Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 25

Polecane posty

Gość gość
obchodzi mnie mośku ponieważ mój ojciec , dziadek i stryjowie mało nie zginęli z rąk tych barbarzyńców podpuszczonych do riezania Polaków przez tego zboczonego żyda - obecnego bohatera Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Ale to nie było terenem polskim. } To kwestia interpretacji. Status Gdańska, jako wolnego miasta, nie był akceptowany ani przez Polaków , ani przez Niemców. Tak na marginesie, ciekawe co by zrobił Bandera, gdyby miał środki i możliwości Hitlera? x x Nie. To nie kwestia interpretacji tylko traktatów międzynarodowych uznających Gdańsk za wolne miasto nie przynależne do żadnego kraju a będące pod opieką L.N. Jednak może byś sie historii pouczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś obchodzi mnie mośku ponieważ mój ojciec , dziadek i stryjowie mało nie zginęli z rąk tych barbarzyńców podpuszczonych do riezania Polaków przez tego zboczonego żyda - obecnego bohatera Ukrainy x x Pare osób z mojej rodziny i rodziny przyjaciół zginęło z reki UPA. I dalej mnie nie interesuje w co wierza i kogo czczą Ukraińcy. Ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dalej bedziesz bredzil,ze Bandera walczyl z okupantem x x A nie walczył? Walczył. Ty też ma z historią kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ I dalej mnie nie interesuje w co wierza i kogo czczą Ukraińcy. Ich sprawa. } <<>> Jasne. Ale w takim razie idioci pokroju Halickiego niech nie mówią o pojednaniu. Nie dawać im tu pracy itd. Czczą naszego morderce i jeszcze my im pracę i pieniądze dajemy. Dajemy się ro//chać w d/upę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś i poczytaj sobie o traktacie werslaskim i co hitler sadzil na jego temat,a wtedy gledz bzdety,ze on tylko chcial poszerzac przestrzen zyciowa x x Nigdzie nie napisałem, że on tylko chciał poszerzyć przestrzeń życiową. Po co zmyślasz? I wiem co Hitler sądził na temat T.W. bo z tego wynikały jego prawie wszystkie działania, przynajmniej na poczatku. Zresztą nie tylko on. Bo że reperacje wojenne niszczą Niemcy twierdzili prawie wszyscy obywatele tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { I dalej mnie nie interesuje w co wierza i kogo czczą Ukraińcy. Ich sprawa. } <<>> Jasne. Ale w takim razie idioci pokroju Halickiego niech nie mówią o pojednaniu. Nie dawać im tu pracy itd. Czczą naszego morderce i jeszcze my im pracę i pieniądze dajemy. Dajemy się ro//chać w d/upę. x x W Polsce panuje wolność wypowiedzi (póki co). A więc Halicki może sobie mówić co chce. Ale... Przecież napisałem wyraźnie: x "Nie rozpisuje się o motywach bo to w tej sprawie nie ma znaczenia." Przeczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wojnie same żydowstwo stanowiło 67% UBecji , a kilkanaście % tej instytucji to byli ukraińcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wedlug twojej pokretnej manipulatorskiej logiki,rdzenna polska ludnosc,zamieszkujaca te tereny od wiekow,bo de facto to ukrainy nigdy nie bylo,raz byla ruskich,raz Polakow,to Zydzi na naszych terenach przed druga wojna swiatowa i w czasie niej to tez okupanci i tez jak Bandera powinnismy ich mordowac do utraty tchu,facet nie rob z siebie wiekszego osla niz jestes x x Nigdzie nic takiego nie napisałem. Za to napisałem o tym, że to sprawa Ukraińcó kogo cczczą a nie nasza. A Polacy byli okupantami wg Ukraińców a nie wg mnie. NAprawdę jesteś tak mało inteligentna czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, Shatyn. Ogólnie popieram to co piszesz. Ale w wypadku Ukrainy, moim zdaniem nie powinniśmy im pomagać do momentu, aż przyznają się chooyki do ludobójstwa, i nie będą jednego z demiurgów tych tragicznych wydarzeń wynosić na narodowy piedestał. A najlepiej w ogóle bym ich nie wpuszczał. Oni nigdy nas nie lubili, teraz po przeliczniku złotówki, czy tam euro do hrywny chowają swoje antypatie w kieszeń. Wolę wietnamców. Ale to już moje prywatne skrajne zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Status biernego sodomity towarzyszył ukraińskiemu przywódcy przez prawie całe życie. W 1936 roku Banderę, za zamach terrorystyczny, skazano na karę śmierci a następnie zamieniono mu ten wyrok na karę dożywotniego więzienia [Głupim, polskim, tolerancyjnym debilom zawdzięczamy śmierć dziesiątek tysięcy Polaków – admin]. Według zeznań jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie szanowaną osobą, mówiąc prościej, zastępował więźniom kobietę. 13 września 1939 roku Bandera został uwolniony z więzienia przez niemieckie władze i skierowany do centrum szkolenia dywersantów. W tymże centrum Bandera został poddany pasywnym stosunkom homoseksualnym, które sfilmowano kamerą filmową. Zrobiono to w celu wyeliminowania możliwości jego zdrady. Zresztą fakt, że Bandera był sodomitą, nie było żadną tajemnicą dla jego towarzyszy broni. Nie na darmo jego partyjne przezwisko brzmiało „baba”. Pod koniec swojego życia Bandera uzasadnił swoją sodomię „na bazie teoretycznej” a nawet zadeklarował ją jako obowiązek „swidomych” Ukraińców: „…ale ukraińska rewolucja będzie różniła się od wszystkich innych rewolucji ścisłymi związkami męskimi. I nie mówię tutaj o przyjaźni! Aby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni muszą poznawać jeden drugiego. To jest droga do wolności, droga do niezależności. I wierzę, że kiedyś taki dzień nastąpi” (Stepan Bandera – „Ukraiński naród i rewolucja”, 1950 rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie no, Shatyn. Ogólnie popieram to co piszesz. Ale w wypadku Ukrainy, moim zdaniem nie powinniśmy im pomagać do momentu, aż przyznają się chooyki do ludobójstwa, i nie będą jednego z demiurgów tych tragicznych wydarzeń wynosić na narodowy piedestał..... x x Generalnie masz rację. Ale oni nigdy sie do tego nie przyznają (mają swoje racje i swoją historię) a odwrócenie się od Ukrainy oznacza, że nią zajmie się Putin... I to wyjście będzie gorsze dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś to won z PL i won z lapami od naszych pieniedzy jak czcza tego bydlaka koniec kropka,nie chce mi sie dluzej na ten temat pisac,a ty pomysl zamiast bezrefleksyjnie tego idiote halickiego w jego bredzislawieniu popierac,bo sie sam facet gubisz juz x x Nie. Nigdzie się nie gubię w przeciwieństwie do ciebie. A dlaczego powinniśmy trzymac z Ukrainą napisałem w poprzednim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę wietnamców. Ale to już moje prywatne skrajne zdanieoczko.gif x x Wg mnie mafie azjatyckie są dużo gorsze od ukraińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś kompletna naiwnoscia i debilstwem jest myslenie,ze Ukraina obroni PL przed Rosja,ten kretynski argument stosuja ci idioci od lewa do prawa x x I tu sie z toba zgadzam. To kretyństwo. Ukraina nie obroni Polski przed Rosją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Pare osób z mojej rodziny i rodziny przyjaciół zginęło z reki UPA. I dalej mnie nie interesuje w co wierza i kogo czczą Ukraińcy. Ich sprawa.' ukraińcy bez skrupułów mordowali najpierw mośków - jak wspomina ojciec - po egzekucjach razem z niemcami zakopywali masowe groby pomordowanych żydów , a póżniej szli pijani w pochodzie przez miasto , krzycząć ...lachy teraz na was kolej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś tobie to trzeba jak krowie na rowie-"obroni" swoim terytorium tzn,Putin bedzie mial do prxejscia jeszcze Ukraine i dla niego nie jest to zafen problem,nie ma zadnego znaczenia czy ona bedzie istniec jako panstwo czy tez nie,zechce tutaj dymic to bedzie dymil i nikt palcem nie ruszy lapka.gif )) x x Takiego argumentu też nikt nie podnosi bo to kretyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś No Shatyn To żeś pojechał Ty nasz kafe historyku x x A czym tak "pojechałem"? Może jakiś konkret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak jak Myrevin o ziemiach polskich które Hitler uważał za niemieckie czyli np o wolnym mieście Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś w tvn tez takie padaja x x Może. Az tak szczegółowo jak ty nie oglądam tej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może "pojechałem" tak jak ty Iftar kiedy twierdziłaś, że Jezus nie jest Bogiem w religii katolickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może "pojechałem" tak jak otulona kiedy twierdziła, ze nikt nie moze przeżyć zawału serca podpierając się opinią lekarza? No jak Iftar? Może jakiś konkret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Aż dziw że się z.tymi swoimi.madrosciami Marnujemy na kafe. x x Aż dziw. RZeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wystarczy pobieznie,tylko trzeba sluchac uchem,a nie brzuchem i tez uwazam,ze Jezus nie jest Bogiem,Bog nie ma synow i corek x x Ale myśmy rozmawiali o tym co jest w religii katolickiej a nie o tym co kto uważa. Ja uważam, ze on nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×