Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aallee

dr.Daria Dobaczewska Gdynia czy ktoś powiększał u tej Pani piersi??

Polecane posty

Witam jestem na etapie poszukiwań lekarza.. chcę powiększyć piersi.. czy któraś z Was robiła u tej Pani piersi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
No robila, Szwedka która zostala roślina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika S
Tak, ja robiłam piersi u tej Pani (listopad 2017). Jestem bardzo zadowolona i polecam. Piersi ładne. Bez powikłań, bez siniaków, bez krwiaków, małe nacięcia. Szybko dochodzę do siebie. PS. słyszałam o sytuacji ze Szwedką - temat przestudiowałam bardzo uważnie, dlatego nie wpłynęło to na mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika możesz coś więcej powiedzieć też mam konsultacje u dr. Dobaczewskiej,czy wszystko odbywa się w gabinecie w Gdyni?Jaki anestezjolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana344
Czy mozecie podac linka lub napisac wiecej o historii ze Szwedka? Wybieram sie do tej Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja robiłam. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Szwedka przyjechała do pl, bo tam jej niechceli zrobić ponieważ nie miała coś ze krzepliwością krwi i tu tego nie powiedziała, także na właśnie życzenie jest roślinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika S
Dopiero odczytałam odpowiedzi :) Konsultacje, kontrole i zdjęcie szwów odbywa się na Bema. Operacja na Placu Kaszubskim. Mija 7 miesięcy od operacji. Rewelacja! Piersi szybko się ułożyły. Są miękkie. Szwy bardzo blade. Dodam, że usuwałam u Pani Darii znamiona - małe blade szwy. Teraz korzystam z medycyny estetycznej i też wszystko jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wam chirurgów plastycznych z Gdyni jak również i z Gdańska. Jeśli chcecie naprawdę bezpiecznych operacji to tylko u słynnego profesora Sankowskiego w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest słynny i ma długie doświadczenie w chirurgii plastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam piersi u niej jestem bardzo zadowolona było to ok 2 lata temu. Mam wrażenie nawet że po tej historii że szwedka ta pilnują pacjentów nawet podwójnie. Nie była to moja pierwsza operacją ale u tej pani szczerze czułam się najbezpieczniej. I nie boi się dużych rozmiarów słucha pacjenta jego oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do tej pani chce pojechac na poprawke powiek i nie zraża mnie historia Szwedki-o znieczulenie i wybudzenie pacjenta powinien zadbac anestezjolog i on jest odpowiedzialny i szpital ,a nie operator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana344
Ja robilam tylko nici PDO z ta Pania doktor, bardzo sie starala zeby zrobid dobrze. na poczatku efekt byl ale potem zniknal szybko teraz ide do innej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Trójmieście nie ma dobrych i uczciwych chirurgów plastyków tylko sami naciągacze i partacze - nie operuj się tam bo będziesz rośliną jak ta Szewdka co nawet mówić i chodzić nie może po operacji powiększenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przecież to widać że te dobre opinie o lekarzach piszą tu na forum oni sami albo ich ludzie. nie bądzcie tacy naiwni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Witam, u Pani Darii trzy tygodnie temu robiłam powieki i jestem mega zadowolona, blizny już praktycznie po zdjęciu szwów niewidoczne ! Naprawdę polecam Panią Darię Dobaszewską jako chirurga plastyka jak również cały jej sympatyczny zespół .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Ja miesiąc temu miałam zabieg usuwany nowotwór z policzka, pani doktor bardzo się starała jest bardzo miła i przed podjęciem się zbiegu, wysłała dodatkowo do zdiagnozowania zmiany do swoich zaufanych lekarzy, ponieważ jedna opinia jej nie wystarczyła.Nie było dla niej ważne czy zarobi na moim zabiegu, była raczej przejęta moją sytuacją, bardzo nie chciała mnie niepotrzebnie oszpecić, jednak gdy okazało się że zmianę trzeba rzeczywiście wyciąć, zrobiła to bardzo estetycznie i starannie. Dodatkowa konsultacja ze specjalistami była darmowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×