Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dziewczyny jakie są takie najważniejsze badania które daje immunolog?drogie są? Możecie mi napisać?malami a ty jakie masz badania zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to dobrze że fajna pani dr, super że dała Ci od razu skierowania na kilka badań zaoszczędzisz czas.. ja mam wizytę na 11 sierpnia na 10 godzina do d**y i będę musiała w pracy kombinować ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na 25 jestem tak wkurzona. .:/wszystko mi się komplikuje..:/ tak szkoda tego dr.Grygi życie jest takie kruche a na świecie tyle nienawiści :/..przykre to..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zapomniałam z tego wszystkiego mam fragmin 5000 na sprzedaż całe opakowanie świeży długi termin ważności jeśli ktoś coś pisać MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aniu dostalam skierowanie na muracje MTHRF, MOrfologie,PT,APTT, i na jakas kardiolipine cokolwiek to znaczy.... peonia Ty jakie badania dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, jesteście fantastyczne :* Anies i Arwena czekamy teraz na Was:) Tasia kiedy zaczynasz stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Runin gratulacje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye...super :-) Karolcia...gdzieś ok 14tc miałam takie delikatne muskanie. Od niedawna takie silniejsze a co będzie później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja czekam na pierwsze ruchy z niecierpliwością w sumie jak przykładam rękę to coś czuje ale nie wiem czy to ruchy.... Duży masz już brzuszek?? Ile przytyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czytam Was alw że względu na to, że jacyś debile nam tutaj zaglądają i tak pusto piszą, odechciewa się pisać. To co przeczytałam o dr Grydze, to szok. Nie wiecie, czy to wypadek, czy co? Super człowiek i lekarz. Wielka szkoda. Karolcia, Smutasek, Aneta, Catarina, jak się czujecie? Vicky jak się miewasz, kiedy poród? Rubiney super wiadomość :-) Pozdrawiam dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...przez brzuch dopiero później będziesz czuła ruchy. Na poczatku coś Ci lata w brzuchu tj. motylki takie delikatne. Ja czuje jak się kręcą ale dalej w brzuchu czasami coś twardego przez brzuch czuje, jak przyloze rękę to za chwilę znika. Ciężko mi powiedzieć ile przytylam od momentu ciąży ale od stymulacji itd ok 4,5 kg. A Ty ile? Brzuch mam już widoczny więc ciążę widać, rano mniej wieczorem bardziej. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 2 kg i też brzuszek trochę urósł patrząc na siebie powiedziałabym że więcej przytyłam szczególnie wieczorem ☺ Dorociak co u Ciebie kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu Karolcia, też bym tak chciała, ja przytyłam 4 kg, czyli chyba orka będzie ze mnie. A badania nam 29 lipca. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia, ja chodzę do dr P. Jeżdżę do Tych. Chyba nie dogonisz, ja apetyt mam, ale zachciewajek jeszcze nie. Słodkie mnie nie rusza, a i tak tyję. A powiedzcie, jakieś ćwiczenia wykonujecie, kosmetyki jakie używacie? Bo ja cały czas oliwka. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak..-dobrze się czuję choć często w nocy nie umie spać bo mi brzuch się napina i kłuje w boku. Martwie się swoją wagą bo nic nie przybieram a jem normalnie. Nawet już zaczynam w siebie wmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mi dodało. Anetko, ciesz się. Ja to tyję, a normalnie jem. Jedynie co się zmieniło to, to, że muszę zjeść wieczorem ok. 20-21 aby rano mnie nie muliło i głowa nie bolała. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...ja używam oliwki z Rossmana dla kobiet w ciąży. Też mam apetyt ale staram się jeść jak najwięcej owoców. Dziewczyny narazie chodzimy i ledwo ciąże widać a co będzie później :-P będziemy się toczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakto przy histeroskopi robią scrething skoro histeroskopie robi się odrazu po krwawieniu ok 8 dc a scrething zalecany jest w fazie lutealnej czyli ok 21-23dnia cyklu. Ja juz nic nie wiem:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Madziu ja też miałam scratching przy histeroskopii (bodajże 9 d.c.). Nic to wtedy nie dało, ale starania wówczas były tylko naturalne... Rubineye gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie fragminu proszę o kontakt karola22@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku... a ta oliwka z rossmana, którą używasz to jest przeciw rozstępom? Jest ok? Zadowolona jesteś? Bo ja używam z ziaji przeciw rozstępom ale trudno mi powiedzieć czy jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...pisze , że zapobiega powstawaniu rozstępów. Narazie jest ok ale jak będzie to się okaże później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye gratulacje! !! Super wiadomość! Kiedy masz kolejną wizytę? Dorciak właśnie o Tobie dzisiaj myślałam- wyjechalas na wieś? Czy wiadomo co u CiociKachny? Arwena, Anies jak u Was? Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo w jakiej cenie masz do sprzedania fragmin? Eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allessa, byliśmy na wsi ale tylko na weekend. Ale dr P powiedziała, że jak będziemy na wizycie 29 lipca, to jak wszystko będzie dobrze, i dostaniemy zielone światło to nawet na wakacje będziemy mogli pojechać, lub polecieć. A Ty jak kochana się czujesz? dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, chyba zmęczona jestem ale zmęczeniem , piersi bolą no ale to od tablet. Wytrzymam do pon z beta a najchętniej w ogóle bym nie poszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×