Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biust do oceny

Polecane posty

Gość gość
Już nikogo nie ma, można pisać , poradzisz mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę wrzucać foto piersi na forum, żeby się dowartościować:) Mam śliczne,jędrne piersi w rozmiarze E i jestem tego świadoma. Świadoma swoich piersi, ciała i kobiecości i zdanie walikonikow na tym dennym forum nie jest mi do niczego potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz tutaj pisać, wszyscy poszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakryczne zwisy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to miej nawet i Z;) jak pisalam lesbijka nie jestem i nie są mi potrzebne opinie babek. Widzisz, ja jestem znacznie młodsza i mialam tylko jednego faceta i to w czasach kiedy miałam lepsze, więc kogo mam zapytać? Kolegow? Proszę cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mad bro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak nie poszli. ja wysiadam. wiesz gdzie mnie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co, kolacja u mnie czy u Ciebie autorko??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci powiem tylko, że nie mogłaś sobie wybrać gorszego szamba do pokazania swoich piersi , jak to forum. Musisz się również liczyć z tym, że pokazując swoje piersi publicznie, różni ludzie będą je komentować. Tak mężczyźni jak i kobiety ;) Gdy ja opublikowałam zdjęcie swoich piersi, wybrałam portal dla ludzi dorosłych z kulturą i do dziś moje piersi dostają na tym portalu najwyższe noty. Ale tamten portal jest dla kobiet,które wiedzą że mają śliczne piersi i mogą się nimi pochwalić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 to stara rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak sobie myśl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma tutaj faceta który by je negatywnie ocenił. Ta cała zawiść pochodzi od grubych mamusiek i anorektycznych desek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz portal dla ludzi Z KULTURA? Nie wiem w sumie dlaczego tak próbujesz mi dowalic, skoro masz rzekomo tak piękny biust. Hmm może tylko biust? Hahha;p Ja jakiegoś wielkiego kompleksu na tle moich nie mam, są duże, a to najważniejsze. Oprócz tego mam tyle zalet, że samotności nigdy się nie bałam no i młodość.. jeszcze dużo lat młodości przede mną ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne smoki dla tatusiaale tatuś woli piersiątka. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziecinko z gimbazą nie zadaję. Ty byś nawet nie potrafił takiej starej rury zadowolić ani stanąć na wysokości zadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sadze.. komentarz o starej rurze nie jest moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jednak trafi sie jakas fajna babeczka ktora mi cos doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się dziecinko z gimbazą nie zadaję. Ty byś nawet nie potrafił takiej starej rury zadowolić ani stanąć na wysokości zadania  45 mam kochanie ale ja starych nie pukam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyc kłótni ;) Nie zasmiecajcie mi watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Lol :D i się staruszku dowartościowujesz pukając małolaty;) No to sobie pukaj,pukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stan obok mnie i zobaczymy kto wygląda starzej :) dla ciebie pozostały dziadki 60plus,albo młodsi sponsorowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka, że małolaty nie wiele potrzebują i im twój pukanie wystarczy ;) Dojrzałej byś takim pukaniem nie zadowolił bo to kobiety,które potrafią dać dużo,ale im też trzeba dać dużo więcej niż zwykłe pukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciel in spe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ nudna babo,myślisz że dojrzały mezczyzna puka jak dzieciak?? ah to urażone ego,jesteś do utylizacji!!juz rozumiesz?palcem bym cie nie tknal,prędzej bym się zrzygal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich palantów wyczuwam na kilometr :) Nigdy w zyciu nie pozwoliłabym,żebyś mnie tknął. Nie schlebiaj sobie. To ty musisz pukać małolaty, żeby sobie coś udowodnić. Mnie gimbaza nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz staruszko,taka jest prawda że na widok 40 letnich mamusiek zadnemu nie stanie chyba że wyobrazi sobie taka mlodke,nazywaj mnie jak chcesz jesli masz sobie tym poprawic samopoczucie,ale czas najwyzszy pogodzic sie z tym ze twoj czas minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ci napiszę, że nie potrafisz stanąć na wysokości zadania i zadowolić kobiety dojrzałej;) Pukasz małolaty bo takie jeszcze nie wiedzą za bardzo jak wygląda prawdziwy seks i zadowala je pukanie staruszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglosilam watek do usuniecia. Gdyby jednak znalazła się dziewczyna, która miała podobny problem i zna się choć trochę na tym (operacja wykluczona) to proszę o email. Odwdziecze się ;) Ola99.8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czas się dopiero zaczął ;) Taki cienki Bolek jak ty nie zmieni tego. Wracaj pukać małolaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×