Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny na tym ovufriend trzeba uważać bo jak się wciśnie Lubie to a na telefonie nie trudno przewijają to każdy nasz znajomy z fb to zobaczy może wejść i przeczytac co piszemy :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no ale w jaki sposób to jest powiązane z fb? :/ ja podałam nawet innego maila niż mam konto fb więc jak to działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na tym ovufriend trzeba uważać bo jak się wciśnie Lubie to a na telefonie nie trudno przewijają to każdy nasz znajomy z fb to zobaczy może wejść i przeczytac co piszemy :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale na jaka stronę by się nie weszło to automatycznie się robi jeżeli jest się zalogowany na fb. Ja tam nie będę się udzielać wszystko kontrolowane, trzeba uważać co się pisze Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz zalogowana na fb...kliknij lubię i sprawdź w dzienniku aktywności. Ja kojarzę ze coś czytałam na tym forum i mi się kliklo zaraz telefon od męża co Ty lubisz...taka sytuacje kojarzę Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, widzę ze sie przenosicie takze bede Was tam czytac ale juz tam sie nie loguje. Bylam u lekarza takze u mnie kolejna porazka :( to samo co ostatnio, 6tc i 4 dzien a pecherzyk wskazuje 4 tc i 5 dzien, jest za maly na wiek ciazy. Gdzies zawiesily sie dwa tygodnie :( mam czekac na @ a jak nie przyjdzie w ciagu 2 tyg to szpital. Mamy sie zastanowic nad badaniem genetycznym zarodkow ale odpuszczamy na kilka miesiecy. Musi mi odpocząć glowa i potem znów sprobujemy ale chyba z dr Mercikiem. Moze on doradzi co moze byc nie tak? Trzymam za Was ogromnie kciuki !:) bądźcie wszystkie jak najszybciej mamusiami :) mnie to szczescie w tym calym nieszczesciu bardzo pomaga bo inaczej bym chyba ciagle o tym myslala. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Iwcia bardzo mi przykro :(..kurczę miało być tak pięknie :( a to jest pewne ze nie będzie z tego ciazy? Dziewczyny ja też nie będę się tam udzielała nie podoba mi się to forum. .będę pisała tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia przykro mi że kolejny raz taka sama historia:( jakiś powód najwidoczniej musi być... ale ważne że masz już jednego szkraba w domku:) Szymon to już ma roczek za sobą dobrze kojarze?:) trzymaj się jakoś, jeszcze się uda a jak nie naturalnie to tak jak piszesz z pomocą dr M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania lekarz mi powiedzial wprost ze ciaza musiala sie przestac w ktoryms momencie rozwijac bo nie moze byc rozbieżności 2 tygodni. Jutro mam zrobic bete i za dwa dni kolejna, moze jeszcze ponoc delikatnie wzrastac. Oby mnie tylko szpital ominął. Linka Szymek niedawno skonczyl roczek :) rozrabiaka ale najukochansza dla mnie teraz osoba na swiecie :) teraz pojdzie do żłobka bo mamy miejsce a bede go dawac na poczatku ze 2 h a potem wydluzac troszke zeby sie przyzwyczail juz jak pojde do pracy. Moze byc ciezko bo placze nawet jak wyjde z pokoju czy innego pomieszczenia ale musimy dac radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie! :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia...tam lubisz tylko czyjas wypowiedz...tylko i wylacznie!!!!to nie jest jak na fb,nie ma powiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linkaaa ovu w zaden sposob nie jest powiazane z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia a jak zaszłaś w ciąże to stosowałaś te same wspomagacze co przy in vitro? ( progesteron, encorton, fragmin )? Przykro mi, ze znowu to samo sie stało :( trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia przykro mi :(..Ale masz za to synusia..też bym chciała mieć przynajmniej jedno dzieciątko :) Madziu ja tu zostaje :)mi też się nie podoba tamte forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mam rocznego synka dzieki Gyncentrum :) nie stosowalam zadnych wspomagaczy bo dwoch lekarzy uznalo ze nie potrzeba. Dlatego jak bedziemy znowu probowac to pojade po jakies informacje do Mercika bo juz sama nie wiem czy brac cos czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poczytajcie dobrze regulamin forum OVU, ostatni punkt - leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, tak bardzo mi przykro, ze znowu to samo cie spotkało! Masz juz jednego Krasnoludka, drugiego tez sie doczekasz. Silna z ciebie babka. Trzymaj sie dzielnie i ucałuj Szymonka od ciotek z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,na ovu nie przeklinamy i lekow sie nie sprzedaje...to tyle z teorii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iwcia;((przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) od rana sie nie logowalam , a tu az 3 strony :) i teraz nie wiem czy zostajemy tu czy tam - ja się dostosuje, byle być z Wami :) choć ja często coś przez przypadek klikam, a chciałabym mimo wszystko pozostać anoniomowa. Co do mrozenia zarodków w 7 dobie, to dowiem się jutro dokładnie czy jak będą blastkami wcześniej, to zamroza w 5 dobie - jadę jutro do Artvimedu, bo napisałam lekarzowi, ze mam brzuch jak balon i czy mam się martwić - kazał przyjechać. Wczesniej az tak nie mialam , ale nigdy tez nie mialam tylu pęcherzyków - moje jajniki tym razem sie postaraly :) Lekarz odp mi też, ze mimo opinii od genetyka nie będzie mógł mi przepisac heparyny ze zniżką, bo sam MTHFR do tego nie kwalifikuje :( a szkoda . Iwcia bardzo mi przykro :( a powiedz Ty już nie masz żadnych mrozaczkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope trzymam kciuki. Ja niestety tez dowiedziałam sie od immunologa ze nie może mi przepisać heparyny ze znizką :( Hope, dlaczego skoro tez potrzebujesz fragmin, wysyłasz mi go? Jestem wdzięczna, ale nie chciałabym żebyś przeze mnie Ty nie miała :( głupio mi będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na necie gościa który mi za kasę wypisze recepty z refundacją. Nie ukrywam ze pomimo płatności za recepty, to sie to opłaca. Czy któraś z Was korzystała kiedyś z takiej opcji? Bo nie wiem czy to bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, mi się wydaje choć nie wiem czy dobrze zrozumiałam dr. Mrugacza że zarodek z 10 blastomerow to u niego nie blastka czy jakoś tak. Ze niby te co były w 5 dobie u mnie jako blastki to nie były jeszcze blastocysty. Nie chcę nic poknocic ale M też tak go zrozumiał. Czyli że in by też hodował dłużej może... Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Iwcia...:-( Dziewczyny macie skurcze łydek? Mimo, że biorę magnez i potas co jakiś czas mam takie skurcze, że ruszać się nie mogę :-( ból okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredzia85
Cześć dziewczyny, oddam Puregon 600 jm, ważny do 02.2017. Lek został kupiony w celu stymulacji jednak los spłatał nam miłego figla i puregon okazał się niepotrzebny. Lek przechowywany oczywiście w lodówce, mam też niewykorzystane igły do pena. Bytom. Jeżeli, któraś byłabym zainteresowana proszę o kontakt na maila hexa69@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) bardzo proszę o kciuki bo dzisiaj znowu wizyta i okaże sie czy kropek z nami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×