Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
Zacięło sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze sie udalo wszystko i maly nie mial problemów brzuszkowych. Ja właśnie mala polozylam bo o 20 ja obudziłam. Rzosowa cmtwoj ma podobne parametry wzrostowe do mojej czy nie odparza mu sie szyjka? Bo u mojej dzis zauwazylam ze bardzo ma czerwone i nie wiem czy to ubranko ja obtarli czy odparzeni eee. Ide myc butelki i spać. Oby moja chociaż do 3 spala. A wasze do 5-7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Agnieszka
Byliśmy dziś u teściów, córka się wyszalała z kuzynami. Dziś synio się śmiał tak"haha" rozbroił nas tym zupełnie bo nie spodziewałam się jeszcze takiego śmiechu usłyszeć. Jestem zmęczona, u teściów zawsze głośno, chłopcy wrzeszczą, telewizor gra głośno a oni się wzajemnie przekrzykują. U nas zwykle jest dużo ciszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej hej, Monia fajnie ze juz jesteście po chrzcinach. Ma nas maly juz śpi po 180 ml mleka bo po czterech godzinach pil a nie jak do tej pory po trzech. Ciekawe czy dluzej pośpi. My dzis byliśmy w wawie na tym disneyu. Powiem wam czy widowisko fajne! Mysle ze dzieciom podobalo sie jeszcze bardziej. Ale wydać ponad 600 zl( bilety, dojazd, gadżety kupione na miejscu, parking, mc donald) na 2 godziny przedstawienia to chyba zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia mojemu się nic pod szyja nie odparza. W ciagu dnia nie pozwala sobie wytrzeć miedzy tymi faldkami bo po prostu go to łaskocze i zaciska wtedy szyje. A staram się tam wycierać bo często sie ulewa. Dopiero w kąpieli docieram w te miejsca i dokladnie myje. Ale niczym juz tam nie smaruje. Dziewczyny kupiłam dzis pampersy ale nie zauwazylam ze to pantsy(pieluchomajtki) i nie wiem czy się sprawdzą.120 szt. Używacie takich? Niby fajnie bo się naciąga i juz ( pod warunki ze dziecko nie wierzga nogami) ale gorzej ze smarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1982
A ja lulam od 20:00 i lulam i dup..... Byliśmy z mężem i małym w restauracji ( sami też często chodzimy z małym ) z przyjaciółmi na obiedzie bo nas namowili i tam było tak głośno ze szok ( mimo iż niby knajpa przyjazna dzieciom...). No i dzieci przyjaciółki kaszlaly, kichaly... Wróciliśmy do domu a Maks coś zaczął kochać i gluty w nosie.... I zasnąć nie może bo katar przeszkadza.... Masakra.... Stwierdzam że najlepiej nam we troje.. Ja mąż i Maks... I robimy co chcemy, chodzimy gdzie chcemy i jest ok i wszyscy zdrowi byli, a tak to dziewczyny co teraz na katar????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u moich rodzicow tez byl mega halas a robił go mój Kacper i 5 letnia corka siostry bo tak wariowali a mój tata mi aż l juz dość tego biedny. A moja lilka ani drgnęła tak twardo spala. Rzosowa a czemu co 3 dajesz teraz? Dawalas wczesniej nawet co 5? Ale chyba tak lepiej? A ile bilet sam kosztował na ten występ? No moja jskos do 3 wytrzymala.moze by i dluzej wytrzymala ale troche sie wiercila. I tak z pól mleka moze tylko wypila a ostatnio to za każdym razem wszystko juz pila. Teraz ma gorzke żale w łóżeczku. Smoczek w buzi i nawija:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia zle napisałam z tym jedzeniem. Pil wczoraj po czterech godzinach a nie jak dotąd po trzech. Bo ja mu teraz owszem daje co 4godziny 150 mleka ale podwieczorek wychodzi o 18tej wiec do kolacji o 21 pozostaje trzy godziny. A wczoraj wszystkiem posiłki byly o godzinę wczesniej bo wczesniej w nocy jadl. Dlatego na kolacje dostal 180. I skutek jest taki ze dzis karmienie nocne o 6.30 bylo. Teraz leży w łóżku oblizuje te swoje zimne łapki i nie ma mu sie na spanie. Albo wcześniejsze karmienia i sanie do 8 albo późniejsze karmienie ale juz bez spania.co lepsze? Bilety kosztowały 105 zl x4 szt bo chrześniak byl z nami. Paliwo 100zl. Dwa takie fajne kubki dla dzieci każdy po 40zl! Popcorn za 35zl. Dobrze ze z domu tez wzięłam to zaoszczędziłam bo ten zjedli do przerwy. Parking 20 i McDonald w drodze powrotnej 50zl. No i jak teraz licze to wyszlo nawet 700 zl! No ale nigdzie się nie jeździ to się i nie wydaje wiec raz na ruski rok można wydać. Szkoda ze tak duzo:( Jola no takie ryzyko takich spotkań. Mogliście sie spotakc na domówce a nie małego zabierać w takie miejsce. Szkoda go teraz. Masc majerankowa kup i smaruj pod noskiem. Ja o chorobach/zdrowiu dzieci staram się nie rozmawiac. Bo zawsze jak chwale to ze są zdrowe to za chwile chorują. Tak bylo zawsze z córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Zapomniałam wam jeszcze napisać....moja mama zawsze jak tymek placza to pyra co mu jest, dlaczego placze, niemozliwe by dziecko tak plakalo itp. Tymek wczoraj byl caly dzień z moimi rodzicami. Przyjeżdżamy wieczorem po niego i co widzę...patyczki z miotły przewiązane nitką. Patrzę na mame a ona " no chciałam mu przelać jajko ale się obudził dlatego weź i przelej w domu" :-o No nie zdziwilam sie tymi galazkami no bo jak juz pisałam mama ciągle sugerowala ze ten jego płacz jest bez powodu. Dlatego sobie wymyśliła te patyczki. Ja oczywiście patyczki wzięłam ale nic więcej nie robiłam. Okres w końcu dostałam. 2,5 miesiąca po zakończeniu karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Dziewczyny czy u waszych maluchów jest śluz w kupce? Wczoraj pobierałam małej trochę kupy do badania no i jak nabrałam na tą szpatułkę to zaczęło mi się coś ciągnąć zdziwiłam się bo to nie jest widoczne bez dotykania kupy:p I teraz nie wiem czy ona taki śluz miała od zawsze, a ja go nie widziałam bo przecież w jej kupie nie grzebałam czy ona ten śluz ma dopiero teraz, przyznam, że zaczęłam się jeszcze bardziej martwić:( W dodatku nie udało nam się pobrać próbki moczu, nie wiem czy już miałyście styczność z tymi woreczkami do pobierania moczu, ja mimo, że dokładnie go przykleiłam to mocz ledwo co się tam uzbierał, wszystko wylało się poza:( Jakby tego było mało mała ma chrypkę:( Jestem po prostu już wykończona już tym martwieniem się o to co jej jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa nie wiem jak to u dziewczynek ale najlepiej zeby dziecko nasilało od razu do pojemnika bo w tym woreczku to zawsze na 100% wyjdą bakterie. Jak ja weźmiesz z ciepłego do chłodniejszego, ściągniesz pieluszkę to n bank zrobi siku A ten śluz no to pewno jest objaw czegos, bo nie powinno go być.masz juz wyniki badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akada
Drogie Mamuśki, od jakiegos czasu zastanawiam sie nad zakupami ubranek dla maluchów przez neta. Ciekawi mnie Wasze zdanie, jak robicie zakupy czego brakuje w sklepach co by mozna bylo ulepszyc. Z pomoca narzeczonego zrobilam akiete któtka i miłą w odbiorze. Jeśli chciałybyście sie wypowiedziec prosze wypełnijcie http://ankieta.pikstore.pl/ bedziemy mega wdzięczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Kurde no normalnie wykituję jak tak ciągle będę się martwić:( Nie mam wyników, dopiero rano mąż zawiózł próbkę, to będzie posiew, więc pewnie w czwartek czy piątek będą wyniki. Osiwieje do tego czasu:( Znalazłam info, że taki śluz może oznaczać zakażenie rotawirusowe, ale może też tysiąc innych rzeczy, mimo to jak to przeczytałam to zaraz mi się zasunęło czy to nie wynik szczepienia:O Z moczem ciężko będzie mi trafić bezpośrednio do pojemniczka bo to dziewczynka, ale dziś spróbuję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola spróbuj atecortin na katar i woda psikaj. Ja dzis do 7 w łóżku chociaż ju o 5 sie obudzila ale wzielam ja do siebie. moze jak dam rade to postaram sie nakarmić ja po 22 i zobaczę do której wyrzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zmarzlam na cmentarzu. Chodzicie z maluchami na spacery w ten ziąb? Musze zacząć z mala wychodzić bo w koncu bedzie jeszcze zimniej i przeciez nie będę do wiosny w domu siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa moja mala jak miala pobiarany mocz w szpitalu to dopiero 8 woreczek zadzialal.Bo a to kupa,a to sie odkleil.Ale inaczejraczej sie nie uda.Do pojemniczka to raczej ciezko bedzie.Sprobuj tez te dla chlopcow.U nas do takiego w koncu sie udalo.ale to pewnie przypadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia my byliśmy dzis na spacerze. Ponad godzinke. Slonecznie bylo wiec skorzystaliśmy. Maly nie zmarzl bo jak go w domu rozbieralam to cieplutki był. Sierpniowa nie pomogę w kwesti siku bo nie mam doświadczenia w tym. Nawet nie wiedziałam ze z ciepłego do zimnego i będzie siku jak pisze Monia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Dziewczyny czy wasze okresy są takie jak przed ciążą? Bo ja wcześniej miałam mega bolesne, bywało, że zwijałam się z bólu, nie umiałam normalnie funkcjonować, a wczoraj właśnie dostałam trzeci okres po ciąży i nic nie boli. Muusia mam do Ciebie pytanko bo jedynie Ty masz córeczkę;) Czy jak Twoja mała robi kupę to też się nieraz tak aż przeproszeniem obsra też z przodu?:p Bo wszędzie trąbią żeby wycierać dziewczynki od przodu do tylu, to jasne, ale moja co zrobi kupę to ma ją dosłownie nawet między wargami i się zastanawiam, że taki nacisk na wycieranie przód-tył, a tymczasem jak kupa między wargami to przecież bakterie się mogą dostać do środka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowa a może pieluszki masz juz za małe? Dlatego mala sie brudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa moze ma jakaa alergie pokarmowa i stad ten śluz? Mój syn. Mial rotawirusa to raczej nie byla to kupa ze śluzem. Ale rotawirusow jest pelno Wtedy w szpitalu przylepiali woreczek do moczu . I tak bym robila tez w domu gdybym musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa najlepiej nie czytaj internetu. Ja tez zawsze sie tak nakręcę i przestraszę i niepotrzebnie. Bądźmy dobrej myśli! Moze to alergia tak jak pisze Muusia, albo coś innego niegroźnego. Jeżeli chodzi o okres to ja miałam dopiero jeden ale tez bezbolesny a wcześniej przed ciąża zwijałem sie z bólu. Pewnie dlatego ze miałam tylozgiecie macicy Ja wracam po długim weekendzie do domu. Muszę przyznać ze troche lżej mi było bo koło małego ciagle ktoś sie kręcił. Bawili sie z nim i bujali go wiec troche odpoczęłam. Dzisiaj w nocy mały dwa razy zerwał sie z głośnym płaczem ale to pewnie po tych chrzscinach, za duzo wrażeń jak na jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
dzięki dziewczyny za podpowiedzi, faktycznie kilka razy jak czytałam to się pojawiła alergia pokarmowa, choć przyznam szczerze jakoś ciężko mi ogarnąć, że moje dziecko miałoby mieć coś takiego, ani ja ani mąż nie mamy takich problemów, poza tym ona zawsze dobrze Enfamila tolerowała i nagle po 3 miesiącach by się to zmieniło?:( a co do brudzenia się mojej malej to nie ma za małych pieluch, ona od urodzenia jak ma kupe to ma całe podwozie brudne:O a co do samych pieluch to w weekend przeszliśmy na rozmiar 3 i te pampersy strasznie dziwnie pachną:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa moja często tak sie usra:D czasami aż do pępka!!! I miedzy wargami tez często ma wlasnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly dzisiaj przy popoludniowej drzemce az 3 razy zerwal się z glosnym placzem czy u Waszych dzieci tez zdarza się cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ja tez mialam mniej bolesny okres ale strasznie obfity ze nie byli mowy o cieniutkich pidpaskach na poczatku. A moja to tak pcha nawet cala piache do buzi albo palyszka i tak Se gega przy tym śmiesznie. Chyba powoli ząbkowanie s i e zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×