Kuch i może powiedzieć jakie wrażenia? Będę ogromnie wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wynik i rycze bo czuję że nic z tego...jakoś brak wiary na sukces...:""( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia będzie dobrze! Jeszcze nic nie jest przesądzone! To może się okazać najpiękniejszy dzień w Twoim życiu więc głowa do góry i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dredzik super ze sie odezwalas:** dr kuch-gaj super kobita ostatnio b duzo czasu poswiecila na wizycie:) Tasia przyrost jest a to najwazniejsze!:) Madzia 3nam kciuki!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jie stresuj sie :) o której wyniki ? Dziękuje dziewczyny za wsparcie, czekamy do poniedziałku, oby kropek walczył dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami jesteś! Cudnie:) czyli polecasz dr Gaj! Super. Pójdę do niej i zobaczymy jaki ma na nas pomysł. Co Ci zaproponowała? Cos nowego? Co mówiła o tych trzech podejściach? Byłaś sama na wizycie czy z Mężem? Buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
bylam z M....teraz pojde krotkim protokolem gonalem 150...noi wczesniej mi wlaczy cetroide aby ten progesteron mi tak szybciej nie rosl...chce innego spojrzenia bo dr M trocha mnie zawiodl...:( no ale zobaczymy jak to bedzie...z jednej strony sie ciesze ze zniwu dzialamy a z drugiej cholernie sie boje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik ja chodzę do dr Piekarz byłam u dr Gaj bardzo miła dokładna to ona robiła mi transfer wiec rękę tez ma dobrą hah! Madziu głowa do góry będzie wszystko dobrze musisz wierzyć MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×