Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Sunshine_111
Hope, to pięknie, że masz 5 zapłodnionych komórek! Chyba dobry protokół zastosował Dr Ch. To w sumie coś podobnego jak mi proponowała Dr G - 3 dni gonapeptylu (taki mini długi protokół na zwiększenie produkcji hormonów), a potem normalna stymulacja dawką 225. Dr Ch z kolei mówił, że lepsze wyniki miałam przy krótkim, więc mam zaproponowany tylko Pergoveris dawka 300. Zobaczymy, jakie będą efekty. Jutro jadę na usg w trakcie brania tego estrofemu, ale boję się, że się nie wyrobię z tymi wymazami i cytologią, i przełożymy to na przyszły miesiąc. Peonia, Kasiurek, biedne jesteście:( Ciekawe skąd takie problemy z samopoczuciem u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, bardzo fajny wynik. Teraz ci sie uda, zobaczysz!! Sil, za ciebie tez kciuki mega mocno zaciśnięte. Należy ci sie juz to dzieciątko, tyle przeszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Sil , no właśnie dziwne rzeczy się dzieją z tym AMH, a Ciebie sporo spadło, a u mnie niby wzrosło... Będziesz powtarzać badanie? Ja się zastanawiam... No własnie, a na tsh co powiedzieli? Ciągle mnie martwi, że Wam wszyscy mówili 1, a mi przez tyle lat 2,5 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia dlaczego bierzesz mefacit? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćkasia dr Gajewskiej nie ma później niż po 15:00, mi też to nie bardzo pasuje, dzwoniłam dziś się umówić i ona jest w pon i środy od 8 rano do chyba 12 a we wtorek od 12 do 15, jedynie ponoć w Częstochowie jest w późniejszych godzinach ale nie wiem kiedy dokladnie i końcu mam wizyte dopiero na 26 września na 8 rano :( ale w sumie aż tak mi nie zależy na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope super trzymam kciuki za piękny podział ! Allessa co u was? jak się czujesz? jak junior rośnie? Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że za duży przyrost jest tsh, dał mi jakiś lek na E, chyba to ci wy macie, recepty mam w bagażniku, potem sprawdzę. Tylko napisał mi przy metfirmaxie że mam zażywać 2x1 a zazywalam 1x1; a przy tym na e. Napisał dawkowanie - wiadomo. Muszę do niego maila napisać w tej sprawie. Powiedział że trzeba obniżyć tsh przynajmniej do poziomu z początku roku, czyli do 2. Powiedział że dużej dawki tego leku mi nie daje, ale żeby powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Na pewno przepisał Ci Eutyrox. Bierze się go raz dziennie, tą dawkę, którą przepisał, zawsze rano, na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil to pewnie masz euthyrox, zawsze rano na czczo przynajmniej pół godzinny odstęp zanim zjesz śniadanie i weźmiesz inne leki, to jest ważne żeby się lek odpowiednio wchłonął. A jak masz długi protokół to na pewno zdąży się obniżyć to tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mimo spadku AMH i tak masz dobre, więc tym się nie martw. Sunshibe ten lek na D zastąpił 2 tyg brania Gonapeptylu. Nie martw sie- ja zapomnialam o posiewie i dr robil mi go zaraz przed punkcja. Te wszystkie wyniki poza wirusologia muszą być dopiero przed transferem, bo gdyby coś wyszło to nie zrobią transferu. Mi dr powiedział, ze jak wyjdą standardowe bakterie to transfer będzie, bo antybiotyk ktory teraz biore i tak je zwalcza, chyba, ze wyjdzie jakieś świństwo jak dziewczyna ta kleubasila czy kak to tam sie nazywało . W sumie to mi zależało żeby na urlopie przejść stymulacje ,bo jak na początku wrzesnia zacznę nowa pracę, to nie miałabym szans na urlop czy L4, a z czegoś żyć trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest euthyrox 25 mc. Dzięki za info o dawkowaniu. Momentów amh nie przybilo, tylko zdziwiło. Jakbym miała taki wynik rok temu uznalabym, że jest dobrze. Zdziwił mnie spadek. Ale lekarz powiedział że tak bywa, i że teraz tym bardziej nie boi się o dawki leków. Od jutra mam po pół dawki gonapeptylu, do 4.09 równocześnie biorę antyki, potem czekam na krwawienie, jeśli się pojawi to od 10.09 zaczynam stymulavje, nie zmieniając dawki gonapeptylu ( którego chyba za dużo kupiłam...) potem gonal 150 i menopur 75. I 16.09 pierwsze podglądanie. A, jakby @ się nie pojawiła, to 14.09 mam się pojawić kontroli. Dziś miałam Scratching, bolało dość mocno. Dr Z jest wobec tego odrobinę sceptyczny, 2 lata temu ESHER wydało negatywną opinię o tym zabiegu, że nie ma udowodnionej skuteczności, a może szkodzić. Ale powiedział też z że chodzi obym, w co ja wierzę, a skoro ja miałam poprzednio taki żal do siebie, że tego nie zrobiłam, to lepiej zrobić. Scratching był w koszcie wizyty. Pytalam o skurcze macicy, powiedział, że każda macica ma skurcze po transferze, jedna większe inna mniejsze, dlatego odkąd robi się on vitro podaje się lek przeciw skurczom. U nich to jest jakiś lek na p. Podawany chyba o ile dobrze pamiętam domiesniowo przed transferem. Wirusologie i chla robi się przed zabiegiem, bo q zaleznosci od wyniku stosuje się różne metody w trakcie punkcji i transferu, ale wynik nie ma wpływu na to czy punkcja i transfer będzie. Tak mnie przynajmniej zapewnił. A, już wiem które rzeczy się wg niego kłócą - Scratching wywołuje drań zapalny macicy, a immunosupresanty go łagodzą (intralipid i encorton). Więc skoro robimy Scratching to nie zapiszę mi nic z tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę w każdej klinice inne podejście jeżeli chodzi o skurcze. Biorę relanium i nospe, ale jak czytam ze w innych klinikach podają jeszcze inne leki, to boje sie ze to co biorę tp za mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Tylko, że mi własnie wtedy ta klebisiella wyszła, brałam antybiotyk przepisany w ciemno przez Dr G, ale ona nie jest pewna, czy zadziałał na to świństwo. A coś mnie piecze i mam zaczerwieniona szyjkę. Jak mi zrobią punkcje i się okaże, że nie mogą zrobić transferu, to będę musiała mieć krio - może to i dobrze, na nieobciążony organizm... Ehh, Jutro na usg z nim porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
No właśnie, mi w Krakowie Dr powiedział, że relanium nie działa na macicę, tylko co najwyżej na głowę... :) Nospa ok. Ale jak nic mi nie przepiszą na skurcze, to i tak będę brać i to i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Dziewczyny to polecacie nosie przed transferem? Nic mi Cz nie powiedziała, a ja mam skurcze przy estrofem i systen. Rany znowu czegoś nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Sil, i jak - jesteś chętna na Fragmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Nospe nie nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, a ja miałam scratching i encorton :/ na skurcze mam nospe i mefacit. Ale całe popołudnie wymiotuje, no noc wezmę tylko estrofem. Nie wiem czy mam wirusa, czy od leków wymiotuje, czy od transferu? Zobaczymy jak bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dziewczyny czy ktoras z Was ma jeszcze ne sprzedaz gonal i cetroide?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby relanium nie działa bezpośrednio na skurcze macicy, ale wydaje mi sie ze skoro stres może powodować skurcze, a relanium obniża poziom stresu, to chyba ma to jakiś związek. Ja przed transferem wzięłam relanium i 2 nospy. W ciagu dnia tez wzięłam nospy bo miałam wrażenie ze czuje ukłucia w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy cos sie stanie jak nie wezmę estrofemu na noc? Właśnie go wzięłam, ale od razu zwymiotowałam :( boje sie, ze zaszkodzę zarodkom :( ciagle pod górkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia wiem, że lekarze tak przypisują, ja lekarzem nie jestem a chyba szkoda. Chciałabym z każdej strony się zabezpieczyć ale tak się chyba nie da. Klee zapomniałam zapytać, jutro napiszę do niego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Malamii ja mam Gonal całe opakowanie, nie otwarte, z data 12 2017, mój mail martirybka10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine powodzenia jutro - daj od razu znać , Sil zaufaj lekarzowi, ważne, ze on ma plan i wizję tego wszystkiego, rzeczywiście co klinika to inne spojrzenie, inne rozwiązanie, będzie dobrze - musimy mocno uwierzyć że będziemy mamami :) Peonia może skontaktuj się jutro z lekarzem, nic już nie bierz skoro i tak wymiotujesz - tylko podraznisz żołądek i będzie gorzej, a najlepiej też idź do rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek czy Ty dostalas ode mnie maila? Chyba mi skrzynka w tel. nie działa :( jutro może z kompa wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
marti wyslalam @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil wszędzie inna teoria, bo w invimed zaś robią screathing podczas podawania intralipidu. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile kosztuje fragmin w gyn? Bo normalnie w aptekach niby 109zł wydawało mi się ze placilam więcej w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×