Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karboksyterapia w Coco time, gabient medycyny estetycznej

Polecane posty

Gość olga799
Jest to metoda na wpuszczaniu dwutlenka węgla , bezpieczny zabieg, jednak można mieć takie odczucie pełności no i trzeba wprowadzić małe igiełki, a więc delikatne ukłucie. Warto jednak pomyśleć o takim zabiegu bo zadowolonych ludzi jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
To prawda, ja byłam na takim zabiegu i sprawdza się bardzo fajnie. W ostatnim czasie dużo takich zabiegów słyszę, że dziewczyny wykonują. Bezpieczna, mało inwazyjna metoda, pozbycia się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Hmm ciekawe, może się umówię. To i tak za czym seria zabiegów się zacznie to pewnie do jesieni to potrawa, ale warto by było coś zrobić dla Siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
No możesz spróbować już, bo jakiś efekt może już być widoczny, nie czekać do jesieni. Ale to indywidualna sprawa. Takie zabiegi jednak mają też swoje przeciwwskazania, więc musisz dobrze sobie poczytać na temat tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Tak czytałam, ale z tego co tam wymienione nic mnie nie dotyczy, a więc wydaje mi się, że nie będzie problemu. Zobaczymy jakie terminy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
I jak z terminami, kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Zaczynam od sierpnia a więc już na dniach. Oby efekty były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
No daj znać nam jak tam po zabiegu bo sierpień właśnie zaczęliśmy. A jestem ciekawa jak to wyjdzie wam akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Dziś właśnie wróciłam z pierwszego zabiegu i jestem zadowolona. Ekstra sprawa. Miałam obawy, ale teraz wiem, że nie ma czego się bać tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
A mówiłam, że będzie ok. Warto próbować, zawsze jak nam coś nie spasuje możemy przerwać zabieg, ale przecież nie raz trzeba cierpieć, aby pięknie wyglądać, ale bez przesady przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka56
No super rzecz taki zabieg, jak tylko profesjonalnie jest wykonany. To ekstra sprawdza się. Warto czasem zrobić coś dla Siebie. Sama myślę nad jakimś zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
Jak myślisz o jakimś zabiegu na cellulit to warto wybrać coś dobrze dobranego. Może idź do salonu najbliższego lub profesjonalnego tak jak Coco-time i poproś o konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka56
I tak muszę zrobić, sprawdzi się to na pewno u mnie. Bo samej mi ciężko podjąć decyzję na co iść , aby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
W Coco-time na pewno nie oddadzą się z kwitem. Warto próbować. Ja nie żałuję, ponieważ wszystko sprawdza się rewelacyjnie, efekty są. Konsultacja taka darmowa na pewno będzie pierwszym takim kopem na to aby się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka56
To prawda, umówiłam się na konsultacje zobaczymy co będzie dalej. Może sprawdzi się rewelacyjnie wszystko tak jak należy. Zobaczymy co mi dobiorą, jakie koszty i jaki rezultat będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga56
To napisz jak będziesz po zabiegach jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulitka96
A mam pytanie dziewczyny. Jak wykonywałyście zabiegi w Coco-time, to czy wszystko zawsze wytłumaczone fachowo, książkowo czy tak dobrze a zrozumiale? I jakie odczuci po zabiegach? Wybieram się tam i jestem ciekawa jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka56
Wszystko fachowo, a wytłumaczone tak abym zrozumiała. Bardzo fajna obsługa. A zbieg zależy jaki będziesz wykonywać, ale to raczej lekkie ukucie czy coś podobnego nie ma tak, aby bolało tak, abyś nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulitka96
To bardzo fajnie bo ja lubię jak jest wszystko dobrze wyjaśnione a nie ciągle o coś pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Potwierdzam. W tym salonie nie ma mowy o niedomówieniach. Można pytać o wszystko, a i same Panie z salonu udzielają informacji o tym jak wygląda zabieg, jak działa, ile trwa, czy bolesny, ile kosztuje itd. A co do karboksyterapii to ja akurat nie stosowałam, ale koleżanka na cellulit stosuje i jest zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena35
Ja też walczę ze skórką pomarańczową przy pomocy karbo. W Coco Time właśnie mi to doradzili. Nie wiem jak się sprawdza przy niwelowaniu innych problemów, ale jeśli chodzi o cellulit to bajka - zupełnie inna skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosha33
Znam dobrze ten gabinet :) Sama do Coco Time chodzę od dłuższego czasu na tzw. wampirzy lifting :) Ale z cellulitem też chętnie bym powalczyła. Muszę podpytać o ten zabieg jak będę następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena35
Koniecznie zapytaj. Ja nie spodziewałam się, że coś jest w stanie zredukować mój cellulit choćby odrobinę. Karbo było strzałem w 10. Ale to podpowiedziały mi kobietki z Coco Time jak zobaczyły z czym walczę. Pokaż co masz - pewnie dobiorą odpowiedni zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka29
Dziewczyny, a inne zabiegi w Coco Time? Mam niedaleko. I chętnie bym wypróbowała wampirzy lifting. Jak patrzę na celebrytki to mega skuteczny jest. Robią to w ogóle w Coco Time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosha33
Tak. Bez problemu możesz się na wampirzy lifting zapisać. Ten zabieg profesjonalnie nazywa się Regeneris. Nie wiem, na które partie chcesz sobie go zaaplikować, ale w Coco Time mają bardzo dobre ceny jeśli chodzi o Regeneris. Podpytaj też czy nie ma akurat na niego promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhelika81
Od jakiegoś czasu chodzę na karboksyterapię do Coco-Time. Nie na cellulit akurat, ale mogę potwierdzić skuteczność zabiegu. Do Coco-Time zgłosiłam się z tzw. kurzymi łapkami. Generalnie skóra wokół oczu nie wyglądała dobrze. Po konsultacji zaproponowano mi właśnie karbo. Nie słyszałam wcześniej o zabiegu, ale zaryzykowałam i to była dobra decyzja. Z czasem zdecydowałam się także na zabieg w innych rejonach twarzy (usta, podbródek). I wszędzie tak samo - rewelacyjny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia41
Karboksyterapia to rewelacyjny zabieg. Ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Doskonały jest zarówno przy redukcji zmarszczek np. w okolicy oczu czy usta, jak i przy redukcji cellulitu. Zresztą nie tylko. Koszt bardzo atrakcyjny w Coco-Time, a efekty widoczne gołym okiem bardzo szybko. Na stronie Coco-Time zresztą mają zdjęcia – warto rzucić okiem. Ja też miałam kilka sesji na różne części ciała i narzekać na efekty nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina272
Hahaha no karbo :) Rewelacja faktycznie, ale jak pierwszy raz usłyszałam, że to wstrzykiwanie CO2 igłami pod skórę to mało nie padłam. Na szczęście w Coco-Time kobietki są bardzo profesjonalne i od razu wytłumaczyły mi co i jak. I faktycznie nie taki diabeł straszny ;) A do tego efekty – przy takiej skuteczności można nawet chwilkę pocierpieć ;) Nie ma co – ja polecam. U mnie potrzebne było zlikwidowanie cellulitu, ale też słyszałam, że ten zabieg może dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleoWro
Karboksyterapia to obecnie prawdziwy hit. Ja na początku miałam wątpliwości czy zabieg z dwutlenkiem węgla może być skuteczny, ale okazało się, że może. I to bardzo. Ja też z Wrocka jestem i w Coco-Time zrobiłam karbo, bo mieli dobrą cenę. No a teraz wracam o nich już regularnie. I na ten zabieg, i na inne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaśka28
Ja też jestem po karboksyterapii w COCO-TIME. Przyszłam do gabinetu, bo miałam duży problem z rozstępami, których nie mogłam niczym zlikwidować. Potrzebowałam serii kilku zabiegów. I faktycznie – obiecana redukcja rozstępów o 80% stała się faktem. Skóra wygląda rewelacyjnie. Nigdy nie myślałam, że taki zabieg jest w stanie faktycznie zniwelować widoczność rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×