Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karboksyterapia w Coco time, gabient medycyny estetycznej

Polecane posty

Gość makarena38
Nie wiem czy wiesz, ale kobiety w COCO-TIME korzystają z karboksyterapii także w temacie likwidacji komórek tłuszczowych. Okazuje się bowiem, że ten rodzaj komórek jest bardzo wrażliwy na iniekcje CO2. Karboksyterapia rozpuszcza komórki tłuszczowe. Ma także działanie modelujące sylwetkę. Do tego dochodzi stymulacja syntezy kolageny i redukcja cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKa
Karboksyterapia staje się coraz popularniejsza. Decydują się na nią kobiety w każdym niemal wieku. Ma wszechstronne zastosowanie – na ramiona, skórę głowy, twarz, okolice oczu, podbródek, brzuch, uda i dużo więcej. Zabieg nie jest skomplikowany, a bardzo skuteczny. Jeśli masz okazję wykonać go w COCO-TIME w dobrej cenie, to śmiało korzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja38
A ja zastanawiam się nad zabiegiem o nazwie Hialurox. Wypatrzyłam go ostatnio na stronie COCO-TIME. Chciałabym trochę powalczyć ze zmarszczkami na twarzy, ale szalenie boję się igieł i tego, że twarz będzie wyglądała nienaturalnie. I stąd moje zainteresowanie akurat Hialuroxem. Ktoś miał to robione? Podobno bez igieł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margareta23
No COCO-TIME ma dużo tych zabiegów. Faktycznie każdy może coś znaleźć. Moja mama regularnie korzysta u nich z Hialuroxu. Podobnie jak Ty boi się bólu. A przy tym zabiegu nie ma nic takiego, bo do jego wykonania wykorzystywane jest działanie lasera oraz nanożel hialuronowy. Taki sposób aplikacji zupełnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merida27
Hialurox jest bardzo skutecznym zabiegiem. Wiem z własnego doświadczenia. Ja go właśnie we Wrocławiu w COCO-TIME robię. Cena dobra ;) A sam zabieg – ja miałam zawsze problemy z odwodnioną, ziemistą skórą. Nie wyglądało to dobrze. Twarz prezentowała się po prostu staro. Po Hialuroxie wszystkie te problemy zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka26
W COCO-TIME dobrych zabiegów nie brakuje. Fajne jest to, że zawsze dobierają zabieg do pacjenta, a nie wciskają wszystkim to samo. Ja mogę u nich polecić zabieg o nazwie Regeneris. Mówią też na to wampirzy lifting. To wstrzykiwanie własnego osocza bogatopłytkowego w skórę. Bardzo fajnie działa. Odświeża, regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia83
Mogę potwierdzić, że Regeneris jest świetny. A w COCO-TIME w dodatku ceny mają na niego dobre. Ten zabieg to fajna alternatywa dla botoksu lub kwasu hialuronowego. Twarz wygląda bardzo naturalnie. Zmarszczki się wypełniają, znikają bruzdy, a skóra w widoczny sposób się regeneruje. Osocze pobierane jest od osoby, która przychodzi na zabieg więc wszystko jest bardzo bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia48
Każdy jest inny i potrzebuje czegoś innego mi pomogła karboksyterapia . Jest bardzo fajna i praktyczna. W "COCO-TIME" umieją ją wykonać dobrze i sprawnie. Stosować ją można w wielu przypadkach. Sprawdzają się idealnie na twarz, szyję, ramiona, brzuch, rozstępy, blizny. Terapia dwutlenkiem węgla może być w różnej ilości, wszystko zależy od naszych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zabieg też wykonywałam taki ale akurat gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja musze sie na cos takiego zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o takim zabiegu :) ale poczytałam o nim troszkę i myślę, że i u mnie by się sprawdził :) w ogóle coco-time zajął teraz 1 miejsce w konkursie Gala Beauty Stars i to obecnie najlepszy gabinet kosmetyczny i day spa w Polsce więc o czymś to świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Zasłużyli sobie na to wyróżnienie. Ja chodzę do coco-time już od około roku. Zaczynałam od manicure, potem były masaże i depilacja laserowa. Ale po nowym roku muszę się też wziąć za jakiś dobry zabieg antycellulitowy. Możecie coś polecić w tej kwestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaraa
ja robiłam u nich dermomasażer, to taka mechaniczna stymulacja poprzez zasysanie, efekty widoczne więc mogę polecić. W coco-time też robią te zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
miałam kiedyś w domu takie urządzenie, teoretycznie do takiego dermomasażu no ale efektów nie widziałam za bardzo heh :) Wiadomo, że w takim salonie na pewno wygląda to inaczej. są jeszcze jakieś alternatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaraa
Tak z tego co pamiętam to jest jeszcze presoterapia, to taki masaż uciskowy, który wywołuje drenaż limfatyczny. Generalnie stosuje się go jako uzupełnienie terapii antycellulitowych. Usuwa toksyny z organizmu, eliminuje obrzęki i poprawia przepływ limfy na danym obszarze. Najlepiej wybrać się na konsultację i dopytać o szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
ooo to może być bardzo ciekawe rozwiązanie dla mnie :) na razie stosuję jakieś kosmetyki, które teoretycznie ten cellulit zwalczają ale efekty mizerne. No nic po nowym roku zapisze się na konsultację do coco-time i na pewno coś mi doradzą, dzięki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×