Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 25

Polecane posty

Gość gość
sorki, *babskim forum :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a ja tak,wiec badz uprzejmy Shatyn,na moja kulture sie nie powolywac,bo to co ztrobiles wtedy,to bylo calkowite dno x x Ja się nie powołuje na twoja kulture bo nie można powoływac się na coś co nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co tam u Ciebie Shatyn? Jakoś Cie nie widze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Shatyn okazał się niewygodny dla moderacji forum. Politycznie niewygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dowiedziałem się również, że moje tematy są sprzeczne z polityką forum ale jak spytałem gdzie o tej polityce przeczytam, odpowiedź nie padła.

Określono rownież, że moje tematy są niezgodne z działem forum. A dział to przecież "Ogólny"...

Mój awatar sie też nie spodobał. Pytałem dlaczego ale znowu nie było odpowiedzi.

Kiedyś już takie czasy były kiedy moderatorzy byli politycznymi cenzorami i myślałem, że te czasy minęły. Ale nie... Ale nie... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi bardzo dziwna sprawa. Mianowicie zgłąszałem blokowanie tematów przez wywoływanie błędu bramy 502 na co otrzymałem odpowiedź, że tematy są blokowane bo... (patrz powyżej).

A więc z tego wynika, że moderacja blokuje tematy za pomocą wywołanie błędu 502... Zadziwiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donald Tusk o "sukcesie" rządu po unijnym szczycie. "Brukselskie kłamstwo premiera"

- To nie jest żaden sukces - tak o ustaleniach polskiego rządu z Brukselą po unijnym szczycie mówił w Radiu ZET były szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Jak dodał były polski premier, to "kolejne kłamstwo brukselskie" Mateusza Morawieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PiS-owska nowelizacja ustawy o sądach to "skopiowanie przepisów przepisów obowiązujących we Francji" - przekonywał Sebastian Kaleta z PiS. Na jego słowa zareagował profesor Laurent Pech, wykładający prawo na Uniwersytecie Middlesex w Londynie. "Masz szczęście. Tak się składa, że specjalizuję się w tej kwestii" - napisał, dodając, że Kaleta nie wie, o czym mówi.

Drogi Sebastianie Kaleto, masz szczęście! Jestem ekspertem od niezawisłości sędziowskiej w prawie francuskim, europejskim i EKPC (Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - red.). Pozwól, że wyjaśnię ci, dlaczego nie wiesz, o czym mówisz (zakładając, że nie chcesz nikogo celowo wprowadzić w błąd)

- napisał. W kolejnych wpisach wypunktował Kalecie, dlaczego jego stwierdzenie, że nowelizacja to "skopiowane przepisy z prawa francuskiego", jest jego zdaniem nieprawdziwe.

Prawo francuskie NIE dopuszcza żadnych sankcji wobec jakiegokolwiek sędziego, który stara się stosować prawo UE zgodnie z interpretacją orzecznictwa Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, tym bardziej, gdy mówimy o niezawisłości sądów, również ściśle chronionych na mocy francuskiej konstytucji (ponownie - jest to oczywiste dla wszystkich, oprócz kłamców i ignorantów)

- wskazał Perch, powołując się na kolejne zapisy francuskiego prawa. Jak dodał, francuskie prawo broni niezawisłości sędziowskiej i stawia ją na pierwszym miejscu. /GW/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 502 gateway
43 minuty temu, Shatyn napisał:

Do tego dochodzi bardzo dziwna sprawa. Mianowicie zgłąszałem blokowanie tematów przez wywoływanie błędu bramy 502 na co otrzymałem odpowiedź, że tematy są blokowane bo... (patrz powyżej).

A więc z tego wynika, że moderacja blokuje tematy za pomocą wywołanie błędu 502... Zadziwiające...

Shatyn, jesteś stary, a głupi 😄 normalnie tragedia, przejmujesz się tym forum jak stara baba 😄 zajmij się lepiej czymś pożytecznym, np idź do teatru, kina, opery, McDonald'sa, a nawet do biblioteki, i weź się bezrobotny pasozycie do pracy, bo my podatnicy płacimy na takich nierobów jak ty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shatyn, jesteś stary, a głupi  normalnie tragedia, przejmujesz się tym forum jak stara baba  zajmij się lepiej czymś pożytecznym, np idź do teatru, kina, opery, McDonald'sa, a nawet do biblioteki, i weź się bezrobotny pasozycie do pracy, bo my podatnicy płacimy na takich nierobów jak ty 

 

Za ten rok zapłacę ok 65 tysięcy złotych podatku dochodowego... A ty ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
1 minutę temu, Shatyn napisał:

Shatyn, jesteś stary, a głupi  normalnie tragedia, przejmujesz się tym forum jak stara baba  zajmij się lepiej czymś pożytecznym, np idź do teatru, kina, opery, McDonald'sa, a nawet do biblioteki, i weź się bezrobotny pasozycie do pracy, bo my podatnicy płacimy na takich nierobów jak ty 

 

Za ten rok zapłacę ok 65 tysięcy złotych podatku dochodowego... A ty ile ?

😄 akurat 😄 pisać to "se" możesz co chcesz, ja też mogę sobie napisać bezrobotny pasozycie na forum że byłem np na Marsie i będzie to tak samo wiarygodne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Gość Bad Gateway napisał:

😄 akurat 😄 pisać to "se" możesz co chcesz, ja też mogę sobie napisać bezrobotny pasozycie na forum że byłem np na Marsie i będzie to tak samo wiarygodne 😄

 

Możesz. Ale ja to potrafię udowodnić. Sposób opisywałem wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
1 minutę temu, Shatyn napisał:

 

 

Możesz. Ale ja to potrafię udowodnić. Sposób opisywałem wiele razy.

Taa, to pokaż swój wyciąg z konta i dane konta bankowego i pokaż i udokumentuj ile zapłaciłeś podatku dochodowego 😄 skoro potrafisz udowodnić to pokaż 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. U adwokata po zawartym zakłądzie wartym 20 tysięcy złotych. KAżdy z nas wpłaca taką sumę do depozytu adwokackiego a po rozstrzygnięciu suma zostaje przekazana na dowolny cel charytatywny. Jesli chodzi o mnie to  cała suma przypadnie dzieciom z zakłądu ociemniałych w Laskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
5 minut temu, Shatyn napisał:

 

 

Możesz. Ale ja to potrafię udowodnić. Sposób opisywałem wiele razy.

Jeszcze nic Shatyn nikomu nie udowodniłeś, a zapomniałem %

😄 pochwaliłeś się swoją zagrzybioną PRL-owską norą którą nazywasz mieszkaniem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic to czas zacząc. Stajesz do zakłądu ? A moje mieszkanie zostało wybudowane 5 lat temu... I znowu ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
3 minuty temu, Shatyn napisał:

OK. U adwokata po zawartym zakłądzie wartym 20 tysięcy złotych. KAżdy z nas wpłaca taką sumę do depozytu adwokackiego a po rozstrzygnięciu suma zostaje przekazana na dowolny cel charytatywny. Jesli chodzi o mnie to  cała suma przypadnie dzieciom z zakłądu ociemniałych w Laskach.

😄 a pochwal się czy dostaniesz przepustkę z psychiatryka na święta czy dalej cię przypinają pasami schizofreniku ze zwidami 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na tym kończymy "rozmowę". Dzięki za podbijanie tematu. Wystraszyłeś sie... 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
2 minuty temu, Shatyn napisał:

Skoro nic to czas zacząc. Stajesz do zakłądu ? A moje mieszkanie zostało wybudowane 5 lat temu... I znowu ci nie wyszło.

Mówię pisać to "se" możesz co chcesz, nawet że byłeś na Marsie 😄 moja babcia i dwie prababcie mają ładniej w domu niż ty w tej swojej zagrzybionej norze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Gateway
Przed chwilą, Shatyn napisał:

I na tym kończymy "rozmowę". Dzięki za podbijanie tematu. Wystraszyłeś sie... 😄 😄 😄 

Niby czego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Shatyn po co gadasz z tym głupkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×