Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 25

Polecane posty

ps. otulona_snem dziś co do Turcji,jest potrzebna jako katalizator >> katalizator a więc przyspieszacz ( między innymi ) ale czego ? Wg mnie stabilizator regionu chociażby w islamskiej formie dopóki są w NATO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
Shamanowi -żydowi nie zależy na jakiejś obiektywnej prawdzie, tylko na własnym żydolewackim interesie -im wiecej antypolskich ukraińców w Polsce -tym my antypolacy jesteśmy mocniejsi w kraju tubylców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mosiek Shaman jak ma z trudem zdaną maturę to wszystko ....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodzenie do porządku dziennego nad tym że Ukraińcy wywyższają Banderę i uważanie że jest to obojętne ( shatynowi to obojetne ) uważam za kuriozalne , głupie w zasadzie i nie dające się obronić. Trudno się dziwić potem tak wielkiej niechęci do autora tego tematu jaka ma miejsce od lat ( w wielu przypadkach nieuzasadnionej ale tutaj dość zasadnej jednak). x _iftar_ dziś W Polsce zyją jeszcze ludzie, którzy pamiętają Wołyń. I dzieci tych, którzy na Wołyniu zostali zamordowani. Wypowiedź shatyna jest kuriozalna własnie przez pamięć dla tej zbrodni. Niech wiec nie jęczy że go nie lubią. x x x Moje poglądy nie są do lubienia. Uważam, ze Ukraina to wolny kraj i może sobie czcić kogo chce i jak chce. Moja wypowiedz jest z tego powodu kuriozalna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barramek dziś Shamanowi -żydowi nie zależy na jakiejś obiektywnej prawdzie, tylko na własnym żydolewackim interesie x x :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Ja bym się chciała zapytać tych wszystkich mądrych, kto mordował Polaków w Koniuchach i dlaczego nic nie mówią na ten temat. Najmłodsze, zamordowane dziecko miało 2 lata. Ciekawe co nasz kafeteryjny profesor historii ma na ten temat do powiedzenia... x x Prosze bardzo. Mpordu dokonały oddziały radzieckie i o ile dobrze pamietam, żydowskie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi IPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Profesor historii grzmiał tu na słowa ministra Błaszczaka, które padły po zamachu w Nicei. A tymczasem, komentarze europejczyków, pokazują pełne poparcie dla tej wypowiedzi. Mozna to przeczytać w dzisiejszym Daily Mail. x x Tak? Mówią o LGBT? Możesz zacytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywista oczywistość bo ludzie prymitywni bardzo nie lubią tych którzy maja racje i potrafią swoją rację uzasadnić, udowodnić, jak również tych którzy potrafią ze swoich niedouczonych rozmówców, zrobić idiotów.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Z Myrevinem pisaliśmy o tym samym, z tym, że ja wykazałem braki w wiedzy Myrevina...smiech.gif} <<>> Ten to chyba żyje w jakimś świecie paralelnym świecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś {Z Myrevinem pisaliśmy o tym samym, z tym, że ja wykazałem braki w wiedzy Myrevina...smiech.gif} <<>> Ten to chyba żyje w jakimś świecie paralelnym świecie. x x x A kto twierdził, że W.M. Gdańsk było polskim miastem które Hitler uważał za niemieckie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin wczoraj Nie matołku. On powiększał przestrzeń życiowa dla Niemców. I nie uważał, że ktoś mu ją zabrał. Tak to jest jak się nie zna historii..} <<>> No właśnie doucz się Historii co w 1939 roku Hitler w Polsce uważał za Niemieckie ziemie. x Bruno Shatyn wczoraj Które ziemie uważał za niemieckie? x Myrevin wczoraj 1.Zgoda na aneksję Wolnego Miasta Gdańsk do III Rzeszy.Ktore to uwazal za niemieckie miasto. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..dyskusja z toba Shatyn na ten temat,to jak dyskusja z kims kto nigdy nie byl w Afryce,nie zyl wsrod muzulmanow i zna ja jedynie z przekazow medialnych lub ksiazek.." Nie musisz od razu dowalać swojemu koledze Baranowi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D x x Gdybym znał, to taki Niemiec rodowity twierdziłby, że Gdańsk był polskim miastem jak Myrevin? Bzdury to pisze twój Myrevin posiadający ogromne braki w wiedzy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Gdansk starzy Niemcy uwazali,uwazaja i zawsze beda uwazac za 'swoj",tak jak my Wilno-prosciej juz sie nie da napisac,tak samo jak Ukraincy Przemysl chociazby..i niewazne byl status prawny danego terenu,w danym okresie politycznym x x I niech sobie uważaja ale przed wojną Gdańsk nie był polskim miastem jak twierdził Myrevin. I chociażbyś wiele głupot nawypisywała tego nie zmienisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana tematu też ci nie wychodzi. Mowa jest o bzdurze która wydalił z siebie Myrevin a co wskazuje na jego braki w wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje prawo co piszesz na swoim topicu,tylko po prostu czasami przesadzasz tyle,ale powtorze twoje prawo x x A co napisałem takiego, że uznałaś to za przesadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś tylko IMHO nie pojme po co isc w takie"kanaly",no chyba,ze to wymiana postow"dla zasady" nieistotne w sumie x x A o jakich "kanałach" piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten oszołom ciągle nudzi? stary, przegraliście, czas się z tym pogodzić. do następnych wyborów PO nie dotrwa a na idiotów z nowoczesnej zagłosuje pewnie tylu ilu przychodzi teraz na marsze KODu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja napisałem że WM. Gdańsk było Polskie? O.o Napisałem tylko że Hitler uważał je za Niemieckie miasto. Zresztą mnie się odechciało merytorycznej dyskusji po wywodzie shtayna.. { Hitler był okupantem innych krajów a Bandera walczył z okupantem własnego.} Czyli Shtayn UZNAŁ że Polacy byli okupantami Ukrainy. No ja to tak rozumiem, bo jak to rozumie shatyn mam po tym zdaniu w d/upie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin wczoraj No właśnie doucz się Historii co w 1939 roku Hitler w Polsce uważał za Niemieckie ziemie. x Bruno Shatyn wczoraj Które ziemie uważał za niemieckie? x Myrevin wczoraj 1.Zgoda na aneksję Wolnego Miasta Gdańsk do III Rzeszy.Ktore to uwazal za niemieckie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś rozmydliles temat,i wydaje ci sie ze masz racje Shatyn..... x x Niczego nie rozmydliłem pisałem tylko o tym w przeciwieństwie do ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ci co sadza Niemcy i co sadzil Hitler,a ty w legislacyjne sprawy i administracyjne tych terenow uderzasz x x To nie ma znaczenia bo chodziło o to, jakie ziemie polskie uważał Hitler za niemieckie. A więc to co piszesz jest nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,bo dla ciebie Bandera walczyl z "okupantem",ktorym byli od lat mieszkajacy na tych zmiemiach naszych de facto polscy chlopi glownie,prosci,bogobojni ludzie ze swoimi rodzinami, x x Dla mnie? Nigdzie tak nie napisałem. Zmyśliłaś to otulona. Ale... Zawsze możesz zacytować post w którym tak napisałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wystarczy troche historii poznac,by zrozumiec to ile czasu Gdansk byl w rekach niemieckich pechowiec.gif oo "autonomie " Gdanska to Niemcy zawsze mieli gdzies i uwazali,uwazaja i beda uwazac je za swoje miasto x x Ale mowa była o ziemiach polskich które Hitler uważał za niemieckie. Gdańsk nie był polski. Piszesz nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×