Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khfdhufhfu

Czy sperma może się wylać z prezerwatywy?

Polecane posty

Gość khfdhufhfu

Witam, uprawiałam sex z chłopakiem, po wyjęciu penisa zauważyliśmy śluz podobny do spermy, sprawdzaliśmy gumke, nie pękła, a chłopak wyciągając penisa trzymał gumkę, żeby się nie zsuneła. Czy możliwe, żeby sperma przemieściła się górą po prezerwatywie, dodam że chłopak przez chwile po wytrysku jeszcze był we mnie, nie wyciągnął go od razu, i czy możliwe jest to, żeby sperma się wylała jeśli gumka nie była pęknięta ani zsunięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstremalnie mało prawdopodobne. Wzwód po wytrysku mija, ale nie w tak błyskawicznym tempie, żeby chwila pozostania w środku miała jakieś duże znaczenie. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gdy mocno go podnieciłaś to tak bo jest bardzo dużo spermy. Mój chłopak gdy mieliśmy trójkąt z jego kolegą to tym widokiem się tak podjarał że zalał mi niesamowicie cię. Do tego co gorsza chce bym częściej się kochała z jego kolegą bo się niesamowicie tym widokiem podnieca. Osobiście mi to odpowiada ale chcemy za rok brać ślub i jak będzie w nocy poślubnej trójkąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nwmnwm
Dnia 11.07.2016 o 21:30, Gość gość napisał:

Tak gdy mocno go podnieciłaś to tak bo jest bardzo dużo spermy. Mój chłopak gdy mieliśmy trójkąt z jego kolegą to tym widokiem się tak podjarał że zalał mi niesamowicie cię. Do tego co gorsza chce bym częściej się kochała z jego kolegą bo się niesamowicie tym widokiem podnieca. Osobiście mi to odpowiada ale chcemy za rok brać ślub i jak będzie w nocy poślubnej trójkąt?

Nie obraz sie ale ... to kogo obchodzi? Przeczytaj pytanie i odpowiedz na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×