Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće dwa

Polecane posty

Gość gość
kotuś ale jeszcze może jakie 3 tyg. I po fajerwerkach a po ile chodzi u ciebie mój towar był tam kto u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to słonko niewiem po ile chodzi, ale wczoraj kupowałem w tesco po 1.20. Na giełdzie to ostatni raz byłem mak szefowa słoiki robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że ktoś już u was był . Ja mam stałego odbiorcę więc spoko towar zejdzie jak świeże bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słonko. Ja nierobię takich zapasów na zimę choć zaraz pewnie pojawią się auta z tym towarem,ale raz się zawiodłem i wolę kupować towar na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz kotku była wiosna zleciało lato zaraz minie jesień a nie długo zapomnę jak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem słonko. Tylko co ja mogę zrobić jak czuwacza mam na karku. Swoją drogą z innej strony to ten czuwacz wie co robi. Wczoraj w biały dzień zapomniałem gdzie jestem. Taki nalot. Często tu i z tej strony tu niewchodzę bo parę razy było tak że wysłałem posta i tel leżał z tym postem całą noc. Wystarczyło tela wziąść do ręki i masz wszystko na tacy. Resztę jutro dokończymy bo padam a rano do boju. Miłej i spokojnej nocki życę słonko. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz kotku wychodzić z tematu . Ja też zmykam bo mnie muli śpij kotku słodko buziaczki na dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego słonecznego dnia życzę i buziaczki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kotek jak tam minął dzionek buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku zmykam spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotuś dzisiaj idę do mojego kochanego sąsiada jego towar zebrać on był u mnie więc idę na odrobek miłego dzionka życzę i śle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie minął dzionek ? Ja to jestem dzisiaj padnięta buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo i ja jestem padnięty słonko. Doszła mi nowa firma do obsłużenia i zrobiło mi się ciśnienie na zegarek. Poza tym net ni chodził tak mułowato że stronę godzinę otwierał. Teraz to slonko spadam już spać bo oko leci a o 5ej mam do boju albo i wcześniej bo czekam na tela kiedy inny warsztat będzie gotowy by oczyścić mój warsztat. Miłej i spokojnej nocki życzę. No i gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku kotuś kiedy ty odpoczniesz ???? Od rana na obrotach wiesz dobrze że tak nie można !! Ta twoja szefowa cię wykończy tobie też się jakiś urlopik należy ??? A co do internetu to ja właśnie przeszłam z nr do takiej sieci że mam rozmowy nie limitowane do wszystkich sieci i 5GB internetu w pakiecie i internet szybko mi chodzi buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę i buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotuś mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłej niedzieli ci życzę i śle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dzionj słonko życzę i gorące buziaczki ślę na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj kotku ja tobie także życzę miłego dzionka i śle gorące buziaczki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotku mam inny tel i jeszcze go nie rozgryzłama a net mi słabo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kotek jak tam minął dzionek ???? Buziaczi na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dałem po robocie. Dopiero na bazie. To że w terenie robota to mało. Jeszcze na warsztacie. A co tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dałem po robocie. Dopiero na bazie. To że w terenie robota to mało. Jeszcze na warsztacie. A co tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witaj kotku u mnie dzień jak co dzień siedzę i przebiram ten mój towar już mam czasami dosyć a mamcia jeździ i rozwozi go w następnym tygodniu chyba twoją miejscowość odwiedzimy buziaczki na dobry wieczór ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Ty wiesz o tym nieod dziś. Na chlebek trzeba zarabiać. A jeśli jest na czym zarabiać to tylko przyklasnąć. Szacun dla ciebie i szacun dla mamci. Duży szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek znasz mamcię ona nie posiedzi dopiero niedawno weszła do domu taka biedna zalatana ale za to zamulacza jej kupiłam mamcia zajrzała do lodówki i odrazu uśmiech na widok zamulaczy dawno mamcia nie piłam a zasłużyła sobie nie dawno obchodziłeś swoje święto nie pochwaliĺeś się dopiero na Facebooku zobaczyłam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotuś zmykamy spać bo pewnie jutro od rana na obroty wychodzisz i musisz się wyspać mnie już muli i mamcia już miałczy miłej i spokojnej nocki buziaczki kotku do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pochwaliłem się bo fejs to nie moja bajka. Wogule tam niezaglądam. No i niepochwaliłem się bo obchodzę tylko okrągłe rocznice. Teraz to święto, w ten wekend obchodziłem w plenerze na moczeniu kija i też było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zmykam bo oko leci. Miłej i spokojnej nocki życzę. No i buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×